آموزش صفر تا صد کسب درآمد بالای 45 میلیون تومان ماهانه، پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته، حلال شرعی، کاملاً واقعی

محل لوگو

کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی و تست شده


کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی و تست شده

 

بسم الله الرحمن الرحیم


((آموزش صفر تا صد کسب درآمد بالای 45 میلیون تومان ماهانه، پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته، حلال شرعی، کاملاً واقعی))

 

*نکته مهم*
لطفا قبل از اینکه به پشتیبانی پیام بدهید و سوال بپرسید ابتدا تمام توضیحات موجود در این صفحه را کامل مطالعه کنید و قسمت های "سوالات متداول" و "دیدگاه های کاربران" به همراه پاسخ های داده شده را نیز با دقت بخوانید. چون اکثر سوالاتی که شما عزیزان از پشتیبانی میپرسید سوالاتی هستند که در همین صفحه پاسخ داده شده اند و این موضوع باعث میشود پاسخگویی به افرادی که مشکلات دیگری دارند کند شود. پس لطفا از پرسیدن سوالات تکراری و بی مورد از پشتیبانی خودداری فرمایید زیرا در این صورت از پاسخ دادن به شما معذوریم.


شماره تلگرام پشتیبانی: 09921822279

آیدی تلگرام پشتیبانی: @daramad_bala_support

(پاسخگویی همه روزه غیر از روزهای تعطیل رسمی و پنجشنبه‌ها)

 

این روزها با توجه به شرایط اقتصادی کشور کسب درآمد برای بسیاری از افراد جامعه بسیار دشوار است. بسیاری از افراد به امید اینکه در آینده بتوانند شغل مناسبی داشته باشند به سختی درس میخوانند و عده ای دیگر نیز راه های دیگر را انتخاب میکنند. هرکس به طریقی در تقلا است تا بتواند کسب درآمد ایده آلی داشته باشد. اما متاسفانه اکثر از این تقلا ها بی نتیجه میمانند. کسانی که درس میخوانند معمولا بعد از فارغ التحصیلی در پیدا کردن شغل شکست میخورند و تمام زحماتی که این همه سال کشیدند و شب بیداری هایی که برای درس خواندن متحمل شدند به راحتی هیچ و پوچ میشوند و بر باد میروند. کسانی هم که راه های دیگر را انتخاب میکنند معمولا به دلیل نداشتن سرمایه زیر دست این و آن میشوند و تا آخرعمرشان هم زیر دست میمانند. در نهایت نتیجه این شده است که بسیاری از جوانان بیکارند و حتی پول شارژ گوشی خود را هم ندارند و بسیاری دیگر هم به کارهای سخت با حقوق اندک مثل کارکردن در رستوران ها و کارگری در جاهای مختلف مشغول هستند و به هیچ وجه از شرایط زندگی خود رضایت ندارند...در این میان عده اندکی نیز با زحمات فراوان شغل دولتی پیدا میکنند که بدک هم نیست و میتوانند یک زندگی بخور و نمیری داشته باشند. با شغل های دولتی میتوان با 12 ساعت کار همراه با اضافه کاری و صبح خیلی زود از خواب بیدار شدن به درآمد روزی حدود 70 هزار تومن رسید. خب با این شغل ها افراد حتی وقت بودن در کنار خانواده خود را هم به زور پیدا میکنند چه برسه به تفریح کردن آن هم با این حقوق اندک!

 

پس همه افراد به دنبال یک راه برای کسب درآمد زیاد در قبال کار آسان و زمان کاری اندک هستند. جالب است بدانید این راه جادویی و فوق العاده خیلی وقته که جلوی چشمان همه افراد قرار دارد ولی افراد از آن در جهت کارهای بیهوده و بی فایده استفاده میکنند. این راه جادویی را همه ما میشناسیم: اینترنت!

 

بسیاری از افراد ثروتمند و موفق جهان که عکس های آن ها را مدام در تلوزیون و اینترنت و مجلات مشاهده میکنید از طریق همین اینترنت به این ثروت دست پیدا کرده اند. بنده خودم تا چند سال پیش از اینترنت فقط برای کار های بیهوده مثل دانلود فیلم های مختلف و چرخ زدن در شبکه های اجتماعی استفاده میکردم. اما زمانی رسید که دیگه واقعا از وضع موجود خسته شدم و به دنبال یک تغییر بزرگ در زندگیم بودم. دوست داشتم به جای اینکه ماشین های مدل بالا و لوکس رو فقط در فیلم ها یا در خیابان ها ببینم، خودم یکی از آنها را داشته باشم. دوست داشتم به جای اینکه مکان ها و مناظر قشنگ رو فقط در فیلم ها ببینم، خودم به اونجا سفر کنم و لذت ببرم. دوست داشتم پدر و مادرم و کلا خانوادم بهم افتخار کنن. پس تصمیم گرفتم دنبال راه های کسب درآمد درست و حسابی از اینترنت بگردم. تبلیغات مختلفی در سایت های مختلف دیدم. در سایت های مختلف آموزشاتی بعنوان آموزش کسب درآمد زیاد از اینترنت میفروختند که هر کدوم از آنها قیمت های مختلفی داشتند. از 1000 تومن شروع میشد تا بیست-سی هزار تومن. بنده تقریبا همه آموزشاتی که در زمینه کسب درآمد اینترنتی در سایت ها وجود داشت رو خریداری کردم ولی وااااقعا همشون به معنای واقعی کلمه مزخرف بودن. یکی میومد آموزش فعالیت در سایت های هرمی و کلاهبردار رو میذاشت، یکی میومد فعالیت در بازاریابی های شبکه ای و حرام رو آموزش میداد، یکی نحوه سرمایه گذاری در بیمه رو میگفت و الی آخر که همشون هم نهایتا دو سه صفحه حرف مفت میزدند و تموم میشد. من میموندم با چند صفحه چرت و پرت و پولی که بابت خرید این فایل ها از دست داده بودم. یکی نبود به من بگه آخه آدم عاقل اگر این ها راست میگن و این راه ها باعث کسب درآمد میشن پس چرا قیمت آموزششون نهایتا بیست-سی هزار تومنه!!! چیزی که باعث درآمد میلیونی میشه چطوری میشه قیمتش انقدر کم باشه!

 

دیگه کلا نا امید شدم و دست از تلاش کردن برداشتم. حتی دیگه حوصله کارهای بیهوده سابقم مثل فیلم دیدنو هم نداشتم! تا اینکه یک روز یکی از دوستانم که برای تحصیل به بلاروس سفر کرده بود باهام تماس گرفت و احوال پرسید و خیلی با همدیگه صحبت کردیم. در بین صحبت هامون بهم گفت که در بلاروس داره یه سری کارها با استفاده از اینترنت انجام میده و اونجا کسب و کار اینترنتی برای خودش راه انداخته و کارهایی که انجام میده هم خیلی آسونن و تخصص و زمان زیاد هم نمیخوان. و گفت که اتفاقا این کارها در ایران خیلی خیلی بهتر جواب میده و میشه روزی 1 میلیون تومن و حتی بیشتر ازش درآمد داشت. گفت خودم هم روزی بین 500 تا 1 میلیون تومن به پول ایران از این کار درآمد دارم و در روز شاید حتی نیم ساعت هم فعالیت نمیکنم! یک لحظه احساس کردم با یکی از همون تبلیغات مزخرف در اینترنت مواجه شدم یا اینکه دوستم میخواد من رو وارد فعالیت های هرمی و غیر مجاز بکنه. دوستم برام شفاف سازی کرد که داره در مورد چه چیزی صحبت میکنه. من هم گفتم باشه یه چند روزی فعالیت میکنم ببینم چطور میشه. اون چند روز به چند سال تبدیل شد!

 

اصلا نمیخوام مثل اون تبلیغات الکی و پوچ که در مورد کسب درآمد در سایت های مختلف وجود داره بزرگنمایی و اغراق کنم و با حرف های قشنگ قشنگ کار رو یه جور دیگه جلوه بدم. اکثر افرادی که در فضای اینترنت فایل هایی بعنوان آموزش کسب درآمد میلیونی از اینترنت با قیمت بیست-سی تومن به فروش میرسانند اصلا خودشان راه کسب درآمد از اینترنت را نمیدانند و یک فایل مزخرف را به شما میفروشند. کسی که خودش راه پول درآوردن را بلد نیست چطوری میخواد راه رو به شما یاد بده؟

 

ولی بنده از آن زمانی که با این روش ها آشنا شده ام تا الان روزی نبوده است که زیر 500 هزار تومان در روز درآمد داشته باشم. درآمد بنده از این روش ها بین 500 تا 1/5 میلیون تومان در روز و 30 تا 40 میلیون تومان در ماه است زمانی هم که برای این کارها اختصاص میدهم بین نیم ساعت تا یک ساعت در روز است. و بقیه اوقاتم در روز را صرف تفریحات مختلف و بودن در کنار خانواده میکنم. بنده به هیچ وجه قصد بزرگنمایی و اغراق ندارم و اصلا هم کسی را مجبور نمیکنم که حرفم را باور کند. من این درآمد را دارم و میخواهم روش آن را با هموطنانم به اشتراک بگذارم. واقعا اگر همه مردم این راه آسان و سرشار از درآمد را میدانستند دیگه کسی اصلا سمت شغل های دیگه نمیرفت! ولی خب اکثر مردم قدرت جادویی اینترنت را باور ندارند و مثلا وقتی این مطلب بنده رو میبینند با خودشون میگن ولش کن بریم بگیریم بخوابیم! بنابراین افراد کمی به سمت این کسب و کار های مورد نظر بنده می روند و به همین دلیل پتانسیل کسب درآمدی آنها بسیار بسیار بالاست. شما هم که دارید این مطلب رو میخونید میتونید این پیشنهاد شگفت انگیز رو قبول کنید و به راحتی از همین امروز به محض دریافت این آموزش کسب درآمد میلیونی خود را شروع کنید، یا میتونید این پیشنهاد رو نادیده بگیرید و به زندگی کسل کننده خود برگردید و تا آخر عمرتون پشیمون باشید و به این فکر کنید که شاید قبول کردن این پیشنهاد وسیله نجات شما بوده است ولی شما آن را به راحتی کنار زدید.

 خب حالا میخواهیم یک مدرک بسیار محکم که واقعیت داشتن ادعا های ما و گوشه‌ای از پتانسیل بالای کسب درآمد از روش های آموزش داده شده در پکیج ما را اثبات میکند و نشان میدهد را خدمت شما سروران گرامی ارائه کنیم. آنچه که در تصاویر زیر میبینید صفحات و جزئیات مربوط به درخواست های برداشت وجه (واریز درآمد) شخص بنده در یکی از زمینه های فعالیتم میباشد که از چند تا از برداشتی های خود عکس گرفتم و اینجا برای شما قرار دادم. باز هم تکرار میکنم این درآمد مربوط به فقط و فقط یکی از روش هایی است که استفاده میکنم و آن را در پکیج آموزشی هم آموزش داده‌ایم. لازم به ذکر است این عکس ها برای زمانی است که بنده به تازگی شروع به فعالیت در آن روش کرده بودم و زمان زیادی هم از شروع فعالیتم نمیگذشت که توانستم به درآمد مناسبی برسم. به ترتیب به عکس ها توجه کنید در ابتدا درآمد زیادی نداشته‌ام و درآمدم رفته رفته و بصورت صعودی افزایش پیدا کرده است و به درآمد میلیونی رسیده‌ام. دلیلش این بود که در ابتدا با استراتژی های مفیدی آشنا نبودم و کارنابلد بودم ولی رفته رفته استراتژی ها و روش های مخصوصی یاد گرفتم و آنها را به کار گرفتم و درآمدم چندین برابر شد. خودتان حساب کنید ببینید در همان ابتدای فعالیتم به چند میلیون تومان درآمد در ماه رسیده بودم! و خبر خوب این است که تمام این روش ها را در پکیج آموزشی آموزش داده‌ایم تا شما دوستان هم بتوانید یک درآمد عالی داشته باشید.

یکی دو نکته در مورد این عکس ها وجود دارد که باید خدمتتان عرض کنیم:

  • ( آن قسمت های سانسور شده بعد از عبارت “از طرف”، به دلیل مسائل امنیتی و جلوگیری از سو استفاده های احتمالی سانسور شده‌اند.)
  • بعضی از دوستان از پشتیبانی سوال کردند که چرا موجودی فعلی در همه عکس ها یکی است! دوستان این موضوع بسیار ساده است و واقعا تعجب میکنم که بعضی از دوستان چنین سوالی میپرسند! دوستان زمانیکه این بنده در حال تهیه عکس از پنل درآمدم بوده‌ام، موجودی فعلی بنده آن رقم بوده است. و همه این عکس ها را هم همان موقع گرفته‌ام. یعنی همان موقع کلاً از بخشی از تاریخچه تراکنش های خودم عکس گرفته‌ام. خب یعنی طی آن چند ثانیه‌ای که بنده داشته‌ام عکس میگرفته‌ام باید موجودی فعلی‌ام تغییر میکرد؟؟؟! یعنی شما وقتی وارد همراه بانک خود میشوید و میخواهید از ۱۰ گردش آخر حسابتان عکس بگیرید، وقتی از چند صفحه عکس میگیرید، باید موجودی فعلی حساب بانکیتان تغییر کند؟؟؟ خب مسلماً خیر!! بنده هم زمانی که داشته‌ام از صفحه برداشتی هایم عکس میگرفته‌ام موجودی‌ام آن موقع ۱۴,۹۶۴,۴۳۵ تومان بوده است! یعنی طی آن چند ثانیه‌ای که بنده از صفحه برداشتی هایم عکس میگرفته‌ام پولی به حساب بنده واریز نشده و بنده برداشتی انجام نداده‌ام که موجودی فعلی‌ام تغییری بکند!!! به عکس آخر هم توجه کنید بنده آن موقع به تازگی درخواست برداشت ۱۴ میلیون تومان از موجودی‌ام را ثبت کرده بوده‌ام و هنوز درخواستم در حال بررسی بوده و هنوز واریز نشده است بنابراین این مبلغ هنوز از حسابم برداشت نشده و در موجودی فعلی‌ام وجود دارد و قابل مشاهده است. واقعاً این موضوع بسیار ساده است و حتی جای صحبت کردن ندارد!!

 (در صورتیکه با گوشی وارد سایت شده‌اید و عکس ها برای شما کوچک هستند و امکان زوم در صفحه وجود ندارد و نمیتوانید به درستی جزئیات عکس ها را مشاهده کنید، کافیست چرخش صفحه گوشی خود را فعال کنید و گوشی خود را بصورت افقی بگیرید تا عکس ها در سایز بزرگتر به شما نشان داده شوند. به این ترتیب به راحتی قادر به دیدن جزئیات عکس ها هستید.)اگر به تصاویری که برایتان قرار دادم دقت کنید متوجه میشوید که از تاریخ 12 اسفند 96 به بعد مبالغ برداشت های بنده بصورت ناگهانی و به طرز واقعاً شگفت انگیزی افزایش یافته است. در واقع از تاریخ مذکور به بعد درآمد بنده به طرز شدیدی روند صعودی پیدا کرده و رفته رفته درآمد بنده بیش از 10 برابر قبل میشود. یعنی بنده از تاریخ مذکور به بعد از یک سری راهکار ها و استراتژی های خاص استفاده کردم و توانستم درآمد خود را چندین برابر کنم. حالا همانطور که قبلتر هم گفته شد بنده تمام این استراتژی ها را بصورت کامل در پکیج آموزشی آموزش داده‌ام و این تنها گوشه‌ای از آموزشات مفید پکیج است که با قیمتی بسیار مناسب در اختیار هموطنان عزیزم قرار داده‌ام. کافیست اعتماد کنید...

 

*چند تا از برداشتی های اخیر*:

(توجه: بعد از تاریخ های 18 و 24 آبان که میبینید یک فاصله یک ماهه تا برداشت بعدی افتاده است و درخواست برداشت بعدی در تاریخ 17 آذر ثبت شده است دلیلش آن قطعی سراسری اینترنت کشور بود که همه هم از آن خبر داریم.)

 

 

 

 

*سوالات متداول* :

  1. اگر شما واقعا انقدر درآمد بالایی دارید پس به درآمد حاصل از فروش این آموزش احتیاجی ندارید. پس چرا آموزش را پولی میفروشید؟ چرا رایگان آن را منتشر نمیکنید؟

پاسخ: بنده غیر از این روش هایی که آموزششان را برای شما قرار داده ام، به روش های دیگری نیز در اینترنت کسب درآمد میکنم و از کوچکترین منبع برای کسب درآمد از اینترنت استفاده میکنم. هر کس که محل کسب درآمدش اینترنت است، به هر طریقی که بتواند از آن درآمد کسب میکند. اگر من درآمد بالایی دارم دلیل نمیشود که تجربیات و دانسته های خود را به رایگان در اختیار همگان بگذارم چون اصلا وجدان بنده این را قبول نمیکند. در واقع من تجربیاتم را رایگان به دست نیاوردم که بخواهم آن را رایگان در اختیار بقیه بگذارم. بگذارید یک مثال بزنم. لیونل مسی فوق ستاره فوتبال جهان است و حقوق بسیار زیادی دریافت میکند و یکی از پردرآمدترین افراد جهان است. اما با اینحال به کارهای تبلیغاتی هم میپردازد و بابت تبلیغاتش پول هم میگیرد، در حالی که اصلا به درآمد حاصل از تبلیغات احتیاجی ندارد. ولی سعی میکند از تمام پتانسیلش برای کسب درآمد استفاده کند.


 

2. این کارهایی که ازشون صحبت میکنید فعالیت در سایت های تبلیغات کلیکی ، سایت های هرمی ، نتورک مارکتینگ، فعالیت در بازار حرام فارکس و امثال این هاست؟ اگر هیچکدام از این موارد نیست پس چیه؟ نمیشه بگید چه کاریه؟

پاسخ: خیر هیچکدام از این ها نیست. این فعالیت هایی که نام بردید نیازمند صبر و حوصله فراوان و همچنین سرمایه گذاری بسیار زیاد هستند و همچنین فعالیت در اکثر این زمینه ها از لحاظ شرعی حرام و از لحاظ قانونی نیز غیر قانونی است و اکثر سایت های مربوط به اینجور فعالیت ها در ایران فیلتر هستند. در حالیکه روشی هایی که بنده ارائه کرده ام به هیچگونه سرمایه ای نیاز ندارد و اگر هم داشته باشند بسیار بسیار ناچیز است و اگر زرنگ باشید میتوانید در همین روز اول به راحتی درآمدتان را شروع کنید.
خدمتتان عرض کنم که در پکیج آموزشی که ما منتشر کردیم آموزش های کامل و قدم به قدم در رابطه با کسب درآمد  و کسب سود فوق العاده عالی از بورس حلال ایران ، کسب درآمد از طریق راه اندازی سایت یا فروشگاه و فروش محصولات خودتان ، کسب درآمد از تلگرام ، سایت های کسب درآمد در منزل ، کسب درآمد از پاپ آپ ، کسب درآمد از آپلود ویدیو ، کسب درآمد از بیت کوین، کسب درآمد دلاری از سایت های خارجی و تبدیل راحت درآمدتان به ریال و دریافت آن در حساب بانکیتان در ایران بدون هیچ مشکل و محدودیتی، و همچنین بیش از 100 روش خوب دیگر برای کسب درآمد از اینترنت نیز قرار دارند (در کل اینجوری بگویم که به معنای واقعی کلمه هر سوراخی از اینترنت که قابلیت کسب درآمد دارد بنده آموزش کسب درآمدش را در این پکیج قرار داده‌ام! یعنی بدون شک این پکیج کامل ترین پکیج کسب درآمد در سراسر اینترنت است و همه‌ی روش های معرفی شده در آن عملی هستند و در عمل کاملاً قابلیت کسب درآمد دارند). ولی متاسفانه نمیتوانم بگویم روش اصلیِ آموزش داده شده در این پکیج آموزشی، آموزش چه فعالیتی است. چون این آموزش بصورت کاملاً اختصاصی تهیه شده است و در مورد هیچکدام از این فعالیتهایی که ذکر کردیم نیست و بنده برای جلوگیری از سواستفاده افراد سود جو این ریسک را انجام نمیدهم و ماهیت این روش فوق العاده درآمدزا و آسان را لو نمیدهم.
ولی یک توضیح مختصری در مورد ساختار پکیج میدهم...ببینید دوستان، بعد از پرداخت موفق، 4 عدد لینک دانلود به شما نمایش داده میشود که حجم مورد نیاز برای دانلود تمام فایل های پکیج آموزشی از تمام این لینک ها کلاً حدود 600 مگابایت است. (این حجم بالا به دلیل کامل بودن و قدم به قدم بودن آموزشات هست). (لازم به ذکر است این 4 تا لینک هیچ ربطی به یکدیگر ندارند، یعنی اینطور نیست که فایل های این 4 تا لینک تکمیل کننده یکدیگر باشند. حتی پوشه های مختلفی که از طریق یکی از لینک ها دانلود میشوند نیز ربطی به یکدیگر ندارند و هر پوشه عنوان متفاوتی دارد و محتویات آن روش جداگانه‌ای را معرفی میکند و آموزش میدهد، یعنی مثلاً پوشه های مختلفی که بعد از دانلود لینک دوم در اختیار شما قرار میگیرند هیچ ربطی به یکدیگر ندارند و هر پوشه نام متفاوتی دارد و خودش در مورد روش جداگانه‌ای است.) در این پکیج روش های زیادی برای کسب درآمد از اینترنت معرفی و بطور کامل آموزش داده شده که اکثرشان را برایتان نام بردیم. اما یکی از آموزش های موجود در پکیج، آموزشِ روشِ اصلیِ قرار داده شده در این پکیج است که مربوط به همان روش فوق العاده درآمدزا و سودآوردیست که خدمتتان عرض کردیم. با این روش بیش از 1/5 میلیون تومان در روز و بیش از 45 میلیون تومان در ماه درآمد خواهید داشت. باز هم میگویم که این روش هیچکدام از این فعالیتهایی که در بالا از آنها نام بردیم نیست و به آنها ربطی ندارد. این روش از همه روش های معرفی شده در پکیج بهتر هست که خودم شخصاً بطور کامل و بصورت تصویری آموزشش داده‌ام. این روش کاملاً تست شده هست و درآمدش تضمینی. هر کسی به این آموزش عمل کند قطعاً به درآمد گفته شده خواهد رسید. کار بسیار راحتی هم هست و هرکسی میتواند در همان روزهای اول هم درآمد بسیار خوبی از طریق آن کسب کند. نیاز به تخصص هم ندارد و هر کسی میتواند انجامش دهد از دانش آموز گرفته تا دانشجو و خانم خانه دار و مرد میانسال و... با هر سطح سوادی. هر چقدر بیشتر برایش تلاش کنید مسلماً درآمد خیلی بیشتری هم از آن خواهید داشت...حتی میتوانید بخوابید و در خواب هم از آن درآمد داشته باشید! آموزش مربوط به این روش عالی از طریق لینک اول ( لینک دانلود بخش 1 ) با حجم 90 مگابایت قابل دانلود میباشد. یعنی وقتی اولین لینک از 4 عدد لینک را دانلود میکنید (همانطور که گفتیم لینک دانلود بخش اول که مربوط به آموزشات این روش میباشد 90 مگابایت حجم دارد)، یک فایل زیپ دریافت میکنید که وقتی این فایل زیپ را استخراج کنید فولدری به نام "بهترین آموزش کسب درآمد موجود در کل اینترنت" را مشاهده میکنید. آموزشات مربوط به کسب درآمد از این روش عالی در این فولدر قرار دارند که پوشه ها به ترتیب شماره گذاری شده‌اند و باید به ترتیبی که شماره گذاری شده‌اند آموزشات را ببینید. (پس از پرداخت موفق، لینک های دانلود پکیج (4 عدد لینک دانلود) را دریافت خواهید کرد). باز هم تکرار میکنم همانطور که گفته شد ما اسم این آموزش را در پکیجمان "بهترین آموزش کسب درآمد موجود در کل اینترنت" گذاشته‌ایم که در پوشه‌ای با همین نام در فایل زیپی که از طریق لینک 1 دانلود میفرمایید موجود است.

 

3. آیا این کارها از لحاظ شرعی حلال هستند؟ از لحاظ قانونی مشکلی ندارند؟ درآمدمان از داخل ایران خواهد بود؟

پاسخ: این کارها صد در صد حلال هستند و هیچگونه مشکلی چه از لحاظ شرعی و چه از لحاظ قانونی ندارند و شما میتوانید همزمان از تمامی این روش ها هم استفاده کنید و از درآمدشان لذت ببرید. درآمد شما از آن روش اصلی که آموزش داده‌ایم و همچنین بسیاری دیگر از روش های معرفی شده از داخل ایران و بصورت ریال خواهد بود. چندین روش درآمدزای جدید هم آموزش داده‌ایم که درآمد آنها از خارج از کشور و بصورت دلار میباشد. درآمد دلاری که از این روش ها کسب میکنید را به راحتی میتوانید از طریق صرافی های آنلاین اینترنتی به ریال تبدیل کنید و آن را در حساب بانکی خود در ایران دریافت کنید. با یک سرچ ساده در اینترنت میتوانید صرافی های آنلاین زیادی را پیدا کنید. همیشه سعی کنید از یک صرافی آنلاین معتبر استفاده کنید. کسب درآمد دلاری با توجه به وضعیت دلار در کشورمان میتواند برای شما بسیار مناسب باشد. همچنین باعث وارد شدن ارز به کشورمان نیز میشود.

 

4. شما میگید که با اون روش اصلی که معرفی کردید میشه روزی 1/5 میلیون تومن در روز درآورد اونم با یه ساعت کار. خب اگه اینجوری باشه کل مردم میان سمت این کار و کسی سر کار نمیره! چجوریه جریان؟؟

پاسخ: بله اگر اگر اگر همه مردم این روش رو یاد بگیرن همشون میفهمند که تا حالا چه فرصتی رو از دست داده بودند و به همین کار میچسبند. ولی خب فقط تعداد اندکی از افرادی که این مطلب را مشاهده میکنند این آموزش را خریداری میکنند و اکثر افراد فکر میکنند این آموزش هم مانند بسیاری دیگر از آموزش ها الکی است و باعث ایجاد درآمد نمیشود! در حالی که دارند بزرگترین فرصت زندگیشان را از دست میدهند! بنابراین افراد زیادی به سمت این کار نمیروند و همچنان به سختی و با حقوقی اندک در جاهای دیگر کار میکنند. و پتانسیل کسب درآمدی این روش ها همچنان بالا و رویایی میماند.

 

5. چه کسانی میتوانند از این آموزش استفاده کنند و کسب درآمد کنند؟

پاسخ: فعالیت و کسب درآمد در این زمینه هیچگونه محدودیتی برای هیچ شخصی ندارد. تمام افراد اعم از شاغل و بیکار، مرد و زن، جوان و نوجوان و با هر سطح سواد میتوانند از این طریق کسب درآمد فوق العاده ای داشته باشند. این فعالیت اصلا به هیچ تخصصی نیاز ندارد و خیلی خیلی آسان است چون آموزشات را بصورت قدم به قدم و خیلی کامل ارائه داده ایم بطوری که همانگونه که گفتیم همه افراد میتواند کار را انجام دهند.

 

6. برای کسب درآمد در این زمینه ها حتماً باید سرمایه داشته باشیم؟

پاسخ: خیر بدون سرمایه هم میتوانید به خوبی و بدون هیچ مشکلی کسب درآمد خوبی داشته باشید.

 

7. قیمت آموزش شما برای من گرونه. من از خودم حتی هزار تومن پول هم ندارم و حتی پول خرید آموزش رو هم قراره از دوستم قرض بگیرم. شما رو ب خدا اگر این آموزش هم مثل بقیه آموزش های موجود در اینترنت کاربردی نیست و درآمدی نداره بهم بگید.

پاسخ: دوست عزیز اتفاقا این روش ها مختص کسایی مثل شماست که میگید از خودتون هزار تومن هم ندارید. با این روش های فوق العاده به این درآمدی که گفته شده میرسید. نگران قرض گرفتن از دوستتان هم نباشید چون در صوتیکه واقعاً دل به کار بدهید و نکات گفته شده را انجام دهید قطعاً این پول رو از طریق این روش ها درمیارید و قرضتون رو میدید. پس اصلا نگران نباشید.

در مورد قیمت آموزش هم باید خدمت شما عرض کنم که این قیمت به هیچ وجه گرون نیست. اگر میبینید که در اینترنت بسته هایی با قیمت ده پونزده تومن یا اصلاً نهایتاً بیست-سی تومن بعنوان آموزش کسب درآمد از اینترنت به فروش میرسند خب باید بدانید که در آن آموزش چیزی جز چرت و پرت وجود ندارد. چه کسی حاضر است روشی که دارای پتانسیل کسب درآمدی بسیار بالایی است را با قیمت بیست-سی تومن به فروش برساند؟؟ پس باید در این زمینه هوشیار باشید. ما ابتدا این آموزش را با قیمت 300,000 تومان قرار داده بودیم. ولی به دلیل درخواست های مکرر شما دوستان مبنی بر ناتوانی در پرداخت این هزینه، 75% تخفیف ویژه قائل شدیم و اکنون این آموزش بینظیر با قیمت 75,000 تومان قابل خریداری است. ( البته همان 300 هزار تومن هم در مقابل درآمدی که از این روش کسب میکنید هییییچی نیست!). همچنین در این پکیج غیر از آموزشات فوق العاده برای کسب درآمد،چندتا اپلیکیشن بسیار مهم و جذاب و کمیاب هم بصورت رایگان و بعنوان هدیه در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است که در سایت های دیگر با قیمت های بسیار بالایی به فروش میرسند. حالا دیگر مختارید! میتوانید با این 75 تومان یک عدد شامپو کلیِر بخرید، یا این مبلغ ناچیز رو صرف خرید آموزشی بکنید که با استفاده از اون به راحتی ممکنه این 75 تومان رو در عرض دو سه دقیقه کسب کنید. همین الان از هر جایی که خواستید میتوانید قیمت شامپو کلیِر را جویا شوید میبینید که واقعاً قیمت یک عدد شامپو کلیِر بین 50 تا 75 هزار تومان است! آیا پکیج آموزشی که آینده شما را میسازد و شما را از خلایق کاملاً بی نیاز میکند ارزشش از یک عدد شامپو کمتر است؟؟ آیا بهتر نیست پول یک عدد شامپو را برای خرید ابزار رسیدن به آرزو هایتان خرج کنید؟؟! به هر حال تصمیم با خود شماست و کسی شما را به کاری اجبار نمیکند...سرنوشت و آینده هر کس در گرو تصمیمات کلیدی خود اوست...این همان تصمیم کلیدی شماست...

 

8. اگر این آموزش هم مثل بسیاری از آموزش های موجود در اینترنت قابلیت افزایش درآمد نداشت چی؟

پاسخ:**تضمین بازگشت وجه**: در صورتیکه کسی به تمام راهکار ها و استراتژی هایی که در این فایل آموزش داده‌ام به درستی عمل کند و بعد از حداقل یک ماه فعالیت و عمل کردن به تمام استراتژی های آموزش داده شده ادعا کند که نتوانسته به درآمد برسد، مبلغی که از ایشان به بنده رسیده را دودستی بازگشت میدهم. این تنها شرط بازگشت وجه میباشد و بازگشت وجه فقط و فقط در این صورت انجام میگیرد ولاغیر. یعنی مثلاً اگر کسی فایل آموزشی را خریداری کند و بعد بیاید بگوید من حوصله انجام دادن این استراتژی ها را ندارم و درخواست بازگشت وجه دارم، درخواست وی قابل قبول نیست. چنین شخصی که حوصله چندتا کار عادی برای افزایش درآمد خود را ندارد همان بهتر که از رقیبان خود عقب باشد و با درآمد اندکی زندگی خود را بگذراند و همیشه به حال دیگران غبطه بخورد. پس یک بار دیگر تاکید میکنم که برای بازگشت وجه، فرد مورد نظر باید تمام استراتژی ها و کارهای آموزش داده شده در فایل آموزشی را انجام دهد، بعد از گذشت حداقل یک ماه از فعالیتش در صورتیکه به درآمد نرسید، مدارک لازم برای اثبات این امر که تمام کارهای گفته شده در فایل آموزشی را انجام داده ولی کسب درآمد نکرده است را از طریق تلگرام به پشتیبانی سایت ارائه میکند و مبلغی که بابت خرید فایل آموزشی پرداخت کرده بود را به راحتی پس خواهد گرفت.
توجه داشته باشید این تضمینی که برای بازگشت وجه داده‌ام بصورت قانونی جزو "متن معامله" محسوب میشوند و بنده هم طبق قانون قطعاً به آن عمل خواهم کرد...طبق قانون دقیقاً به همان صورتیکه آن را ذکر کرده‌ام دقیقاً به همان صورت به آن عمل خواهم کرد. (البته مطمئن باشید کار به این جاها و درخواست بازگشت وجه و این مسائل نمیکشد یعنی در واقع امکان ندارد کار به این جاها بکشد همانطور که تا الان این اتفاق هیچوقت نیفتاده است! چون شما قطعاً از همان روز های اول کسب درآمد خواهید کرد و به درآمد خوبی خواهید رسید، این حرف را طبق تجربه‌ام میگویم و کاملاً هم از حرفم مطمئن هستم!)
راستی تا یادم نرفته بگذارید یک موضوعی را برای شما روشن کنم...غیر از بنده، تمام سایت هایی که آموزش کسب درآمد از اینترنت میفروشند (که همشون هم مزخرف هستند) و ادعا میکنند که امکان بازگشت وجه وجود دارد همشون درغگو هستند و آنها به هیچ وجه هیچ جوره مبلغی که پرداخت کرده‌اید را تحت هیچ شرایطی به شما بازنمیگردانند. با اطمینان کامل میگویم که تنها سایتی که تضمینش بابت بازگشت وجه واقعی و قانونی است سایت بنده میباشد. خب ممکنه الان شما با خود بگویید از کجا معلوم من راست میگویم؟!! شاید حرف های من هم مثل بقیه دروغ باشد!! خب شما الان باید سوال متداول بعدی را به همراه پاسخش مطالعه کنید (:

9. چرا سایت شما نماد اعتماد الکترونیکی ندارد؟ پس ما چطوری به شما اعتماد کنیم و فایل آموزشیتان را خریداری کنیم؟ اومدیم و شما هم مثل بقیه سایت های کسب درآمد دروغگو و وکلاهبردار بودید.

پاسخ: همانطور که میدانید سایت من یکی از سایت های زیرمجموعه فورکیا ( www.4kia.ir ) میباشد. آدرس سایت فورکیا را برایتان نوشتم. اگر به سایتش مراجعه کنید میبینید که خود فورکیا نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال دارد. همچنین همانطور که قابل مشاهده است فورکیا دارای گواهینامه SSL یا همان پروتکل امنیتی https نیز میباشد بنابراین تمام اطلاعاتی که کاربران به سیستم سایت بنده که زیرمجموعه فورکیا میباشد میدهند (هر چند که بسیار سطحی هستند) و پرداخت های بانکی و... همه و همه تحت کنترل و حفاظت پروتکل امنیتی SSL انجام میگیرند. خب حالا با خودتان فکر کنید آیا امکان دارد مجموعه معتبری مانند فورکیا اجازه فعالیت به فروشگاه های نامعتبر و بی کیفیت و کلاهبردار را در سیستمش بدهد؟؟ اگر من کارم بی کیفیت بود آیا فورکیا اجازه فعالیت به من را میداد؟؟ خب مسلماً خیر! اگر هم میبینید که خود سایت بنده که الان در آن حضور دارید نماد اعتماد الکترونیکی و پروتکل https ندارد به این دلیل است که زیرمجموعه های فورکیا نمیتوانند بطور اختصاصی از این موارد استفاده کنند که صد البته لزومی هم ندارد. زیرا خود فورکیا از این موارد برخوردار میباشد و تمام فعالیت هایی که در سایت بنده بعنوان زیر مجموعه فورکیا انجام میگیرد تحت نماد اعتماد الکترونیک و پروتکل https خود فورکیا انجام میگیرند.  یعنی تمام اطلاعاتی که در سایت بنده و در درگاه پرداخت بانکی رد و بدل میشوند در واقع تحت کنترل و حفاظت کامل و مستحکم SSL سرمجموعه اصلی فورکیا رد و بدل میشوند و احدی به آنها دسترسی ندارد، نه عوامل فورکیا و نه هیچکس دیگری. خب با این تفاسیر فرض کنید مثلاً من بخواهم کلاهبرداری کنم و یا ادعا های دروغ در سایتم مطرح کنم و پول کسی را بخورم. خب در این صورت اول از هرچیز فورکیا به من تذکر جدی خواهد داد تا به درستی فعالیت کنم و حق دیگران را بطور کامل به آنها بدهم. در صورتیکه تذکر فورکیا را جدی نگیرم فورکیا فروشگاهم را کلاً حذف خواهد کرد و از آنجایی که اطلاعات شخصی من را بطور کامل در اختیار دارد بنده را در اختیار قانون قرار میدهد و من توسط قانون مجازات خواهم شد. بنابراین من حتی اگر خودم هم بخواهم نمیتوانم کلاهبرداری کنم!!!!!!! زیرا فورکیا اجازه نمیدهد. به هرحال امیدوارم شما تصمیم درست را بگیرید...بنده که اصراری ندارم..!

 

*توجه* *توجه*

لطفاً قبل از اینکه هرگونه پیغامی به پشتیبانی بدهید تمام توضیحات ارائه شده در سایت و همچنین دیدگاه های کاربران را با دقت مطالعه کنید. در صورتیکه پیغامی به پشتیبانی بدهید و سوال یا درخواستی داشته باشید که پاسخ و راه حلش در بین نکات گفته شده در قسمت های مختلف سایت موجود باشد، پشتیبانی از پاسخگویی به شما معذور است.

 

نکته1* زمان پاسخگویی پشتیبانی سایت، از 10 دقیقه تا حداکثر 3 روز است. لطفاً تا دریافت پاسخ شکیبا باشید.

 

نکته2* تیم پشتیبانی سایت در روزهای تعطیل رسمی (به علاوه روزهای پنجشنبه‌) تعهدی بر پاسخگویی ندارد.

  

نکته3* سوالاتی که جواب آنان مشخص است یا قبلاً توضیح داده شده است نظیر "آیا واقعاً شدنی است؟" پاسخ داده نمی شوند.

 

نکته4* صحبت هایی از قبیل "من یک دانشجوی بدبخت هستم و..." ، "من از یک خونواده فقیر هستم و..." و امثال این ها پاسخ داده نمیشوند. 

 

نکته5* در هنگام خرید دقت داشته باشید که حتماً آدرس ایمیلتان را کاملاً درست وارد کرده باشید. یعنی حتی یک کلمه از آن را هم اشتباه ننوشته باشید.(توجه داشته باشید که آدرس ایمیل www. ندارد مگر اینکه خودتان در هنگام تشکیل ایمیلتان www. را هم جزو کاراکتر های آدرس ایمیلتان قرار داده باشید. همچنین توجه داشته باشید که کلمه gmail را در ایمیلتان به درستی بنویسید! بعضی ها اشتباه مینویسند و لینک دانلود فایل آموزشی به ایمیلشان ارسال نمیشود!). بعد از "پرداخت موفق" یک نسخه از لینک های دانلود به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. در صورتیکه بعد از "پرداخت موفق" به هر دلیلی به صفحه لینک های دانلود هدایت نشدید و یا از آن خارج شدید و موفق به دانلود فایل ها نشدید، به ایمیلتان مراجعه کنید و از طریق لینک هایی که به ایمیلتان ارسال شده‌ است اقدام به دانلود کنید.

 

نکته6* فایل هایی که دانلود میکنید با فُرمَت زیپ (zip) هستند. برای اینکه بتونید بازشون کنید و فایل های داخلشون رو استفاده کنید باید از برنامه winrar استفاده کنید و فایل ها رو خارج سازی کنید. اگر این برنامه رو ندارید باید از اینترنت دانلودش کنید. هم نسخه موبایلش موجوده و هم نسخه کامپیوترش.(البته اکثر موبایل ها خودشون این برنامه رو دارند.) استخراج فایل با استفاده از برنامه winrar بسیار راحت میباشد و در حد یکی دو کلیک است ولی در صورتیکه بلد نبودید میتوانید با سرچ کردن در اینترنت به راحتی یاد بگیرید.

 

نکته7* در صورتیکه پس از پرداخت موفق مرورگر شما پیغامی نشان داد و یکی از گزینه های “Save” یا “ذخیره” یا “Continue” یا “ادامه” یا امثال اینها در آن پیغام بود، بر روی آن گزینه کلیک کنید تا فرایند خرید کامل شود. حتماً حتماً هم بعد از پرداخت روی گزینه “تکمیل فرایند خرید” کلیک بفرمایید تا خرید شما با موفقیت انجام شود و هیچ نقص و مشکلی در پرداخت شما نباشد.. دقت کنيد در صورتيکه پس از پرداخت در صفحه بانک دکمه سبز رنگ «تکمیل خرید» را کلیک نکنید و به فروشگاه هدايت نشويد خريد شما ناقص ميماند و پرداخت شما بصورت ناموفق انجام میشود و نمیتوانید لینک های دانلود را دریافت و پکیج را دانلود کنید. همچنین در صورتیکه به هر دلیلی (مانند قطع شدن یهویی اینترنت و…) پرداخت و خرید شما بصورت ناموفق انجام شود شما نمیتوانید لینک های دانلود را دریافت و پکیج را دانلود کنید. یعنی مبلغ از حسابتان کم میشود ولی لینک های دانلود را دریافت نمیکنید. در چنین شرایطی مبلغ پرداختی پس از چند ساعت یا نهایتاً چند روز (نهایتاً 72 ساعت) بصورت خودکار توسط سیستم بانکی کشوری به حساب شما بازگشت داده خواهد شد. توجه داشته باشید در اکثر موارد وقتی که مبلغ بصورت خودکار به حسابتان برگشت داده میشود پیامک بانکی برایتان ارسال نمیشود. پس اگر خواستید از بازگشت مبلغ اطمینان حاصل کنید باید موجودی بگیرید. دقت کنید برای خرید اینترنتی شما اطلاعات بانکی خود را در سایت رسمی و معتبر بانک و در محیطی کاملاً امن وارد میکنید و هیچ احدی هیچ جوره نمیتواند به اطلاعات بانکی شما دسترسی پیدا کند. نه من و نه هیچ کس دیگری. همچنین برای خرید اینترنتی حتما نیاز به رمز دوم (یا همان رمز اینترنتی) کارت بانکی دارید که با مراجعه به خودپرداز یا با استفاده از همراه بانک میتوانید این رمز را مشخص کنید. در ضمن با کارت تمامی بانک های کشور میتوانید خرید خود را انجام دهید.

 

نکته8* مسئولیت تایپ اشتباه آدرس ایمیل در موقع خرید برعهده ی کاربران است ، رسیدگی به تمام درخواست ها و پشتیبانی های کاربران بر پایه ثبت بودن خریدشان در سیستم فروش سایت است ، لذا در وارد کردن آدرس ایمیل خود دقت فرمائید و شماره پیگیری خرید را یادداشت فرمایید تا درصورت بروز مشکل ارائه دهید.

 

نکته9* اطلاعات کاربران در هنگام ثبت نام نزد سامانه به صورت محرمانه محفوظ خواهد بود و تحت هیچ شرایطی در اختیار هیچ شخص یا سازمانی قرار نخواهد ، سیستم جز اطلاعات سطحی مورد نیاز برای ثبت نام هیچ اطلاعات دیگری را دریافت نمی کند.

 

نکته10* توصیه میشود کاربران در هنگام پرداخت اینترنتی ایمیل خود را نیز وارد نمایند تا یک نسخه از رسید پرداخت را نیز توسط ایمیل دریافت نمایند تا در صورت نیاز به ارائه کد پیگیری و عدم یادداشت کد پیگیری هنگام خرید، بتوانند با مراجعه به ایمیل خویش آن کد پیگیری خرید را ملاحظه نمایند.

 

نکته11* پیگیری خرید های ناموفق و دانلود های ناموفق (احتمالی) منوط به ارائه شماره پیگیری یا ایمیل دقیق (و یا اسم و فامیلی دقیقی که موقع خرید وارد کرده است) از سوی کاربر خریدار است و بدیهی است که در صورت عدم ارائه شماره پیگیری یا ایمیل دقیق (و یا اسم و فامیلی دقیق) خرید، پشتیبانی سایت هیچگونه تعهدی مبنی بر پیگیری خرید و ارائه خدمات به کابر ندارد.


نکته12* بعد از پرداخت موفق، لینک های دانلود پکیج آموزشی بلافاصله برای شما ظاهر خواهد شد. همچنین یک نسخه از لینک  های دانلود به آدرس ایمیلی که هنگام خرید وارد کرده‌اید نیز ارسال خواهد شد. بنابراین در صورتیکه بعد از پرداخت که لینک های دانلود برای شما ظاهر میشوند به هر دلیلی از صفحه لینک های دانلود خارج شدید، به ایمیلتان مراجعه کنید و از طریق لینک هایی که به ایمیلتان ارسال شده است اقدام به دانلود فایل نمایید.

 

نکته13* اگر در فرایند خرید یا هر جای دیگری مشکل یا سوالی برایتان پیش آمد و نیازمند کمک و راهنمایی بودید، به صفحه "تماس با ما" مراجعه کنید و از طریق تلگرام با پشتیبانی سایت ارتباط برقرار کنید و مشکلتان را مطرح کنید. تیم پشتیبانی سایت با کمال میل به شما کمک خواهد کرد.

 

نکته 14* پشتیبانی ما موظف است در صورت عدم دانلود موفق کاربر و ارائه کد پیگیری یا ایمیل دقیق خرید موفق (یا اسم و فامیلی دقیق خرید موفق) از سوی کاربر، لینک های دانلود پکیج را توسط تلگرام ظرف مدت حداکثر 72 ساعت ارائه دهد.

 

 

شما دوستان عزیز و گرانقدر میتوانید از طریق تلگرام با پشتیبانی سایت ارتباط برقرار کنید. پشتیبانی سایت با کمال میل آماده پاسخگویی و رسیدگی به درخواست های شما سروران گرامی میباشد. آدرس تلگرام پشتیبانی‌ را در قسمت "تماس با ما" اعلام کرده‌ایم. لازم به ذکر است به منظور راحتی هر چه بیشتر شما عزیزان، به جای استفاده از سیستم وقت گیرِ تیکتینگ، فقط از تلگرام برای پاسخگویی استفاده میکنیم. بنابراین فقط و فقط پیغام هایی که از طریق تلگرام دریافت میکنیم را پاسخ میدهیم و از پاسخگویی و رسیدگی به پیغام هایی که از طریق بخش "پشتیبانی خرید" و یا آن فُرمِ تماس موجود در صفحه‌ی "تماس با ما" دریافت میشوند معذور میباشیم. بنابراین بار دیگر تاکید میکنم که فقط و فقط از طریق آدرس تلگرامی که در صفحه‌ی "تماس با ما" قرار داده‌ایم با ما ارتباط برقرار کنید.

یک نکته مهم در مورد نحوه ارتباط برقرار کردن از طریق لینک تلگرامی که در صفحه "تماس با ما" قرار داده‌ایم:  در صورتیکه از برنامه های تلگرامی استفاده میکنید که خودشان پراکسی داخلی دارند و برای استفاده کردن نیازی به ف*ی*ل*ت*ر*ش*ک*ن ندارند (مانند اکثر تلگرام های فارسی و غیر رسمی) خب هیچ مشکلی نیست روی لینک آیدی تلگرامی که قرار داده‌ایم کلیک کنید و به تلگرام متصل شوید. ولی در صورتیکه از برنامه های تلگرامی استفاده میکنید که خودشان پراکسی داخلی ندارند و برای استفاده کردن نیاز به فعال کردن ف*ش دارند (مانند تلگرام رسمی)، ابتدا ف*ش خود را فعال کنید و سپس روی لینک آیدی تلگرامی که قرار داده‌ایم کلیک کنید و به تلگرام متصل شوید. در غیر اینصورت بدلیل ف*ی*ل*ت*ر بودن تلگرام وقتی روی لینک کلیک میکنید به تلگرام متصل نمیشوید. (اگر از کامپیوتر و لپتاپ استفاده میکنید، در هر صورت ابتدا باید ف*ش خود را فعال کنید و سپس روی لینک آیدی تلگرامی که قرار داده‌ایم کلیک کنید تا بتوانید به تلگرام متصل شوید.)

 

**توجه** **توجه**

از تاریخ 1399/08/02 تخفیف ویژه برداشته خواهد شد و قیمت این محصول به قیمت اولیه آن یعنی 300,000 تومان افزایش خواهد یافت و بعد از آن دیگر به هیچ وجه تخفیف نخواهد خورد. پس این فرصت فوق العاده را از دست ندهید و از آن نهایت استفاده را ببرید. شوخی نیست!! با 75 درصد تخفیف ویژه و قیمت باورنکردنی 75,000 تومان تا آخر عمرتان استقلال مالی داشته باشید.
** لطفاً در انتهای این صفحه نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید ** قبل از ثبت دیدگاه لطفاً نکات زیر را مد نظر داشته باشید:

 

  • در صورتیکه مشکلی برایتان پیش آمده و درخواست پشتیبانی دارید لطفاً به بخش تماس با ما مراجعه بفرمایید و از طریق تلگرام با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید. در قسمت دیدگاه ها نمیتوانیم به شما کمکی بکنیم.
  • اگر سوالی در هر زمینه‎ای دارید، لطفاً ابتدا تمام توضیحات قسمت های مختلف سایت و همچنین دیدگاه های پیشین کاربران را مطالعه بفرمایید زیرا ممکن است پاسخ سوال خود را بیابید. همانطور که قبلاً هم گفته شد از پاسخگویی به سوالات تکراری و سوالاتی که پاسخشان در بین توضیحات بخش های مختلف سایت موجود است معذوریم.

 

 

شماره تلگرام پشتیبانی: 09921822279

آیدی تلگرام پشتیبانی: @daramad_bala_support

(پاسخگویی همه روزه غیر از روزهای تعطیل رسمی و پنجشنبه‌ها)

 

 

(لازم به ذکر است ترتیب مشاهده دیدگاه ها از قدیم به جدید است، یعنی نظراتِ اول، قدیمی ترین نظرات هستند و هرچه پایین تر بروید دیدگاه ها جدید تر میشوند و تاریخشان به تاریخ امروز نزدیک تر میشود.)

*************************************************************************************************************

 

برای خرید (پرداخت و دانلود) فایل آموزشی طلایی و فوق العاده با ارزش "کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی و تست شده" از طریق قسمت زیر اقدام کنید:

 


مبلغ واقعی 300,000 تومان    75% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 75,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

دیدگاه های کاربران (79)

علی
۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۲

با سلام و عرض ادب جسارتا محبت کنید بفرمایید چطور میتونم به شما عزیزان اعتماد کنم؟!!! با سپاس و احترام فراوان ارادتمند شما علی نجفی

پاسخ: سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز. سوال شما در قسمت ((سوالات متداول)) پاسخ داده شده است. همانطور که گفتیم سوالات تکراری و سوالاتی که پاسخشان در بین توضیحات سایت موجود است هرگز پاسخ داده نمیشوند. موفق و پیروز باشید

Pouria
۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۵

سلام. من تو ی شرکت کار میکنم. تو یک ماه خیلی فشار بیارم 1800 ت بیشتر در نمیاد. شرکت کاله مازندران. 12 ساعت کار میکنم . ولی بازم عقبم از همه چی. از وعده و وعید های دروغ متنفرم چطوره امکان داره . بدون سرمایه بدون هیچی به همه چی رسید؟؟

پاسخ: سلام. دوست عزیز با این اوصاف من انقدر دور از جون شما آدم بی شرف و خدانشناسی هستم که بخواهم یک آموزش الکی و دروغ رو به کسی مثل شما بفروشم که به سختی داره کار میکنه؟؟!
شما اگر این 12 ساعتی که در روز صرف یک کار سخت میکنید را به فعالیت از این روش های آموزش داده شده توسط بنده بپردازید قطعا قطعا بعد از مدتی به درآمد بالای 500 تومن در روز میرسید. بنده خودم در این زمینه ها فعالیت میکنم و این رو با اطمینان کامل به شما میگم.
بعد از یه مدت که جا افتادید دیگه حتی با روزی یک ساعت فعالیت هم میتوان با این روش ها پول خوبی درآورد. اگر زمان بیشتری فعالیت کنید خب مسلما درآمد بسیار بیشتری هم خواهید داشت. اعتماد کنید مطمئن باشید مزد اعتمادتو رو میگیرید.
پایدار باشید

Ronaldo
۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۳

سلام میگم برا اینکه درآمد داشته باشیم هر روز باید فعالیت کنیم؟ممنون میشم جواب بدید

پاسخ: سلام. در این پکیج روشی معرفی شده که قطعاً همه افراد میتونن باهاش کسب درآمد کنند. در طی همین چند روزی هم که پکیج رو آپدیت کردیم و آموزش این روش فوق العاده رو به پکیج اضافه کردیم خیلیا دارن با این روش کسب درآمد میکنن و نکته جالبش هم اینه که این روش هیچوقت اشباع نمیشه یعنی قابل اشباع شدن نیست!! نه لازمم نیست حتما هر روز فعالیت داشته باشید. یعنی در واقع اصلاً میتونید یه روز طی چند ساعت فعالیتهای لازم رو انجام بدید و دیگه تا چند روز یا یه هفته یا اصن بیشتر از یه هفته فعالیتی نکنید در حالیکه درآمدتون رو دارید و مشکلی در کسب درآمدتون به وجود نمیاد!! واقعاً دارم میگم هااا! هرچقد هم که بخواهید بیشتر فعالیت کنید خب مسلما درآمد شما به مراتب بیشتر خواهد شد. موفق باشید

ن_ف_س
۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۸

سلام.گفتین سرمایه نمیخواد ولی الان قیمت آموزش چرا پنجاه تومنه

پاسخ: پنجاه تومن قیمت خرید خوده آموزش هست. وجدان بنده قبول نمیکنه که چیزی رو که رایگان بدست نیاوردم رایگان منتشر کنم.
منظور از بدون سرمایه اینه ک برای کسب درآمد در این راه نیازی به پول و سرمایه ندارید. اگرم احیاناً جایی نیاز باشه خیلی خیلی کم هست بطوری که اصلاً اسمش سرمایه و پول نیست. به محض اینکه آموزش رو دریافت میکنید میتونید همون لحظه شروع به کسب درآمد بکنید و امکان داره در همون روز اول درآمد خیلی بالایی کسب کنید. پایدار باشید.

محسن هستم
۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۹

آقا من خریداری کردم و کامل آموزشات رو دیدم. خیلی خوب به نظر میاد و الانم کلی انرژی دارم راستش . ان شاءالله از همین امروز شروع میکنم. امیدوارم اعتمادم نتیجه بده

پاسخ: سلام جنابه محسن هستید (: تشکر از اعتماد شما. مطمئن باشید از اعتمادتون نهایت مزد را خواهید گرفت. همانطور که احتمالا به خوبی هم متوجه شده باشید پتانسیل کسب درآمدی این استراتژی ها بسیار بالاست و قطعا به زودی به درآمدی که ازش صحبت کردیم میرسید. امیدوارم از همین امروز درآمد بالاتون شروع بشه. موفق باشید

علی
۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۳

با سلام
لطفا به من بگین اگر کسی رمز دوم کارتش نباشه بایدچیکار کنه؟
و اگه آدرس اینترنتی مانند ایمیل و جیمیل نداشته باشه باید چکار کنه؟

پاسخ: سلام. برای خرید حتما باید کارتتون رمز دوم داشته باشه. همانطور که در بین توضیحات گفته شد اگر رمز دوم ندارید باید به خودپرداز بانک مربوطه مراجعه کنید و رمز دوم برای کارتتون تعیین کنید. همچنین با استفاده از همراه بانک هم میتوانید برای کارتتان رمز دوم تعیین کنید. (رمز دوم همون رمز اینترنتی هستش). در مورد سوال دومتون هم باید بگم که همانطور که گفتیم حتماً باید ایمیل یا جیمیل داشته باشید چون نیازه...

اکبری
۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۴

با سلام بنده از این اموزشها از 5000گرفته تا 40000هزار تومان سه مورد را خریداری کردم اما یا مثل تایپ ویا تبلیغات شرکت ها هیچ کدام درامد درستی نداشت می خواستم بپرسم این اموزش را اگر خریداری کنم و مثل بقیه بود پول خرید را عودت می دهید؟

پاسخ: سلام دوست خوبم. بالاتر در قسمت توضیحات پکیج در مورد شرط بازگشت وجه توضیح دادیم...لطفاً مطالعه بفرمایید. لازم به ذکر است از این به بعد اینجور کامنت ها پاسخ داده نمیشوند چون در بین توضیحات سایت پاسخ اینجور سوالات داده شده است.

سعید
۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۸

سلام.فایل آموزش روی گوشی آیفون قابل نمایش هست؟

پاسخ: سلام. بله فایل آموزش بر روی همه انواع گوشی ها و کامپیوترها و... قابل اجراست.

امیر
۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۳

سلام وبمستر محترم من دیگه روش کسب درآمد اینترنتی در اینترنت نیست که نخریده باشم همشون یا وقت زیاد می خوان یا حرام اند یا اصلا باهاشون نمیشه پول درآورد میخوام باهام رو راست باشید
1- آیا با این روش ها واقعا میشه کسب درآمد کرد؟
2- آیا این فایل مانند اون فایل هایی نیست که اولش خیلی جذاب هستند ولی بعدش که به وسطاش میرسه می فهمی که با این روش نمی شه کسب درآمد کرد؟
3 - آیا بعد از 4 ماه فعالیت سخت اگر دیگه فعالیت نکنیم از درآمد روزانه ما کم می شود؟

پاسخ: سلام دوست عزیز. همونطور که قبلاً هم گفتیم درآمد این کار کاملاً حلال هستش. وقتی هم که باید برای این کار بذارید عادی و نرمال هستش. کاملاً هم قابلیت کسب درآمد داره.
1- بله واقعاً میشه کسب درآمد کرد اونم به مقدار زیاد.
2- نخیر اصلاً اینطوری نیست. اتفاقاً هرچی بیشتر جلو برید بیشتر به این نتیجه میرسید که این کار درآمد خیلی بالایی داره.
3- بله اگر بعد از مدتی دیگه هیچ فعالیتی نکنید خب معلومه که از درآمدتون کاسته میشه. اما خب بعد از مدتی کار و کسب درآمدتون خیلی راحت تر میشه و وقت کمتری برای فعالیت نیاز دارید و با یه تایم خیلی کمتر در روز میتونید درآمد خیلی خوبی داشته باشید. به هرحال بهتره که فعالیتتون رو بطور کلی قطع نکنید.

علیرضا
۱۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۷

سلام ببخشید من بیماری ام اس دارم ونمیتونم ازخونه بیرون برم، این باعث عدم کارکردن نمیشه؟

پاسخ: سلام و عرض ادب. خیر دوست عزیز خیالتون راحت باشه اصلاً قرار نیست از خونه بیرون برید. هیچ مشکلی نخواهید داشت. اتفاقاً این کار مخصوص شماست که نمیتونید فعالیت فیزیکی انجام بدید. پایدار باشید

رضا
۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۶

سلام پکیج خریدم .خودم خیلی جالبه باحاله هم سرگرم کنندس هم میتونی پول خوبی در بیاری خوبیش اینکه راحت میشینی تو خونه کارتو انجام میدی ...دمت گرم واقعی خیلی دنبال کسب درامد از اینترنت بودم راه هایی ک نشون دادید هم خیلی باحالن هم درآمدزا ..بازم ممنونم ❤

پاسخ: سلام. لذت ببرید دوست من. موفق باشید

مهدی
۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۵

سلام. میخواستم بپرسم آموزشات این پکیج قدم به قدم و مو به مو توضیح داده شده که باید چه کار کرد ؟؟؟

پاسخ: با سلام و احترام. بله همینطوره

آرمان
۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۴

سلام. روزتون بخیر.
خداروشکر کاملا کارساز بود و درآمد من طی این یک ماهی که فایلتون رو خریدم چند ملیونی شده که حساب دقیقش دستم نیست.این روندی که داره پیش میره مطمئنم حتی خیلی بهتر هم میشه. واقعا هم خیلی عجیبه برام و هم خیلی هیجان انگیز.خیلی سپاسگذارم از شما

پاسخ: با سلام و عرض ادب. خداوند را شاکرم که توانسته‌ام به وعده خود وفا کنم و درآمد خوبی برای شما عزیزان ایجاد کنم. موفق و سربلند باشید

محمد
۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۱

سلام. با این روش شما چقد طول میکشه تا بتونیم درآمد کسب کنیم؟؟ باینری آپشن هم اولش میگفت تو روز اول میتونید درآمد کسب کنید ولی بعدش که خریدیم گفته بود نیاز به تمرین زیاد دارید که ضرر نکنید. همون بلا سرمون نیاد اینجا هم؟؟؟

پاسخ: با سلام خدمت شما. نه دوست عزیز با روش های ما واقعاً میتونید در همون روز اول هم درآمد کسب کنید و به هیچ وجه نیازی به تمرین و این حرفا ندارید. اصلاً شما یه سری کارای لازم رو انجام بدید و بخوابید و تو خواب کسب درآمد کنید!! باینری آپشن که اصلاً قماره و حرومه و اصلاً سود و پولی توش نیست همش ضرره...کلاً اون موارد رو از ما جدا کنید...

هادی
۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۴

سلام در روش شما برای رسیدن به درآمد نیاز به زیرمجموعه گیری داریم؟

پاسخ: سلام. خیر نیازی به زیرمجموعه گیری نیست.

Mehdi
۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۱

سلام خسته نباشید ؛
من همین چند روز پیش یک پکیج خریداری کردم که اسمش 300 هزار تومن در 30 دقیقه بود.در مورد فارکس بود که واقعاً به معنای واقعی کلمه چرت و پرت بود و اصلاً نمیشه ازش درآمدی کسب کرد.یعنی همش ضرر اندر ضرر بود بدبخت شدم به خاک سیاه نشستم.اصلاً عملی نبود تازه حروم هم هست. تو رو خدا مال شما حلاله راستشو بگید خداوکیلی درآمد داره یا نه؟ با تشکر

پاسخ: با سلام و احترام. بله دوست عزیز روش هایی که ما معرفی کردیم قطعاً صددرصد درآمدزا هستند و همه افراد میتونن خیلی راحت ازشون پول دربیارن و امکان نداره کسی با این روش ضرر کنه. اکثر افراد در همون روز اول از این روشها کسب درآمد میکنن. کاملاً هم حلال هست و درآمدش از داخل ایران هستش.

علی
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۳

سلام ایولا من یه پسر 17 ساله‌ام مدتی بود خیلی دوست داشتم از اینترنت بتونم درآمد داشته باشم ولی خب راهشو بلد نبودم یه جاهایی یه چیزایی هم خوندم ولی چیزی دستگیرم نشد.خودم یه مقدار پول داشتم یه مقدار هم از رفیقم قرض گرفتم فایلتون رو خریدم دستتون درد نکنه عالی بود خداوکیلی هم کارای قشنگ و جذابی یاد دادین و هم درآمدشون خوبه.از خدا میخوام هر چی میخواید بهتون بده

پاسخ: با سلام و احترام خدمت شما. خواهش میکنم دوست عزیز کاری نکردم وظیفه‌ام را انجام داده‌ام. امیدوارم روز به روز کسب و کارتان رونق بیشتری پیدا کند و درآمدتان بیشتر شود. سلامت باشید.

#چطوری_کیریس_پنالدو
۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۷

فقط میتونم بگم تو خریداین پکیج شک به دلتون راه ندیییییییید.فوق العاده فوق العاده فوق العاده.واقعامن درآمدخوبی ازش دارم قلب

پاسخ: چطووور مطوریییی کرییییس خنده با پنالتی هم نتونس به ما گل بزنه خنده ماشالا بیرو دست (و در آخر از اظهار لطف شما سپاسگذاریم گل )

امید
۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۱۱

توضیحات: سلام ببخشید این فایل رو موبایلم دانلود میشه؟

پاسخ: سلام. بله دوست خوبم هم با موبایل میتونید دانلود و فعالیت کنید و هم با لپتاپ و کامپیوتر و...
کلاً رو همه دستگاه ها امکان پذیر هستش و مشکلی نداره.

pegah eskandari
۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۲

سلام و وقت بخیر
طی دو هفته درآمدم بیشتر از 1 ملیون شده.حیفم آمد نیایم و این موضوع را با همگی در میان نگذارم.مطمئنا با عمل کردن به دستورالعمل های آموزشی همگی درآمد خوبی کسب میکنند این را کسی شک نکند. با نهایت تشکر از مدیریت سایت

پاسخ: با سلام. ممنون از اینکه تجربیات خود را با ما و دیگران به اشتراک گذاشتید. با آرزوی بهترین ها برای شما

instagramha
۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۱

محصولتون لایک داره عالی بود

پاسخ: گل قلب

www.instagramha.ir

Nima
۲۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۷

Aaaawwliiii booood aaaawwliii قلب

پاسخ: گل

Mahnaz
۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۰

واقعا عالی بود کاملا تاثیرشو میذاره یک عالمه تشکر

پاسخ: گل

بهنام وکیلی
۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۸

با سلام و عرض ادب خدمت شما
عالی بود واقعا بسیار سپاسگذارم از اینکه تجربیاتتون رو در اختیار ما قرار دادید خیلی به دردم خورد و سود کردم امیدوارم خدا در تمام مراحل زندگی پشتیبانتون باشه و کمکتون کنه

پاسخ: با سلام و احترام. خواهش میکنم. وظیفه‌ام را انجام دادم. پیروز و سربلند باشید.

Saman alinejad
۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۲

سلام اوقاتتون بخیر و خوشی
آموزش هاتون عالی بود واقعا کیف کردم راه هایی جلوی پامون گذاشتید که قبلا هیچ جای دیگه ندیده بودم.استراتژی های قدرتمند و هوشمندانه و در عین حال آسان.من خودم از قبل از اینترنت درآمد داشتم ولی درآمدم کم بود الان با راهکار های شما درآمدم خداروشکر بیشتر از ۵ برابر شده که البته مطمئنم بیشتر هم میشه.خداوند یاورتون باشه

پاسخ: با سلام و عرض ادب
از سخنان شما بسیار خوشحال شدم و کلی انرژی گرفتم. هر کاری میکنم وظیفه‌ام است. مأموریت و وظیفه بنده تلاش برای بهتر کردن زندگی ایرانیان است. امیدوارم تا به الان وظایف خود را برای تحقق این امر به خوبی انجام داده باشم و در ادامه نیز به نحو احسنت انجام دهم. امیدوارم درآمد شما هم روز به روز افزایش یابد و به یک درآمد فوق العاده از اینترنت دست پیدا کنید که البته اطمینان صددرصدی دارم که همینطور هم میشود. پایدار باشید.

Shakila
۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۶

سلام من حدود یک هفته پیش خریدم.قبل خرید خیلی برام غیرقابل باور بود که واقعا استراتژی ها و فنونی که خودتون استفاده میکنید رو توی فایل آموزش داده باشید.ولی وقتی خریدم و مطالعش کردم دیدم واقعا مشخصه که همون راهکارهایی که خودتون برای کسب درآمدتون استفاده میکنید رو تو فایل آموزش دادین چون من طی همین یک هفته تونستم کسب درآمد کنم که البته هنوز دقیق حساب نکردم چقدر سود کردم ولی مطمئنم تا الان سود خوبی دست آوردم.یک دنیا سپاس از تلاش های بی وقفتون و اینکه انقدر به دیگران اهمیت میدید

پاسخ: از اظهار لطف و نظر شما بسیار سپاسگذارم. بنده حقیر بسیار خوشحالم که دارم وظایفم را به درستی انجام میدهم. با آرزوی بهترین ها برای شما

مهرداد کاویانپور
۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۳

سلام خداشاهده عالی بود عااااالی دستتون درد نکنه

پاسخ: با سلام و احترام. وظیفه‌ام را انجام میدهم. پیروز باشید.

ناصر شکیبا
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۷

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه. دست شما درد نکنه با استفاده از ترفندهاتون تونستم به یه درآمد مناسب برسم اونم در عرض سی چهل روز.خدا از بزرگی کمتون نکنه.خداروشکر میکنم که حس اعتماد به شما رو تو دلم انداخت و فایلتون رو خریدم.البته همین که عکس هایی ک از پنل درآمدتون گذاشته بودید رو دیدم دیگه شکی برام باقی نموند واقعا.درود به شرفتون

پاسخ: خجالتمان میدهید دوست گرامی. بنده کاری نکردم فقط وظیفه‌ام را انجام دادم.‌ کار اصلی و مهم را شما انجام دادید که برای رسیدن به قله های موفقیت گام محکمی برداشتید و از استراتژی های نابی که بنده حقیر آموزش دادم استفاده کردید. آرزوی موفقیت بی نهایت دارم برای شما

حکیم بیرانوند
۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۳

سلام خدا خیرتون بده عالی بود پولی که بابت خرید فایل پرداخت کرده بودم خیلی زودتر از اون چیزی که فکر میکردم برام جبران شد و روش سود هم داشتم. خدایا شکرت

پاسخ: با سلام و احترام. بسیار هم عالی دوست خوبم خیلی خوشحال شدم. خدا رو شکر. با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما

عارف
۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۲۸

خریداری کردم از همه لحاظ عالی بود مرسی واقعاً بهترین عیدی کل زندگیم رو از شما گرفتم

پاسخ: با سلام و احترام. خواهش میکنم کاری نکردم وظیفه‌ام را انجام دادم. با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما. ایام به کام

رضا شهسواری
۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۹

عالی بود در واقع محشر بود خیلی ممنونم

پاسخ پشتیبانی: با سلام و احترام. نظر لطف شماست. موفق و سربلند باشید و از درآمدتان لذت ببرید.

محمد
۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۹

سلام ابتدا بگم که من تلگرام ندارم پس ببخشید.
1-ما باید همیشه با استراتژی ها کارکنیم یا همون دفعه اول کافیه؟
2-من نگرانم آموزش جوری باشه که یاد نگیرم وخیلی سخت باشه.برای یه آدم عادی مثلا کسی که بلده ایمیل بسازه یا در سایتی ثبت نام کنه کاربرد داره.؟

پاسخ: با سلام و عرض ادب.
1- شما باید استراتژی ها را همیشه دنبال کنید و در کارتان مرتب باشید. بی برنامگی و بی نظمی در هر کاری موجب شکست آن میشود. البته مثلا اگر الان یکی از استراتژی ها را انجام دهید اینطور نیست که فردا دوباره لازم باشد انجام دهید! ممکن است ماه به ماه هم لازم نباشد. بستگی به شرایط دارد. ممکن است هر روز هم نیاز باشد تا مدتی.
2-آموزشات و استراتژی ها بسیار آسان هستند و همه کسانی که آشنایی سطحی با اینترنت داشته باشند میتوانند به راحتی انجام دهند. البته فقط ساختن ایمیل و ثبتنام در سایت کافی نیست!! یه آشنایی عادی باید داشته باشید بالاخره! اگر هم آشنایی نداشته باشید، در حین آموزشات با انجام سرچ های کوچکی در سطح اینترنت براحتی کارتان راه میفتد. پشتیبانی تلگرامی ما هم که همیشه در خدمتتان است. کسب درآمد میلیونی در یک قدمی شماست...
موفق و سربلند باشید.

کیمیا
۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۵

عالی بود واقعا خیلی ممنون وظیفه خودم دونستم تشکر کنم

پاسخ: خواهش میکنم نظر لطف شماست. موفق و سربلند باشید.

بهاره
۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۵۷

سلام وقتتون بخیر
ببخشید تو روز های تعطیل و پنجشنبه ها هم میتونیم پکیج رو خریداری کنیم؟

پاسخ: با سلام و احترام
بله هر زمان که بخواهید میتوانید پکیج را خریداری کنید. درگاه پرداخت آنلاین سایت در تمام ساعات شبانه روز و در تمام روز های هفته بلا استثناء فعال است. در مورد روز های تعطیل رسمی و پنجشنبه ها ما گفتیم پشتیبانی سایت تعهدی بر پاسخگویی ندارد و ممکن است در این روزها پشتیبانی پاسخگو نباشد. درگاه پرداخت سایت ربطی به پشتیبانی ندارد و همیشه فعال است بنابراین هر زمان و در هر روزی که بخواهید میتوانید به راحتی و بدون هیچ محدودیتی پکیج را خریداری نمایید.
موفق و سربلند باشید.

ایمان
۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۴

باسلام-جناب حجم فایل دانلودی چقدر هست؟فرمت فایل هاچیه؟

پاسخ: با سلام خدمت شما
حجم پکیج همانطور که در توضیحات سایت گفته شد حدود 600 مگابایت است. فایل ها در فرمت های مختلفی میباشند. ویدیو های mp4 ، فایل های pdf ، عکس ها و لینک های مختلف و...
که همه در قالب یک فایل zip جمع شده‌اند.
موفق باشید

مونا
۱۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۴

با سلام می خواستم بپرسم در این روش از تلگرام و اینیستاگرام استفاده میشه؟

پاسخ: با سلام. تلگرام و اینستاگرام (کلاً شبکه های اجتماعی) میتوانند به افزایش درآمد هر کسب و کاری در دنیا کمک کنند. و این موضوع کاملاً در جهان ثابت شده هست. ولی اینطور نیست که برای این روش ضروری باشند، یعنی اینطور نیست که حتماً لازم باشد از تلگرام یا اینستاگرام (یا شبکه های اجتماعی دیگر) استفاده‌ای بکنید. میتوانید در جهت پیشرفت کسب و کار و افزایش درآمدتان از آنها استفاده کنید ولی اگر تمایل نداشته باشید میتوانید استفاده هم نکنید و درآمد بالایی هم داشته باشید.
پایدار باشید

سميه
۱۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۳

سلام لطفايه توضيحي درموردحيطه كاربفرماييدوبااينكه الان سال نودوهشته بازنتايج خوبي داره؟

پاسخ: سلام وقت شما بخیر. در مورد حیطه کار نمیتوانیم توضیحات بیشتری بدهیم و به همان توضیحاتی که در سایت داده‌ایم اکتفا میکنیم.‌ دلیلش را هم توضیح دادیم. در مورد سوال دومتان صدالبته که این روش برای همیشه نتایج خوبی دارد. ربطی به سال و تاریخ هم ندارد و هرچه هم زمان بگذرد از پتانسیل کسب درآمد آن چیزی کم نمیشود هیچ بلکه درآمدتان بیشتر هم خواهد شد.
با آرزوی بهترین ها برای شما

سلدا
۱۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۳

سلام عرض میکنم و خسته نباشید فقط اینکه آیا در این پکیج آموزش یه جور دلالی اینترنت آموزش داده میشه؟

پاسخ: با سلام و وقت بخیر خدمت شما. خیر هیچ جور دلالی یا چیزی شبیه به دلالی در پکیج آموزش داده نشده اشت. پیروز باشید

رضا
۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۹

سلام خسته نباشید
خواستم بپرسم که کسب درآمد از این طریق به بیت کوین وابسته هست؟
و اینکه زیر مجموعه گیری نیاز داره؟
ممنون

پاسخ: با سلام و احترام
خیر اصلاً ربطی به بیت کوین ندارد.
خیر به زیرمجموعه گیری هم نیازی ندارد.
موفق باشید.

Soleiman
۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۹

سلام خسته نباشید من اولین باره که می‌خوام از اینترنت کسب درآمد کنم میشه توضیح بدین در پکیج که ما خریداری میکنیم چه چیز هایی است مثلا چه کار هایی باید انجام دهیم ممنون میشم اگه جواب بدین

پاسخ: با سلام و عرض ادب. تمام توضیحات لازم و تمام آنچه که لازم است بدانید در سایت توضیح داده شده است. لطفاً تمام توضیحات سایت و پرسش و پاسخ های همین قسمت دیدگاه های کاربران و... را بطور کامل و با دقت مطالعه بفرمایید. لطفاً از اینگونه سوالات که جواب مشخصی دارند مطرح ننمایید.
این کامنت شما را هم برای اطلاع سایر دوستان پاسخ دادیم و از این به بعد اینگونه دیدگاه ها اصلاً پاسخ داده نمیشوند.
موفق و سلامت باشید

MOHSEN
۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۹

درود براى كسب و درآمد از طريق فايل آموزشى نياز به سواد بالا ميباشد؟

پاسخ: با سلام. پاسخ این سوال شما در بین توضیحات سایت موجود میباشد. همانطور که قبلاً گفته شد از پاسخ دادن به سوالاتی که جواب مشخصی دارند یا جوابشان در بین توضیحات سایت موجود است معذوریم. لطفاً تمام توضیحات سایت و پرسش و پاسخ های همین قسمت دیدگاه های کاربران و... را بطور کامل و با دقت مطالعه بفرمایید.
این کامنت شما را هم برای اطلاع سایر دوستان پاسخ دادیم و از این به بعد اینگونه دیدگاه ها اصلاً پاسخ داده نمیشوند.
موفق و سلامت باشید

سميه
۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۵

سلام،ميشه درموردواريزهاهم يه توضيحي بفرماييد.حساب بانكي موراستفاده چي ميتونه باشه؟؟
منظورافتتاح حساب خاصي لازمه؟

پاسخ: سلام. خیر نیازی به افتتاح حساب خاصی نیست و با هر حسابی در هر بانکی به راحتی میتوانید درآمدتان را دریافت کنید.

مصطفی
۱۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۲

سلام

آیا این بسته آموزشی هنوز هم کارآمد هست و درآمد زا هست؟ چون تصاویری که گذاشتین ماله سال 96 هست

پاسخ: با سلام و احترام. این سوال را در همین بخش دیدگاه ها قبلاً کاربر ((سمیه)) در تاریخ 98/07/11 ساعت 15:13 پرسیده است و ما هم پاسخ ایشان را دادیم. بار ها گفتیم که سوالات تکراری و سوالاتی که به هر طریقی پاسخشان در بین توضیحات سایت موجود است پاسخ داده نمیشوند. لطفاً به همان کامنتی که اشاره کردیم مراجعه کنید و سوال کاربر و پاسخ پشتیبانی را مطالعه بفرمایید. با تشکر

سینا
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۴

سلام توی این روش از ربات استفاده میشه؟

پاسخ: با سلام و احترام. خیر به هیچ وجه

سعید توسلی
۲۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۵

Aali bood vaagheaan aaaliii قلب

پاسخ: از درآمدتان لذت ببرید عزیزم گل

afshin
۳۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۴

با عرض سلام
آیا این کاری که شما گفتین آیا نیاز به کامپیوتر یا گوشی هوشمند داره؟
چون من فقط یک گوشی با اندروید 2 دارم(البته میشه وب گردی کرد)
آیا من میتونم با همین گوشی،روش اصلی پکیج شما رو اجرا و به درآمد برسم؟

پاسخ: با سلام و احترام
با گوشیتان هم به راحتی میتوانید با روش اصلی فعالیت و کسب درآمد کنید.
موفق باشید

محبتی
۳۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۱

سلام
ببخشید شما در توضیحات نوشتید که وقتی استراژی ها را به اتمام رساندم دیگر فعالیت نکردم منظورتون چی هست یعنی
این کار محدود است و ما نیز بعد یک سال نمیتواتیم فعالیت کنیم و درامد کسب کنیم یا مادام العمر هست
ممنون میشم اگر جواب بدهید

پاسخ: با سلام و احترام. خیر این کار هیچ محدودیتی ندارد و مادام العمر است و میتوانید تا هر وقت که بخواهید از این روش کسب درآمد کنید. بنده در آن زمان صلاح دیدم با توجه به شرایطم به کارهای دیگری بپردازم که البته آموزش آن کارها هم در پکیج موجود میباشد. البته تمام سرمایه‌ام را با همان روش اصلی بدست آورده بودم به همین دلیل توانستم در زمینه های دیگر هم که نیازمند سرمایه گذاری بودند به فعالیت بپردازم و درآمدم را هرچه بیشتر کنم.
خلاصه اینکه همه چیز از آن روش اصلی که در اولین لینک (لینک 90 مگابایتی) آموزش داده شده شروع شد...

سبحان
۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۸

خیلی خوب بود عالی بود دستتان درد نکند

پاسخ: خواهش میکنیم. با آرزوی بهترین ها برای شما. موفق باشید

من
۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۳۵

اینام باید دنبال جذب همکار باشیم؟؟؟

پاسخ: با سلام. خیر به هیچ وجه چنین چیزی نیست.

Mostafa
۱۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۱۸

سلام
من درمورد کسب درآمد اینترنتی اطلاعات ندارم
اکه از بسته شما استفاده کنم سردرگم نمیشم؟

پاسخ: با سلام و احترام
آموزشات به ساده ترین شکل ممکن ارائه شده‌اند و با هیچ مشکلی مواجه نخواهید شد.
موفق باشید

فهیمه
۱۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۱

سلام
خیلی خوب بود.از همه لحاظ بی نظیر بود.دستتون درد نکنه.خدا یاورتون باشه

پاسخ: سلام. خواهش میکنم. آرزوی بهترین ها را برایتان دارم

Sadegh
۱۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۴

فوق‌العاده بود

پاسخ: گل گل

اورانوس مرادی فرد
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۴

روز بخیر و خداقوت، من تلگرام ندارم و حتی نسخه های ایرانیش رو هم نمیشه دانلود کنم ، چجوری توسط شما پشتیبانی میشم؟ آیا فقط همین ایمیل آدرسم کافی هست؟

پاسخ: با سلام و احترام. واقعاً پشتیبانی از طریق مکالمات ایمیلی دردسر دارد و وقت گیر است. هم برای شما و هم برای ما. پیشنهاد میشود حتماً تلگرام نصب کنید و از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید. آیدی تلگرام پشتیبانی هم که در صفحه ((تماس با ما)) اعلام شده است. با تلگرام خیلی بهتر و راحت تر و سریعتر میتوانیم به شما کمک کنیم.
موفق باشید.

حسین دشتی
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۸

داشتن تلگرام اجباریه؟

پاسخ: با سلام و عرض ادب. لطفاً پاسخی که به دیدگاه قبلی داده شده را مطالعه بفرمایید. داشتن تلگرام اجباری نیست ولی کار را برای پشتیبانی شدن شما خیلی راحت تر میکند. خودتان فکرش را بکنید ببینید به نظرتان پشتیبانی ایمیلی راحت تر است یا تلگرامی!
با آرزوی بهترین ها برای شما

Adrian
۲۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۷

سلام . پکیج شما رو تهیه کردم خیلی خوبو عالی هستش مطمئنم از طریق آموزش شما به سود خوبی میرسم واقعا راضی هستم ممنون از شما

پاسخ پشتیبانی: با سلام و عرض ادب. ان شاءالله به درآمد دلخواهتان دست پیدا کنید که صد البته مطمئنیم حتماً همینطور هم میشود. از نظر شما بسیار روحیه گرفتیم.

محمد
۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۴

سلام.
امیدوارم با خرید پکیج شما به نتیجه دلخواه برسم.

پاسخ:
با سلام و عرض ادب
بدون شک خواهید رسید (:

محمد
۱۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۴

سلام.لطفا توضیح جامعی در خصوص حلال بودن درآمد در این روش بفرمایید.آیا تحقیق کردین یا همینطوری میگین یا زنگ زدین دفاتر مراجع تقلید پرسیدین؟اگر من هم بخوام زنگ بزنم بپرسم باید چی بگم،بگم روش چی و درآمد از چه طریقی

پاسخ: با سلام و احترام. حلال بودن درآمد روش های آموزش داده شده در پکیج از دفاتر بسیاری از مراجع تقلید استفتا شده و اطمینان صد درصدی از آن وجود دارد. بعد از خرید پکیج در صورتیکه دیدید درآمد حتی یکی از روش ها حلال نیست اطلاع بدهید و درخواست بازگشت وجه کنید تا مبلغی که پرداخت کرده‌اید تمام و کمال به شما بازگردانده شود. اگر خودتان هم میخواهید استفتا کنید بسیاری از روش هایی که در پکیج آموزش داده شده در توضیحات سایت نام برده شدند. ولی به دلایلی که قبلاً هم توضیح داده شد از لو دادن روش اصلی معذوریم. بعد از خرید متوجه میشوید...

مهدی
۱۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۵

سلام برای درآمد اینترنتی زبان انگلیس باید فول باشی یانه

پاسخ: با سلام و عرض ادب. قبلاً هم گفته شده که خیر نیازی نیست.

محمدحسین یوسف نیا
۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۹

سلام دراذرماه نودهشت کسی ازاین پکیج کسب درامد کرده؟

پاسخ: با سلام و عرض ادب. بله صد البته دوست عزیز. گذر زمان هیچ تاثیر منفی بر روی آن ندارد.

mohammad
۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۶

سلام عرض ادب
ببخشید واسه من تنها سوالی که پیش اومد این بود چرا تو سه تا عکسی ک از حساب درامدتون رو روی سایت گذاشتید موجودیتون یکیه و حتی یک ریال هم کم زیاد نیست؟

پاسخ: با سلام و احترام. دوست خوبم واقعاً چند بار و با چه زبانی در سایت تاکید کنیم که حتماً تمام توضیحات تمام بخش های سایت و حتی تمام دیدگاه های کاربران را مطالعه کنید تا شما دوست عزیز به خودتان زحمت بدهید و این کار را انجام دهید؟؟! 1000 بار بگوییم چطور است؟!! دوست عزیز جواب سوالتان در بین توضیحات سایت (در بالای همان عکس های برداشت درآمد ها) موجود است لطفاً مطالعه بفرمایید تا این ابهام برای شما برطرف شود. این قضیه واقعاً بسیار ساده هم میباشد!

ali
۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۷

سلام وقتتون بخیر . ببخشید میخاستم بدونم این کسب درامد در مورد فروش فایل در گوگل هستش؟

پاسخ: با سلام و عرض ادب. خیر دوست من.

David Donnel
۱ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۳

آغا سلام
میخاستم بگم خیلییییی ممنون... پولی ک بھتون بابت این کار دادم از شیر مادر حلالتون...
اصلا فکرشو نمیکردم...
خیلییییییییی ممنونننننننمممممن...

پاسخ: با سلام و عرض ادب
از حرفهای شیرین شما بسیار روحیه گرفتیم. بسیار خوشحالیم که توانسته‌ایم در بهتر کردن زندگی شما و دیگر دوستان نقش کوچکی داشته باشیم. تمام تلاش خود را میکنیم که همینطوری ادامه دهیم و همه شما عزیزان را راضی نگه داریم.
آرزوی بهترین ها را برایتان داریم

فاطمه
۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۹

ایا این روش اختصاصی سیستم آینوتی هست یا مشابه آن ؟

پاسخ: با سلام و عرض ادب خدمت شما. خیر حتی شبیه هم نیست.

Hamid
۱۵ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۲

سلام
آیا این روش ب نت زیادی نیاز داره
آخه من از اینترنت گوشی نت دارم و...؟

پاسخ: با سلام و احترام. خیر به حجم اینترنت زیادی نیاز ندارد و حجم ناچیزی مصرف میکند.

علی
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۹

ببخشید من دانشجو هستم این پکیج برای من مناسبه؟

پاسخ: سلام. بله صد البته !

صادق
۲۸ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۷

سلام خدمت شما
آیا پکیج شما در تمام کشور کارآمد است یا خیر؟

پاسخ: با سلام و احترام. بله در تمام کشور کارآمد میباشد و هیچگونه محدودیتی ندارد.

امیر
۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۴۳

با سلام
من دانش آموز دبیرستانی ام بنظرتون این پکیج بدرد من میخوره؟؟

پاسخ: سلام. بله صد البته

فرشید ملک مطیعی
۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۱

با سلام خسته نباشید
عالی بود خیلی ممنون بابت این پکیج با ارزش امیدوارم یک روز بتوانم این لطف شما رو جبران کنم

پاسخ: سلام خدمت شما. ان شاءالله که همیشه پاینده و شاد باشید.

فاطیما
۲۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۸

خداروشکر که پکیجو خریدم و به درامد دلخواهم رسیدم واقعا ممنونم ازتون

پاسخ: بسیار هم عالی. با آرزوی بهترین ها برای شما

محمد بیرانوند
۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۴

1.این کار به بازار طلا و ارز بستگی نداره؟
2.میشه توی یه روز هر چند ساعت که میخوایم کار کنیم و کسب درآمد کنیم؟

پاسخ: 1.خیر 2.بله

masam
۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۸

سلام در کل محتوای عالی بود خیلی به کارم اومد

سعید رجبی
۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۷

سلام ممنون از پکیج عالی تون

amirali
۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۳

آموزشات خوب و ارزشمندی خیلی مفید بودند ممنون از شما

شایسته
۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۴۶

Ba estefadeh az amoozeshate geranghadre shoma va ba tavakol bar khodaye bozorg va albateh talashe khodam toonestam be daramad va natijeye delkhaham beresam kheyli kheyli mamnoonam az zahamate shoma

پاسخ: بسیار هم عالی دست خداراشکر که بهترین تصمیم را گرفتید و به اندازه کافی تلاش هم کردید تا هم شما به نتیجه دلخواهتان رسیده باشید و هم ما با شنیدن صحبت هایتان خوشحال شویم و انرژی مضاعف بگیریم...ان شاءالله به تمام اهدافتان دست پیدا کنید و همیشه سالم و تندرست باشید گل

پریا شیخ زاده
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۳۲

فراتر از حد تصورم بود اصلا فکرشو نمیکردم.خیلی هم حرفه‌ای بود.دستتون درد نکنه

پاسخ: گل

شاهین
۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۱

سلام.آیا آموزش بورس ایران رو هم در پکیج آموزش دادین؟

پاسخ: با سلام و عرض ادب. بله آموزش فعالیت در بورس ایران هم در پکیج موجود است که میتوانید با استفاده از آن یک سرمایه گذاری عالی در بورس داشته باشید و بالاترین سود ها را بدست آورید.

m
۶ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۹

محصولتان لایک دار عالی بود :)

پاسخ: گل

امیر علی
۱۶ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۴۷

آقا من ۱۴ سالمه و از این پکیج ماهی ۲۰ تا ۲۵ میلیون کسب درآمد دارم بعضی جاها میگن این آموزش ها فایده نداره ولی ۷۵ تومن قیمتی نیست که بخاطرش ریسکش رو قبول نکنین البته ریسک نیست و من حاضرم قسم بخورم جواب گو هسش برا یه بارم که شده به خودتون اعتماد کنید‌. این از پیشنهاد من
تشکر فراوان از تهیه کنندگان پکیج عالللللیییهههه

پاسخ: گل دست

شروین
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۲۸

سلام خسته نباشید
سپاس از زحماتتون مطالبتون واقعا مفید بود و از درآمدم راضی هستم

پاسخ: سلام. خداروشکر گل

تفکر من: برای میلیاردر شدن اصلاً لازم نیست به سختی کار کنید، کافیست فقط هوشمندانه کار کنید.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما