کسب درآمد از اینترنت

کسب درآمد از اینترنت

دوستان و سروران گرامی، در اين سايت ( http://easymoneymaker.net/ ) یا ( http://daramad-bala.4kia.ir/ ) آموزش بهترين،آسان ترين و سريع ترين روش های کسب درآمد ميليونی از اينترنت به شما ارائه خواهد شد. باور کنيد کسب درآمد از اينترنت آنقدر آسان است که اگر همه افراد راهش را ميدانستند اکنون هيچکس با مشکل مالی مواجه نبود. واقعا کسب درآمد در منزل از طريق اينترنت لذت بخش است! اینطور نیست؟! روش هایی که معرفی خواهد شد کاملا تست شده و تضمينی میباشند و قطعا به راحتی شما را به درآمد ميليونی ميرسانند. بنده خودم از طریق این روش ها درآمد بسيار بالايی دارم که در ادامه در این مورد توضیحات بیشتری ارائه خواهم داد. پس يک "يا علی" بگوييد و با ما همراه باشيد.

محل لوگو

کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی و تست شده


کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی و تست شده

بسم الله الرحمن الرحیم

*نکته مهم*
لطفا قبل از اینکه به پشتیبانی پیام بدهید و سوال بپرسید ابتدا تمام توضیحات موجود در این صفحه را کامل مطالعه کنید و قسمت های "سوالات متداول" و "دیدگاه های کاربران" به همراه پاسخ های داده شده را نیز با دقت بخوانید. چون اکثر سوالاتی که شما عزیزان از پشتیبانی میپرسید سوالاتی هستند که در همین صفحه پاسخ داده شده اند و این موضوع باعث میشود پاسخگویی به افرادی که مشکلات دیگری دارند کند شود. پس لطفا از پرسیدن سوالات تکراری و بی مورد از پشتیبانی خودداری فرمایید زیرا در این صورت از پاسخ دادن به شما معذوریم.

این روزها با توجه به شرایط اقتصادی کشور کسب درآمد برای بسیاری از افراد جامعه بسیار دشوار است. بسیاری از افراد به امید اینکه در آینده بتوانند شغل مناسبی داشته باشند به سختی درس میخوانند و عده ای دیگر نیز راه های دیگر را انتخاب میکنند. هرکس به طریقی در تقلا است تا بتواند کسب درآمد ایده آلی داشته باشد. اما متاسفانه اکثر از این تقلا ها بی نتیجه میمانند. کسانی که درس میخوانند معمولا بعد از فارغ التحصیلی در پیدا کردن شغل شکست میخورند و تمام زحماتی که این همه سال کشیدند و شب بیداری هایی که برای درس خواندن متحمل شدند به راحتی هیچ و پوچ میشوند و بر باد میروند. کسانی هم که راه های دیگر را انتخاب میکنند معمولا به دلیل نداشتن سرمایه زیر دست این و آن میشوند و تا آخرعمرشان هم زیر دست میمانند. در نهایت نتیجه این شده است که بسیاری از جوانان بیکارند و حتی پول شارژ گوشی خود را هم ندارند و بسیاری دیگر هم به کارهای سخت با حقوق اندک مثل کارکردن در رستوران ها و کارگری در جاهای مختلف مشغول هستند و به هیچ وجه از شرایط زندگی خود رضایت ندارند...در این میان عده اندکی نیز با زحمات فراوان شغل دولتی پیدا میکنند که بدک هم نیست و میتوانند یک زندگی بخور و نمیری داشته باشند. با شغل های دولتی میتوان با 12 ساعت کار همراه با اضافه کاری و صبح خیلی زود از خواب بیدار شدن به درآمد روزی حدود 70 هزار تومن رسید. خب با این شغل ها افراد حتی وقت بودن در کنار خانواده خود را هم به زور پیدا میکنند چه برسه به تفریح کردن آن هم با این حقوق اندک!

پس همه افراد به دنبال یک راه برای کسب درآمد زیاد در قبال کار آسان و زمان کاری اندک هستند. جالب است بدانید این راه جادویی و فوق العاده خیلی وقته که جلوی چشمان همه افراد قرار دارد ولی افراد از آن در جهت کارهای بیهوده و بی فایده استفاده میکنند. این راه جادویی را همه ما میشناسیم: اینترنت!

بسیاری از افراد ثروتمند و موفق جهان که عکس های آن ها را مدام در تلوزیون و اینترنت و مجلات مشاهده میکنید از طریق همین اینترنت به این ثروت دست پیدا کرده اند. بنده خودم تا چند سال پیش از اینترنت فقط برای کار های بیهوده مثل دانلود فیلم های مختلف و چرخ زدن در شبکه های اجتماعی استفاده میکردم. اما زمانی رسید که دیگه واقعا از وضع موجود خسته شدم و به دنبال یک تغییر بزرگ در زندگیم بودم. دوست داشتم به جای اینکه ماشین های مدل بالا و لوکس رو فقط در فیلم ها یا در خیابان ها ببینم، خودم یکی از آنها را داشته باشم. دوست داشتم به جای اینکه مکان ها و مناظر قشنگ رو فقط در فیلم ها ببینم، خودم به اونجا سفر کنم و لذت ببرم. دوست داشتم پدر و مادرم و کلا خانوادم بهم افتخار کنن. پس تصمیم گرفتم دنبال راه های کسب درآمد درست و حسابی از اینترنت بگردم. تبلیغات مختلفی در سایت های مختلف دیدم. در سایت های مختلف آموزشاتی بعنوان آموزش کسب درآمد زیاد از اینترنت میفروختند که هر کدوم از آنها قیمت های مختلفی داشتند. از 1000 تومن شروع میشد تا بیست-سی هزار تومن. بنده تقریبا همه آموزشاتی که در زمینه کسب درآمد اینترنتی در سایت ها وجود داشت رو خریداری کردم ولی وااااقعا همشون به معنای واقعی کلمه مزخرف بودن. یکی میومد آموزش فعالیت در سایت های هرمی و کلاهبردار رو میذاشت، یکی میومد فعالیت در بازاریابی های شبکه ای و حرام رو آموزش میداد، یکی نحوه سرمایه گذاری در بیمه رو میگفت و الی آخر که همشون هم نهایتا دو سه صفحه حرف مفت میزدند و تموم میشد. من میموندم با چند صفحه چرت و پرت و پولی که بابت خرید این فایل ها از دست داده بودم. یکی نبود به من بگه آخه آدم عاقل اگر این ها راست میگن و این راه ها باعث کسب درآمد میشن پس چرا قیمت آموزششون نهایتا بیست-سی هزار تومنه!!! چیزی که باعث درآمد میلیونی میشه چطوری میشه قیمتش انقدر کم باشه!

دیگه کلا نا امید شدم و دست از تلاش کردن برداشتم. حتی دیگه حوصله کارهای بیهوده سابقم مثل فیلم دیدنو هم نداشتم! تا اینکه یک روز یکی از دوستانم که برای تحصیل به بلاروس سفر کرده بود باهام تماس گرفت و احوال پرسید و خیلی با همدیگه صحبت کردیم. در بین صحبت هامون بهم گفت که در بلاروس داره یه سری کارها با استفاده از اینترنت انجام میده و اونجا کسب و کار اینترنتی برای خودش راه انداخته و کارهایی که انجام میده هم خیلی آسونن و تخصص و زمان زیاد هم نمیخوان. و گفت که اتفاقا این کارها در ایران خیلی خیلی بهتر جواب میده و میشه روزی 1 میلیون تومن و حتی بیشتر ازش درآمد داشت. گفت خودم هم روزی بین 500 تا 1 میلیون تومن به پول ایران از این کار درآمد دارم و در روز شاید حتی نیم ساعت هم فعالیت نمیکنم! یک لحظه احساس کردم با یکی از همون تبلیغات مزخرف در اینترنت مواجه شدم یا اینکه دوستم میخواد من رو وارد فعالیت های هرمی و غیر مجاز بکنه. دوستم برام شفاف سازی کرد که داره در مورد چه چیزی صحبت میکنه. من هم گفتم باشه یه چند روزی فعالیت میکنم ببینم چطور میشه. اون چند روز به چند سال تبدیل شد!

اصلا نمیخوام مثل اون تبلیغات الکی و پوچ که در مورد کسب درآمد در سایت های مختلف وجود داره بزرگنمایی و اغراق کنم و با حرف های قشنگ قشنگ کار رو یه جور دیگه جلوه بدم. اکثر افرادی که در فضای اینترنت فایل هایی بعنوان آموزش کسب درآمد میلیونی از اینترنت با قیمت بیست-سی تومن به فروش میرسانند اصلا خودشان راه کسب درآمد از اینترنت را نمیدانند و یک فایل مزخرف را به شما میفروشند. کسی که خودش راه پول درآوردن را بلد نیست چطوری میخواد راه رو به شما یاد بده؟

ولی بنده از آن زمانی که با این روش ها آشنا شده ام تا الان روزی نبوده است که زیر 500 هزار تومان در روز درآمد داشته باشم. درآمد بنده از این روش ها بین 500 تا 1/5 میلیون تومان در روز و 30 تا 40 میلیون تومان در ماه است زمانی هم که برای این کارها اختصاص میدهم بین نیم ساعت تا یک ساعت در روز است. و بقیه اوقاتم در روز را صرف تفریحات مختلف و بودن در کنار خانواده میکنم. بنده به هیچ وجه قصد بزرگنمایی و اغراق ندارم و اصلا هم کسی را مجبور نمیکنم که حرفم را باور کند. من این درآمد را دارم و میخواهم روش آن را با هموطنانم به اشتراک بگذارم. واقعا اگر همه مردم این راه آسان و سرشار از درآمد را میدانستند دیگه کسی اصلا سمت شغل های دیگه نمیرفت! ولی خب اکثر مردم قدرت جادویی اینترنت را باور ندارند و مثلا وقتی این مطلب بنده رو میبینند با خودشون میگن ولش کن بریم بگیریم بخوابیم! بنابراین افراد کمی به سمت این کسب و کار های مورد نظر بنده می روند و به همین دلیل پتانسیل کسب درآمدی آنها بسیار بسیار بالاست. شما هم که دارید این مطلب رو میخونید میتونید این پیشنهاد شگفت انگیز رو قبول کنید و به راحتی از همین امروز به محض دریافت این آموزش کسب درآمد میلیونی خود را شروع کنید، یا میتونید این پیشنهاد رو نادیده بگیرید و به زندگی کسل کننده خود برگردید و تا آخر عمرتون پشیمون باشید و به این فکر کنید که شاید قبول کردن این پیشنهاد وسیله نجات شما بوده است ولی شما آن را به راحتی کنار زدید.

*سوالات متداول* :

1.اگر شما واقعا انقدر درآمد بالایی دارید پس به درآمد حاصل از فروش این آموزش احتیاجی ندارید. پس چرا آموزش را پولی میفروشید؟ چرا رایگان آن را منتشر نمیکنید؟

پاسخ: بنده غیر از این روش هایی که آموزششان را برای شما قرار داده ام، به روش های دیگری نیز در اینترنت کسب درآمد میکنم و از کوچکترین منبع برای کسب درآمد از اینترنت استفاده میکنم. هر کس که محل کسب درآمدش اینترنت است، به هر طریقی که بتواند از آن درآمد کسب میکند. اگر من درآمد بالایی دارم دلیل نمیشود که تجربیات و دانسته های خود را به رایگان در اختیار همگان بگذارم چون اصلا وجدان بنده این را قبول نمیکند. در واقع من تجربیاتم را رایگان به دست نیاوردم که بخواهم آن را رایگان در اختیار بقیه بگذارم. بگذارید یک مثال بزنم. لیونل مسی فوق ستاره فوتبال جهان است و حقوق بسیار زیادی دریافت میکند و یکی از پردرآمدترین افراد جهان است. اما با اینحال به کارهای تبلیغاتی هم میپردازد و بابت تبلیغاتش پول هم میگیرد، در حالی که اصلا به درآمد حاصل از تبلیغات احتیاجی ندارد. ولی سعی میکند از تمام پتانسیلش برای کسب درآمد استفاده کند.

 

2. این کارهایی که ازشون صحبت میکنید فعالیت در سایت های تبلیغات کلیکی ، سایت های هرمی ، بازاریابی شبکه ای ( نتورک مارکتینگ ) ، فعالیت در بازار حرام فارکس و امثال این هاست؟ اگر هیچکدام از این موارد نیست پس چیه؟ نمیشه بگید چه کاریه؟

پاسخ: خیر هیچکدام از این ها نیست. این فعالیت هایی که نام بردید نیازمند صبر و حوصله فراوان و همچنین سرمایه گذاری بسیار زیاد هستند و همچنین فعالیت در اکثر این زمینه ها از لحاظ شرعی حرام و از لحاظ قانونی نیز غیر قانونی است و اکثر سایت های مربوط به اینجور فعالیت ها در ایران فیلتر هستند. در حالیکه روشی هایی که بنده ارائه کرده ام به هیچگونه سرمایه ای نیاز ندارد و اگر هم داشته باشند بسیار بسیار ناچیز است و اگر زرنگ باشید میتوانید در همین روز اول به راحتی درآمدتان را شروع کنید.
خدمتتان عرض کنم که در پکیج آموزشی که ما منتشر کردیم آموزش های کامل و قدم به قدم در رابطه با کسب درآمد از بورس حلال ایران ، کسب درآمد از طریق راه اندازی سایت یا فروشگاه و فروش محصولات خودتان ، کسب درآمد از تلگرام ، سایت های کسب درآمد در منزل ، کسب درآمد از پاپ آپ ، کسب درآمد از آپلود ویدیو ، و همچنین روش های خوب دیگری برای کسب درآمد از اینترنت نیز قرار دارند(در کل اینجوری بگویم که به معنای واقعی کلمه هر سوراخی از اینترنت که قابلیت کسب درآمد دارد ما آموزش کسب درآمدش را در این پکیج قرار داده‌ایم! یعنی بدون شک این پکیج کامل ترین پکیج کسب درآمد در سراسر اینترنت است و همه‌ی روش های معرفی شده در آن عملی هستند و در عمل کاملاً قابلیت کسب درآمد دارند). ولی روش اصلیِ کسب درآمدی که در این پکیج آموزش داده شده است و بیشتر تمرکز پکیجمان بر روی آن روش قرار دارد هیچکدام از فعالیتهایی که در بالا نام بردیم نیست.
یک توضیح مختصری در مورد ساختار پکیج میدهیم...ببینید بعد از پرداخت، 10 عدد لینک دانلود به شما داده میشود که حجم مورد نیاز برای دانلود همه فایل ها در کُل حدود 600 مگابایت است. (این حجم بالا به دلیل کامل بودن و قدم به قدم بودن آموزشات هست). در این پکیج روش های زیادی برای کسب درآمد از اینترنت معرفی و بطور کامل آموزش داده شده که اکثرشان را برایتان نام بردیم. اما یکی از بخش های این پکیج، مربوط به آموزشِ روشِ اصلیِ قرار داده شده در این پکیج است که مربوط به همان روش فوق العاده درآمدزا و سودآوردیست که خدمتتان عرض کردیم. باز هم میگویم این روش هیچکدام از این فعالیتهایی که در بالا از آنها نام بردیم نیست و به آنها ربطی ندارد. اصلاً بگذارید یک توضیح مختصری در مورد این روش اصلیمان بدهم...این روش یک در واقع یک نوع همکاری در فروش محسوب میشود ولی اصلاً سختی ها و دردسرهای بقیه انواع کار های همکاری در فروش را ندارد. این را فقط خودمان نمیگوییم بلکه تمام خریداران پکیجمان هم بر این باورند. در این کار شما اصلاً نیازی به زیر مجموعه گیری و این حرف ها ندارید. حتی نیاز به داشتن سایت یا وبلاگ هم ندارید و ما این مسائل را از قبل برایتان حل و فصل کرده‌ایم. حتی اگر کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرامی هم نداشته باشید باز هم مشکلی نیست...در ضمن این همکاری در فروش در زمینه کالاهای فیزیکی همچون پوشاک و... نیست، بلکه در زمینه همکاری در فروش محصولات کاملاً مجازی هستش و از آنجایی که این محصولات بسیار پرفروش هستند بنابراین همکاران گرامی کار راحت و آسانی برای کسب درآمدشان پیش رو دارند. تمام فعالیت دوستان هم کاملاً در فضای اینترنت میباشد و به هیچ وجه کار فیزیکی و بیرون از خانه انجام نخواهید داد و نیازی به خرید هیچ محصولی هم ندارید. طبعاً نیازی به صحبت کردن با افراد و قانع کردنشان برای خرید هم ندارید. خلاصه این روش از همه روش های معرفی شده در پکیج بهتر هست که خودم شخصاً بطور کامل و بصورت تصویری آموزشش داده‌ام. این روش کاملاً تست شده هست و درآمدش تضمینی. هر کسی به این آموزش عمل کند قطعاً درآمد خیلی خوبی خواهد داشت. کار بسیار راحتی هم هست و هرکسی میتواند در همان روزهای اول هم درآمد بسیار خوبی از طریق آن کسب کند. فقط یک نکته‌ای را حتماً مدنظر داشته باشید...آن دسته از دوستانی که با فضای اینترنت آشنایی ندارند و حتی طرز کار کردن با ایمیل را هم نمیدانند (مخصوصاً بسیاری از خانم های خانه دار که معمولاً از این مسائل سر در نمیاورند!!) معمولاً نمیتوانند در کسب و کارهای اینترنتی موفق شوند بنابراین پیشنهاد میشود این پکیج را خریداری نکنند تا به مشکل نخورند. ولی آن دسته از دوستانی که آشناییشان با فضای اینترنت در حد عادی و متوسط میباشد به راحتی میتوانند از این پکیج و همچنین روش اصلیمان استفاده کنند و درآمد خیلی خوبی داشته باشند. هر چقدر بیشتر برایش تلاش کنید مسلماً درآمد خیلی بیشتری هم از آن خواهید داشت...حتی میتوانید بخوابید و در خواب هم از آن درآمد داشته باشید! آموزش مربوط به این روش در لینک 10 قرار دارد.(پس از پرداخت موفق لینک ها را دریافت خواهید کرد). ما اسم این آموزش را در پکیجمان "بهترین آموزش کسب درآمد موجود در کل اینترنت" گذاشته‌ایم...دوستانی که قصد دارند از روش اصلیمان برای کسب درآمد استفاده کنند خواهشاً خواهشاً خواهشاً لطفاً لطفاً لطفاً (ببینید چندبار خواهش کردیم بعداً نگید نگفتید!) حتماً تمااام محتویات و آموزشات لینک 10 را از ویدیوها گرفته تا فایل های PDF تمام و کمال ببینند و مطالعه کنند تا بتوانند به نحو احسنت فعالیت کنند و درآمد بسیار بالایی کسب کنند...لطفاً تا زمانیکه تمام آموزشات لینک 10 را ندیده‌اید فعالیتتان را شروع نکنید.

راستی این را هم بگوییم که بدانید...هیچکدام از 10 تا لینک دانلود پکیج به همدیگر ربطی ندارند و هر کدام از لینک ها مربوط به دانلود فایل های آموزش یک روش کسب درآمد جداگانه‌ای هست...مثلا لینک 1 با لینک 2 هیچ ارتباطی ندارد و مثلا اینطوری نیست که محتویات لینک 1 مقدمه‌ی آموزشات این پکیج باشند و بقیه لینک ها ادامه‌اش باشند...نه اینطوری نیست...محض اطلاع گفتیم که بدانید!

 

3. آیا این کارها از لحاظ شرعی حلال هستند؟ از لحاظ قانونی مشکلی ندارند؟ درآمدمان از داخل ایران خواهد بود؟

پاسخ: این کارها صد در صد حلال هستند و هیچگونه مشکلی چه از لحاظ شرعی و چه از لحاظ قانونی ندارند و شما میتوانید همزمان از تمامی این روش ها هم استفاده کنید و از درآمدشان لذت ببرید. بله درآمد شما از داخل ایران خواهد بود و هر زمانی که بخواهید به حسابتان واریز میشود...

 

4. شما میگید که با این روش میشه روزی 1/5 میلیون در روز درآورد اونم با یه ساعت کار. خب اگه اینجوری باشه کل مردم میان سمت این کار و کسی سر کار نمیره! چجوریه جریان؟؟

پاسخ: بله اگر اگر اگر همه مردم این روش رو یاد بگیرن همشون میفهمند که تا حالا چه فرصتی رو از دست داده بودند و به همین کار میچسبند. ولی خب فقط تعداد اندکی از افرادی که این مطلب را مشاهده میکنند این آموزش را خریداری میکنند و اکثر افراد فکر میکنند این آموزش هم مانند بسیاری دیگر از آموزش ها الکی است و باعث ایجاد درآمد نمیشود! در حالی که دارند بزرگترین فرصت زندگیشان را از دست میدهند! بنابراین افراد زیادی به سمت این کار نمیروند و همچنان به سختی و با حقوقی اندک در جاهای دیگر کار میکنند. و پتانسیل کسب درآمدی این روش ها همچنان بالا و رویایی میماند.

 

5. چه کسانی میتوانند از این آموزش استفاده کنند و کسب درآمد کنند؟

پاسخ: تیم ما آموزشات را بصورت قدم به قدم و خیلی کامل خدمت شما ارائه داده است. اما همانطور که در بالا هم گفتیم فقط یک نکته‌ای را حتماً مدنظر داشته باشید...آن دسته از دوستانی که با فضای اینترنت آشنایی ندارند و حتی طرز کار کردن با ایمیل را هم نمیدانند (مخصوصاً بسیاری از خانم های خانه دار که معمولاً از این مسائل سر در نمیاورند!!) معمولاً نمیتوانند در کسب و کارهای اینترنتی موفق شوند بنابراین پیشنهاد میشود این پکیج را خریداری نکنند تا به مشکل نخورند. ولی آن دسته از دوستانی که آشناییشان با فضای اینترنت در حد عادی و متوسط میباشد به راحتی میتوانند از این پکیج و همچنین روش اصلیمان استفاده کنند و درآمد خیلی خوبی داشته باشند.

 

6. برای کسب درآمد در این زمینه ها حتماً باید سرمایه داشته باشیم؟

پاسخ: اگر بعد از خرید پکیج کلاً دیگر هیچ پولی ندارید پیشنهاد میکنیم پکیج را خریداری نکنید.(البته این موضوع برای تماااااااامی کارهای دنیا صدق میکند و اگر دیدید کسی جایی گفته با یک کاری میتوانید بدون هیچ سرمایه‌ای به درآمد برسید مطمئن باشید که آن فرد دروغگو و کلاهبردار است!). در این کار اگر به کلی هیچ پولی نداشته باشید درآمدتان خیلی کم خواهد بود و برای بدست آوردنش کار سخت تری هم خواهید داشت...بهتر است حداقل یک سی چهل هزار تومنی داشته باشید. (اگرم بیشتر داشته باشید که چه بهتر!). در یکی از فایل های PDF لینک 10 توضیح داده‌ایم که این پول به چه دردتان میخورد و باید کجا خرجش کنید...وقتیکه این پول را در جای درستش خرج میکنید سود خوبی به دست میاورید و درآمد خوبی خواهید داشت...باز هم تکرار میکنم که درآمد این کار کاملاً حلال و قانونی میباشد...

 

7. قیمت آموزش شما برای من گرونه. من از خودم حتی هزار تومن پول هم ندارم و حتی پول خرید آموزش رو هم قراره از دوستم قرض بگیرم. شما رو ب خدا اگر این آموزش هم مثل بقیه آموزش های موجود در اینترنت کاربردی نیست و درآمدی نداره بهم بگید.

پاسخ: دوست عزیز اتفاقا این روش ها مختص کسایی مثل شماست که میگید از خودتون هزار تومن هم ندارید. با این روش های فوق العاده به این درآمدی که گفته شده میرسید. نگران قرض گرفتن از دوستتان هم نباشید چون در صوتیکه واقعاً دل به کار بدهید و نکات گفته شده را انجام دهید قطعاً این پول رو از طریق این روش ها درمیارید و قرضتون رو میدید. پس اصلا نگران نباشید.

در مورد قیمت آموزش هم باید خدمت شما عرض کنم که این قیمت به هیچ وجه گرون نیست. اگر میبینید که در اینترنت بسته هایی با قیمت ده پونزده تومن یا اصلاً نهایتاً بیست-سی تومن بعنوان آموزش کسب درآمد از اینترنت به فروش میرسند خب باید بدانید که در آن آموزش چیزی جز چرت و پرت وجود ندارد. چه کسی حاضر است روشی که دارای پتانسیل کسب درآمدی بسیار بالایی است را با قیمت بیست-سی تومن به فروش برساند؟؟ پس باید در این زمینه هوشیار باشید. ما ابتدا این آموزش را با قیمت 200,000 تومان قرار داده بودیم. ولی به دلیل درخواست های مکرر شما دوستان مبنی بر ناتوانی در پرداخت این هزینه، 75% تخفیف ویژه قائل شدیم و اکنون این آموزش بینظیر با قیمت 50,000 تومان قابل خریداری است.( البته همان 200 هزار تومن هم در مقابل درآمدی که از این روش کسب میکنید هییییچی نیست!) همچنین در این پکیج غیر از آموزشات فوق العاده برای کسب درآمد،چندتا اپلیکیشن بسیار مهم و جذاب و کمیاب هم بصورت رایگان و بعنوان هدیه در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است که در سایت های دیگر با قیمت های بسیار بالایی به فروش میرسند. حالا دیگر مختارید! میتوانید با این 50 تومان یک جفت دمپایی بخرید، یا این مبلغ ناچیز رو صرف خرید آموزشی بکنید که با استفاده از اون به راحتی ممکنه این 50 تومان رو در عرض دو سه دقیقه کسب کنید.

8. اگر این آموزش هم مثل بسیاری از آموزش های موجود در اینترنت قابلیت کسب درآمد نداشت چی؟

پاسخ: **تضمین بازگشت وجه**: در صورتیکه کسی تمام نکاتی که در آموزش گفته شده را انجام دهد و بعد از یک ماه فعالیت حساب شده با ارائه یک گزارش کلی از فعالیتش ادعا کند که نتوانسته به درآمد برسد، مبلغی که از ایشان به ما رسیده را دودستی بازگشت میدهیم.
توجه داشته باشید این تضمینی که برای بازگشت وجه داده‌ایم بصورت قانونی جزو "متن معامله" محسوب میشوند و ما هم طبق قانون قطعاً به آن عمل خواهیم کرد...(البته مطمئن باشید کار به این جاها و درخواست بازگشت وجه و این مسائل نمیکشد یعنی در واقع امکان ندارد کار به این جاها بکشد همانطور که تا الان این اتفاق هیچوقت نیفتاده است! چون شما قطعاً از همان روز های اول کسب درآمد خواهید کرد و این حرف را طبق تجربه‌ام میگویم و کاملاً هم از حرفم مطمئن هستم!)


*توجه* *توجه*

لطفاً قبل از اینکه هرگونه پیغامی به ما بدهید نکات زیر را حتماً با دقت مطالعه کنید. در صورتیکه پیغامی به ما بدهید و سوال یا درخواستی از ما داشته باشید که پاسخش در بین نکات زیر موجود باشد، پشتیبانی به هیچ وجه پاسخ شما را نخواهد داد.

نکته1* زمان پاسخگویی از 10 دقیقه تا حداکثر 3 روز است. لطفاً تا دریافت پاسخ شکیبا باشید.

قابل توجه خریداران گرامی:

نکته2* در هنگام خرید دقت داشته باشید که حتماً آدرس ایمیلتان را کاملاً درست وارد کرده باشید. یعنی حتی یک کلمه از آن را هم اشتباه ننوشته باشید.(توجه داشته باشید که آدرس ایمیل www. ندارد...همچنین توجه داشته باشید که کلمه gmail را در ایمیلتان به درستی بنویسید! بعضی ها اشتباه مینویسند و لینک ها به ایمیلشان ارسال نمیشوند!). بعد از "پرداخت موفق" یک نسخه از لینک ها به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. در صورتیکه بعد از "پرداخت موفق" به هر دلیلی صفحه لینک ها را دریافت نکردید و یا از آن خارج شدید، به ایمیلتان مراجعه کنید و از طریق لینک هایی که به ایمیلتان ارسال شده‌اند اقدام به دانلود کنید.

 

نکته3* برای دانلود کردن فایل ها با گوشی اندروید از برنامه ADM استفاده کنید. این برنامه بهترین برنامه مدیریت دانلود برای گوشی های اندرویدی هست. اگر این برنامه رو ندارید میتونید به راحتی از اینترنت دانلود و نصبش کنید. در کافه بازار هم موجود هست. دوستانی هم که سیستم عامل گوشیشون IOS هست حتماً از یک دانلود منیجر خوب مثل IDM استفاده کنند تا در دانلود کردن فایل ها با مشکلی مواجه نشوند.

 

نکته4* فایل هایی که دانلود میکنید با فُرمَت زیپ (zip) هستند. برای اینکه بتونید بازشون کنید و محتویات داخلشون رو استفاده کنید باید از برنامه winrar استفاده کنید و فایل ها رو خارج سازی کنید. اگر این برنامه رو ندارید باید از اینترنت دانلودش کنید. هم نسخه موبایلش موجوده و هم نسخه کامپیوترش.(البته اکثر موبایل ها خودشون این برنامه رو دارند.)

 

نکته5* در صورتیکه پس از رعایت موارد فوق باز هم در دانلود یا استخراج و باز کردن فایل ها مشکل داشتید (که بعیده) از یک کامپیوتر برای دانلود یا استخراج کردن فایل ها استفاده کنید. یعنی با استفاده از یک کامپیوتر (اگر خودتان کامپیوتر نداشتید از مال دوستانتان یا کافی نت استفاده کنید) وارد ایمیلتان شوید و با استفاده از برنامه دانلود منیجر IDM از طریق لینک هایی که به ایمیلتان ارسال شده اقدام به دانلود فایل ها کنید. سپس فایل های دانلود شده را با استفاده از نرم افزار winrar خارج سازی و استفاده کنید. نحوه استخراج فایل های زیپ با استفاده از برنامه winrar در کامپیوتر به این صورت است که ابتدا برنامه winrar رو نصب میکنید سپس روی فایل زیپ مورد نظر کلیک راست میکنید و گزینه extract here رو میزنید تا فایل مورد نظر به راحتی استخراج و قابل استفاده بشه.

نکته6* در صورتیکه پس از رعایت تمامی نکات فوق دیدید که بعضی از فایل پس از دانلود در حین استخراج پیغام خطا میدهند و باز نمیشوند (معمولاً بعضی از افراد در مورد لینک های 7 یا 10 با این مشکل مواجه میشوند) این مشکل صددرصد به خاطر آنتی ویروستان هست. در چنین مواقعی بعضی از آنتی ویروس ها بعضی از این فایل ها را به اشتباه بعنوان ویروس شناسایی میکنند و فایل ها را حذف میکنند به همین خاطر در هنگام استخراج فایل پیغام خطا ظاهر میشود و فایل باز نمیشود. اگر این مشکل برایتان به وجود آمد ابتدا قبل از دانلود آنتی ویروستان را بصورت موقت غیرفعال کنید سپس لینک مربوطه را دانلود کنید و از حالت زیپ خارج نمایید. سپس برای اینکه آنتی ویروستان با فایل های مربوطه کاری نداشته باشد و آنها را حذف نکند فایل مربوطه را در لیست استثناهای آنتی ویروستان قرار دهید. نحوه قرار دادن یک فایل در لیست استثناهای آنتی ویروس را میتوانید به راحتی با یک سرچ ساده در اینترنت یاد بگیرید.

نکته7* در صفحه بانک پس از مشاهده پرداخت موفق صفحه بانک را نبنديد، حتماً دکمه سبز رنگ «تکمیل خرید» را کلیک کنید تا بصورت خودکار به فروشگاه هدايت شويد و پرداخت شما تاييد گردد و بصورت کاملاً موفق انجام شود و لینک ها در اختیار شما قرار گیرند. در صورتيکه پس از پرداخت موفق مرورگر شما پيغامی را نمايش داد روی دکمه Continue کليک کنيد تا فرايند خريد کامل شود. دقت کنيد در صورتيکه پس از پرداخت در صفحه بانک دکمه سبز رنگ «تکمیل خرید» را کلیک نکنید و به فروشگاه هدايت نشويد خريد شما ناقص ميماند و پرداخت شما بصورت ناموفق انجام میشود و نمیتوانید لینک ها را دریافت و فایل ها را دانلود کنید. یعنی مبلغ از حسابتان کم میشود ولی لینک های دانلود را دریافت نمیکنید. در چنین شرایطی مبلغ پرداختی پس از چند ساعت یا نهایتاً چند روز (نهایتاً 72 ساعت) بصورت خودکار توسط سیستم بانکی کشوری به حساب شما بازگشت داده خواهد شد. توجه داشته باشید وقتی که مبلغ بصورت خودکار به حسابتان برگشت داده میشود پیامک بانکی برایتان ارسال نمیشود. پس اگر خواستید از بازگشت مبلغ اطمینان حاصل کنید باید موجودی بگیرید.

قابل توجه سایر کاربران محترم:

 

نکته8* سوالاتی که جواب آنان مشخص است یا قبلاً توضیح داده شده است نظیر "آیا واقعاً شدنی است؟" پاسخ داده نمی شوند.

 

نکته9* صحبت هایی از قبیل "من یک دانشجوی بدبخت هستم و..." ، "من از یک خونواده فقیر هستم و..." و امثال این ها پاسخ داده نمیشوند.


مواردی از قوانین سایت:

 

نکته10* تیم پشتیبانی سایت در روزهای تعطیل رسمی (به علاوه روزهای پنجشنبه‌) تعهدی بر پاسخگویی ندارد.

 

نکته11* مسئولیت تایپ اشتباه آدرس ایمیل در موقع خرید برعهده ی کاربران است ، رسیدگی به تمام درخواست ها و پشتیبانی های کاربران بر پایه ثبت بودن خریدشان در سیستم فروش سایت است ، لذا در وارد کردن آدرس ایمیل خود دقت فرمائید و شماره پیگیری خرید را یادداشت فرمایید تا درصورت بروز مشکل ارائه دهید.

 

نکته12* اطلاعات کاربران در هنگام ثبت نام نزد سامانه به صورت محرمانه محفوظ خواهد بود و تحت هیچ شرایطی در اختیار هیچ شخص یا سازمانی قرار نخواهد ، سیستم جز اطلاعات سطحی مورد نیاز برای ثبت نام هیچ اطلاعات دیگری را دریافت نمی کند.

 

نکته13* توصیه میشود کاربران در هنگام پرداخت اینترنتی ایمیل خود را نیز وارد نمایند تا یک نسخه از رسید پرداخت را نیز توسط ایمیل دریافت نمایند تا در صورت نیاز به ارائه کد پیگیری و عدم یادداشت کد پیگیری هنگام خرید،بتوانند با مراجعه به ایمیل خویش آن کد پیگیری خرید را ملاحظه نمایند.

 

نکته14* پیگیری خرید های ناموفق و دانلود های ناموفق(احتمالی) منوط به ارائه شماره پیگیری یا ایمیل دقیق (و یا اسم و فامیلی دقیقی که موقع خرید وارد کرده است) از سوی کاربر خریدار است و بدیهی است که در صورت عدم ارائه شماره پیگیری یا ایمیل دقیق (و یا اسم و فامیلی دقیق) خرید، سایت ما هیچگونه تعهدی مبنی بر پیگیری خرید و ارائه خدمات به کابر ندارد.نکته15* بعد از پرداخت موفق لینک های دانلود بلافاصله برای شما ظاهر خواهند شد. همچنین یک نسخه از لینک های دانلود به آدرس ایمیلی که هنگام خرید وارد کرده‌اید ارسال خواهد شد. بنابراین در صورتیکه بعد از پرداخت که لینک ها برای شما ظاهر میشوند به هر دلیلی از صفحه لینک ها خارج شدید،به ایمیلتان مراجعه کنید و از طریق لینک هایی که به ایمیلتان ارسال شده است اقدام به دانلود فایل ها نمایید.

 

(برخی دیگر از قوانین سایت در میان توضیحات مختلف در قسمت های "سوالات متداول" و همچنین قسمت "دیدگاه های کاربران" بیان شده‌اند...بنابراین کامل مطالعه بفرمایید.)

 

 

*نکته بسیار مهم*: دوستان لطفاً از برقراری تماس تلفنی با ما خودداری کنید. حتی SMS هم ندید لطفاً. چون درخواست های پشتیبانی دوستان از طریق تلگرام و ایمیل زیاد است و اگر بخواهیم تلفنی هم پاسخگو باشیم در آن صورت دیگر فرصت نمیکنیم به درخواست های تمام دوستان رسیدگی کنیم. همان جوابی که قرار است پشت تلفن به شما بدهیم، همان جواب را در تلگرام و ایمیل هم میدهیم و صحبت های ما در همه جا به یک صورت است. بنابراین لطفاً با هیچکدام از شماره های ما یا فورکیا تماس تلفنی نگیرید چون واقعاً وقت پاسخگویی نداریم و از پاسخ دادن تلفنی به شما معذوریم. بار دیگر با زبان فارسی اعلام میکنیم که پاسخگویی تلفنی و SMS نداریم چه با شماره خودمان چه شماره فورکیا!!!!!! بنابراین اگر میخواهید به شما احترام بگذاریم و به کارتان رسیدگی کنیم شما هم باید متقابلاً به گفته های ما احترام بگذارید و با هیچ شماره تلفنی تماس نگیرید چون همانطور که گفتیم متاسفانه وقت نداریم و پاسخ نمیدهیم.
شما دوستان عزیز و گرانقدر میتوانید از طریق تلگرام یا ایمیل با ما ارتباط برقرار کنید. ما هم با کمال میل به درخواستتان رسیدگی خواهیم کرد. آدرس ایمیل و تلگراممان را در قسمت "تماس با ما" اعلام کرده‌ایم. زمان پاسخگویی از 10 دقیقه تا حداکثر 3 روز میباشد. لطفاً تا دریافت پاسخ شکیبا باشید.

 

**توجه** **توجه**

از تاریخ 1397/05/15 تخفیف ویژه برداشته خواهد شد و قیمت این محصول به قیمت اولیه آن یعنی 200,000 تومان افزایش خواهد یافت و بعد از آن دیگر به هیچ وجه تخفیف نخواهد خورد. پس این فرصت فوق العاده را از دست ندهید و از آن نهایت استفاده را ببرید.

**لطفاً حتماً تمام نظرات و پرسش و پاسخ های پایین صفحه را هم بطور کامل مطالعه کنید تا هیچ سوالی برایتان باقی نماند...از امروز به بعد (امروز: 25 تیر 97) دیگر هیچ نظر (کامنت) جدیدی در سایت نمایش داده نخواهد شد. امروز امکان درج نظر را غیرفعال کردیم. بنابراین لطفاً از درج نظر خودداری کنید چون این قسمت را غیرفعال کرده‌ایم و نظر شما در سایت نمایش و پاسخ داده نخواهد شد. تمام سوالات مهم و اساسی قبلاً توسط دوستان پرسیده شده است و ما هم پاسخ داده‌ایم. توضیحات سایت هم کامل هستند**


مبلغ واقعی 200,000 تومان    75% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 50,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

دیدگاه های کاربران (107)

علی
۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۲

با سلام و عرض ادب جسارتا محبت کنید بفرمایید چطور میتونم به شما عزیزان اعتماد کنم؟!!! با سپاس و احترام فراوان ارادتمند شما علی نجفی

پاسخ: سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز. در قسمت خرید محصول و پرداخت،لوگوی ضمانت خرید وجود دارد که نشان از مورد اعتماد بودن ماست.
همچنین همانطور که در توضیحات هم گفتیم در صورتی که بعد از مدتی فعالیت از طریق روش آموزش داده شده دیدید که این روش قابلیت کسب درآمد ندارد و گفته های ما دروغ بوده و اینچنین روشی کاربردی نیست،به آیدی تلگرامی که معرفی کرده ایم پیام بدهید تا مبلغ مربوطه را دو دستی به شما بازگردانیم. اگر اینچنین ضمانتی میدهیم پس مطمئن باشید که این روش کاربردی است. پس با اطمینان کامل خریدتان را انجام دهید و از کسب درآمد خود لذت ببرید. پایدار باشید

مریم بهبودی
۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۷

سلام
من آموزش رو خریداری کردم و الان دارم مطالعش میکنم. حقیقتاً من تا حالا خیلی از این راه های کسب درآمدو هیچ جا ندیده بودم. با روشهایی که توضیح دادید رسیدن به یه درآمد قابل قبول معقول و دست یافتنی به نظر میاد. مخصوصاً اون روش اختصاصیتون که راحت و درآمدزا به نظر میاد. انشالا همین امروز کارمو شروع میکنم امیدوارم موفق بشم توکل به خدا

پاسخ: سلام خدمت شما دوست عزیز. بله قطعا شما از طریق این پکیج و عمل کردن به آن درآمد بالایی کسب خواهید کرد. مخصوصاً اون روش اصلیمون که حتماً تا الان متوجه شده‌اید که چقدر آسون و پردرآمد هست. اگر یکم زرنگ باشید شروع کسب درآمد شما در همین روز اول خواهد بود و میتونید کیفشو ببرید (: پایدار باشید

Pouria
۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۵

سلام. من تو ی شرکت کار میکنم. تو یک ماه خیلی فشار بیارم 1800 ت بیشتر در نمیاد. شرکت کاله مازندران. 12 ساعت کار میکنم . ولی بازم عقبم از همه چی. از وعده و وعید های دروغ متنفرم چطوره امکان داره . بدون سرمایه بدون هیچی به همه چی رسید؟؟

پاسخ: سلام. دوست عزیز با این اوصاف من انقدر دور از جون شما آدم بی شرف و خدانشناسی هستم که بخواهم یک آموزش الکی و دروغ رو به کسی مثل شما بفروشم که به سختی داره کار میکنه؟؟!
شما اگر این 12 ساعتی که در روز صرف یک کار سخت میکنید را به فعالیت از این روش های آموزش داده شده توسط بنده بپردازید قطعا قطعا بعد از مدتی به درآمد بالای 500 تومن در روز میرسید. بنده خودم در این زمینه ها فعالیت میکنم و این رو با اطمینان کامل به شما میگم.
بعد از یه مدت که جا افتادید دیگه حتی با روزی یک ساعت فعالیت هم میتوان با این روش ها پول خوبی درآورد. اگر زمان بیشتری فعالیت کنید خب مسلما درآمد بسیار بیشتری هم خواهید داشت. اعتماد کنید مطمئن باشید مزد اعتمادتو رو میگیرید.
پایدار باشید

Ronaldo
۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۳

سلام میگم برا اینکه درآمد داشته باشیم هر روز باید فعالیت کنیم؟ممنون میشم جواب بدید

پاسخ: سلام. در این پکیج روشی معرفی شده که قطعاً همه افراد میتونن باهاش کسب درآمد کنند. در طی همین چند روزی هم که پکیج رو آپدیت کردیم و آموزش این روش فوق العاده رو به پکیج اضافه کردیم خیلیا دارن با این روش کسب درآمد میکنن و نکته جالبش هم اینه که این روش هیچوقت اشباع نمیشه یعنی قابل اشباع شدن نیست!! نه لازمم نیست حتما هر روز فعالیت داشته باشید. یعنی در واقع اصلاً میتونید یه روز طی چند ساعت فعالیتهای لازم رو انجام بدید و دیگه تا چند روز یا یه هفته یا اصن بیشتر از یه هفته فعالیتی نکنید در حالیکه درآمدتون رو دارید و مشکلی در کسب درآمدتون به وجود نمیاد!! واقعاً دارم میگم هااا! هرچقد هم که بخواهید بیشتر فعالیت کنید خب مسلما درآمد شما به مراتب بیشتر خواهد شد. موفق باشید

محسن هستم
۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۹

آقا من خریداری کردم و کامل آموزشات رو دیدم. خیلی خوب به نظر میاد و الانم کلی انرژی دارم راستش . ان شاءالله از همین امروز شروع میکنم. امیدوارم اعتمادم نتیجه بده

پاسخ: سلام جنابه محسن هستید (: تشکر از اعتماد شما. مطمئن باشید از اعتمادتون نهایت مزد را خواهید گرفت. همانطور که احتمالا به خوبی هم متوجه شده باشید پتانسیل کسب درآمدی در این زمینه ها بسیار بالاست و قطعا به زودی به درآمدی که ازش صحبت کردیم میرسید. امیدوارم از همین امروز درآمد بالاتون شروع بشه. موفق باشید

محمد
۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۰

سلام دیروز آموزشو خریدم امروز 52 تومن درآوردم خخخخ خنده بغل امیدوارم شروعی بوده باشه برا درآمدای بالا و بالاتر قلب مرسی راضیم

پاسخ: خیلی هم عالی دوست عزیز آفرین عینک اگه از همین روز اول درآمد داشتید پس مطمئن باشید به زودی به درآمد بالای 500 تومن در روز میرسید شک نکنید. بعدش هم با یکم تلاش بیشتر میتونید به درآمد بالای 1 میلیون در روز برسید. موفق و پیروز باشید

Sajjad
۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۹

سلام مهندس من خیلی از این فایلها خریدم ولی هیچ کدوم یه تومنم بهم پول نداده. بخدا دلم دیگه خستس. واقعا این بدردم می خوره؟؟؟ مهم ۵۰ تومن نیست ها 50 تومن پول دوتا پفکه. مهم اعتماده مهم دله که نشکنه. توروخدا اگه واقع درآمد داره بگید تا بخرم. فداتون

پاسخ: سلام دوست عزیز. من معمولا با دوستانی که پیام میدن رسمی صحبت میکنم. ولی قصد دارم با شما مثل داداشم راحت و خودمونی صحبت کنم. داداش خداوکیلی درآمدش بالاست. حلال هم هست. من خودم روی مال حلال و حروم خیلی حساسم! و این آموزشی که گذاشتم قطعا قطعا درآمد زاست البته به شرطی که با دقت مطالعش کنید و کارتون رو حساب شده و درست انجام بدید. این 50 تومنی که واسش گذاشتم خیییییلی کمه براش. آشناهام بهم میگن به خودت ظلم میکنی که قیمتشو 50 تومن گذاشتی چون این درآمده چند دقیقش هست. ولی چ میشه کرد...حیوان های کلاهبردار و خدانشناس زیاد شدن و فایل هایی بعنوان آموزش کسب درآمد به مردم میفروشن که در واقع محتواشون چیزی جز چرت و پرت نیست و درآمدی ندارن. برا همین افرادی امثال شما بی اعتماد شدین و الان که با یک آموزش واقعی با پتانسیل کسب درآمد بالا روبرو شدید باورش سخته براتون که واقعا این آموزش درآمدش بالاست. و همین باعث میشه یکی از بهترین شانس های زندگیتون رو از دست بدید. داداش گلم من بهت اطمینان میدم که با این آموزش میتونی کسب درآمد بالایی داشته باشی. همونطور هم که گفتیم قیمت این آموزش قراره به زودی به 200,000 تومن افزایش پیدا میکنه. پس فرصت رو از دست نده و زودتر کسب درآمدت رو شروع کن. موفق باشی قلب

Seyed
۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۲

سلام آقا حرف نداره دست دمتون گرم خدایی گل

پاسخ: سلام عزیز. دم شما گرم که تصمیم درست رو گرفتید گل لذت ببرید...

هیچکس
۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۸

سلام. استاد خداوکیلی دمت گرم همین که برا روز اول 70 تومن درآوردم انقد ذوق زده شدم داشتم میترکیدم تحمل نکردم گفتم بیام یه نظر بدیم اینجا خخ نیشخند خدا خیرت بده. امیدوارم زودتر به درآمدای بالاتر هم برسم. ارادت

پاسخ: سلام هیچکسه عزیز! استاد خود شمایی برادر/خواهر ما عددی نیستیم گل حتی یک درصد هم شکی ندارم که به زودی به درآمد بالای 500 تومن در روز میرسید ان شاءالله. همین رضایت مندی شما از همه چیز برای ما مهمتره. موفق و پایدار باشید

احمد
۱۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۳

سلام
ببخشید ای روشی که میگید همیشگیه یا ممکنه قطع بشه؟

پاسخ: سلام خدمت شما دوست عزیز. ببینید هیچ کسب و کاری توی دنیا وجود نداره که بشه با اطمینان گفت تا ابد وجود خواهد داشت یا ممکنه روزی از رونق بیفته. ولی خب اگر بخوایم نرمال به این موضوع نگاه کنیم باید خدمت شما عرض کنم که این روش بعیده که از رونق بیفته یا به قول شما از بین بره. اینجوری بگم که امکانش نزدیک به صفر درصده.
موفق و پیروز باشید

سامان
۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۳

با سلام. من میخوام این آموزش رو خریداری کنم ولی میترسم این آموزش مربوط به آینوتی باشه. چون آینوتی خیلی مزخزفه و هیچ درآمدی نداره. تا حالا یک نفرو هم ندیدم که در آینوتی یک ریال هم کسب درآمد کرده باشه. اگه آینوتی هست بگید لطفا که خرید نکنم. با تشکر

پاسخ: سلام و عرض ادب. خیر دوست عزیز این آموزش هیچ ربطی به کار آینوتی نداره. بنده هم یه چیزایی در مورد آینوتی شنیدم و میدونم که به قول شما مزخزف هست. در واقع آینوتی فقط یه کار تئوری هست و در واقعیت و در عمل هیچوقت موجب کسب درآمد نمیشه. این پکیجی که بنده ارائه دادم کاملا درآمد زاست آن هم درآمد خیلی زیاد. میتونید با پیژامه تو خونتون بشینید و یه لیوان چای دستتون بگیرید و کسب درآمد کنید! هیچ ربطی هم به کارایی مثل آینوتی نداره. بنده روزانه پیغام های زیادی از کسانی که خرید کردند دریافت میکنم که میگن کسب درآمدشون شروع شده و خیلی راضی اند. ولی چون میترسم موجب سوءتفاهم و بدبینی بازدیدکنندگان بشه ترجیح میدم این نظرات رو در سایت درج نکنم. پس بدون هیچ شکی خریدتون رو انجام بدید و بعدش از درآمدتون لذت ببرید. موفق باشید

ash gray
۱۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۹

لطفا عکس چند فیش واریزی به حسابتون رو بزارید ببینیم شما که می گید روزی یک میلیون تومن در میارید

پاسخ: اولاً که علیک سلام!
ثانیاً اگه شما از اون دست آدمایی هستید که فقط با دیدن فیش واریزی اعتماد و باور میکنید خب باشه همین الان در عرض 5 دقیقه میرم و با فتوشاپ یه فیش واریزی درست میکنم و میذارم تو سایت مبلغش رو هم میزنم یک میلیارد تومن در یک روز!!! خوبه اون موقع راضی میشید؟!
دوست عزیز من خودم هم به فکرم میرسید ک عکس فیش واریزی هام رو بذارم تو سایت ولی متاسفانه این روزها افراد کلاهبردار زیادی در دنیای اینترنت با فتوشاپ فیش های واریزی درست میکنند و اون رو بعنوان فیش واریزی واقعی خودشون در سایتشون میذارند. خوشبختانه امروزه دیگه مردم هم دست این افراد شیاد رو خوندن و دیگه گولشون رو نمیخورند...حقیقتش بنده اتفاقا فیش های واریزی زیادی با مبالغ خیلی بالا دارم ولی ترسیدم که اگر در سایت منتشر کنم ممکنه خدایی نکرده یک سری از دوستان فکر بد بکنند و فکر کنن فیش های بنده هم فتوشاپی باشه. بنابراین این کار رو انجام ندادم و به جاش سعی کردم کاااملاً با شما عزیزان روراست و صادق باشم و این درآمدی هم که ذکر کردم کاملا واقعی و دست یافتنیه. حتی بنده روزانه پیام های زیادی از طرف خریداران دارم که تشکر میکنن و میگن که به درآمد رسیدن. خیلی هاشون حتی در روز اول هم درآمد بالاشون شروع شده. بعضی ها هم بعد از گذشت مدتی استارت کسب درآمدشون زده شده. ولی این پیام ها رو هم به همون دلیلی که عرض کردم و برای اینکه موجب بدگمانی بینندگان سایت نشه خیلی کم در سایت منتشر میکنم. درواقع اصلا سعی میکنم ک منتشر نکنم!..خب حالا فهمیدید که چرا عکس فیش های واریزیم رو در سایت منتشر نمیکنم؟؟!
و نکته آخر...حقیقتاً بنده هیچ اصراری ندارم که کسی حرفم رو باور کنه! ولی باز هم سعی میکنم دل شما عزیزان رو کاملا قرص کنم. بنده خداروشکر این درآمد رو دارم و تصمیم گرفتم آموزش این روش های بینظیر رو با قیمتی نا چیز در اختیار دیگران هم بگذارم...دیگه سرنوشت هرکس دست خودشه و امیدوارم شما هم تصمیم درست رو بگیرید...موفق و پیروز باشید

درسا
۱۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۳۷

سلام. درود بر شما واقعا که عالی من خیلی راضی ام. من دو سه روز پیش بود خریدم امروز اولین درآمدم رو داشتم. البته من درس میخونم فعلا زیاد نمیتونم فعالیت کنم وگرنه به نظرم خیلی زودتر و بهتر میتونستم درآمد کسب کنم. گفتم بدونید فقط. بدرود

پاسخ: سلام وقت شما بخیر. سپاس دوست عزیز. واقعا لذت میبرم همچین پیام هایی دریافت میکنم. البته همونطور که قبلا هم گفتم بنده این قبیل پیام ها رو برای جلوگیری از ایجاد سوءتفاهم و بدگمانی های احتمالی برای بازدیدکنندگان سایت، خیلی کم در سایت منتشر میکنم...حالا تصمیم گرفتم این پیام رو منتشر کنم (: ان شاءالله موفق و پیروز باشید

بهمن
۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۳

سلام و درود به شما ببخشید یه سوال داشتم.من فقط گوشیه اندروید دارم و کامپیوتر ندارم با گوشیم هم میتونم انجام بدم
ممنون میشم جواب بدید

پاسخ: با سلام و احترام. مشکلی نیست با همون گوشیتون هم میتونید به راحتی فعالیت کنید. هم با گوشی میشه هم با کامپیوتر...فرقی نداره.
پیروز باشید

علی
۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۹

سلام خسته نباشین
من همه سوالات متداول رو همراه جواب ها خوندم،منم خیلی هزینه کردم تا الان برای پکیج های آموزش راه های کسب درآمد از اینترنت. خداوکیلی راستشو بگید آیا این پکیج قابلیت کسب درآمد بالا رو بصورت عملی داره؟؟

پاسخ: سلام و عرض ادب
دوست خوبم مطمئن باشید این هزینه ناچیزی که برای این آموزش پرداخت میکنید کاملاً ارزشش رو داره و قطعا خیلی زود از طریق فعالیت در این روش جبرانش میکنید...من با صداقت کامل میگم که تنها پکیج کسب درآمدی که در اینترنت موجوده و واقعا در عمل میشه درآمد بالایی ازش درآورد همین آموزش هستش...دیگه تصمیم با خودتونه و منم هیچ اصراری نمیکنم که آموزشو خریداری کنید
موفق و پایدار باشید

مهران
۲۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۸

سلام وقت بخیر دوست عزیز
بعضیا اومدن نوشتن روز اول 52 تومن یا 70 تومن درآمد کسب کردن،میشه روز اول همچین درآمدی داشت؟

پاسخ: سلام وقت شما بخیر
بله میشه در همون روز اول هم درآمد کسب کرد. خیلیای دیگه هم هستن که میگن در همون روز اول به درآمد خوبی رسیدن ولی ما این نظرات رو معمولا در سایت منتشر نمیکنیم تا باعث بدبینی بازدیدکنندگان نشه.
البته اینطور نیست که حتما در روز اول درآمد داشته باشید...ممکنه هم نداشته باشید...ولی کسب درآمد در روزهای آینده تضمینی هستش. پیروز باشید

شهناز
۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۲

سلام.چرا شما اطلاعات کارتو میخواین. مثل رمز دوم و CV2. خب شماره کارت بدین

سلام. دوست عزیز فکر میکنم شما تا حالا هیچ جا خرید اینترنتی از طریق درگاه پرداخت آنلاین انجام ندادید. وقتی شما گزینه پرداخت و دانلود رو میزنید به درگاه رسمی و معتبر بانک وصل میشید. اطلاعاتی که اونجا وارد میکنید به هیچ وجه برای ما قابل دسترسی نیستند و شما اطلاعاتتون رو در درگاه رسمی و معتبر بانک وارد میکنید...پیشنهاد میکنم در این مورد از اینترنت تحقیقی بکنید...چون در صورتیکه شما تا حالا همچین خریدایی رو انجام ندادید بنده الان هرچی توضیح بدم ممکنه تاثیری روی شما نداشته باشه! موفق باشید

مهران
۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۶

با سلام مجدد و عرض خسته نباشین
من ماهی 40 - 50 میلیون نمیخوام به طور متوسط ماهی 15 تومن میشه درآمد داشت از این روش؟؟

سلام وقت بخیر
بله دوست عزیز میشه به همچین درآمدی رسید. ولی انتظار نداشته باشید در همون هفته اول یهویی درآمدتون 15 میلیون بشه! همچین چیزی تو دنیا وجود نداره...ولی بعد از مدتی فعالیت درست و حساب شده(که خیلی هم آسون هستش) میتونید به اون درآمدهای بالایی که گفتیم برسید. پایدار باشید

علی
۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۵

سلام
اگه درست و حسابی فعالیت کنیم با جون و دل، بعد چه مدت میشه ماهی 15 الی 20 تومن درآمد داشت؟
با تشکر

پاسخ: سلام. بنده خودم بعد از چندسال فعالیت در این زمینه ها به درآمدی که ذکر کردم رسیدم. ولی من هیچی از این کارا نمیدونستم و با مشکلات زیادی مواجه شدم. اما حالا بنده در این آموزشات کار رو کامل براتون توضیح دادم و شما سختی های بنده رو نخواهید داشت و کارتون خیلی خیلی راحت شده...به قول خودتون در صورت فعالیت درست و حسابی و واقعا با جون و دل بعد از مدت کوتاهی فعالیت میتونید به راحتی و بدون هیچ دردسری به این درآمدی که گفتید برسید. پیروز و سربلند باشید

sinaiplichi
۳۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۸

سلام من بسته را خریداری کردم ولی برام نیومده

پاسخ: سلام. لطفاً اطلاعات خریدتون رو برای پشتیبانی بفرستید تا چک کنیم و مشکلتون رو حل کنیم.

افشین
۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۲۹

سلام. آیا با کامپیوتر خانگی و اینترنت ADSL هم میتوان از طریق این روش فعالیت و کسب درآمد کرد؟ باتشکر

پاسخ: سلام. همانگونه که گفتیم لطفا قبل از اینکه سوال بپرسید تمام توضیحات و سوالات متداول و همچنین سوال و جواب های قسمت نظرات سایت رو با دقت بخونید بعد اگه سوالی باقی موند بپرسید ما هم جواب میدیم. این سوال شما رو هم قبلا سایر دوستان پرسیدند و پاسخ دادیم...باز هم میگیم...هم از طریق گوشی میتونید فعالیت کنید هم لپتاپ و هم کامپیوتر خانگی. اینترنت هم هرنوعی باشه مشکلی نیست و میتونید از همه طریق فعالیت کنید. موفق و پیروز باشید.

امیر
۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۱

سلام. درآمدها چطوری به حساب ما واریز میشه آنلاینه یا باید به یه مبلغ خاصی برسی بعد واریز میشه؟

پاسخ: سلام. بابت واریز درآمدها هیچ نگرانی نداشته باشید...هر موقعی که دوست داشته باشید میتونید درآمدتون رو با هر مبلغی که هست دریافت کنید. موفق باشید.

ناصر
۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۲

سلام .... راستش میخام بهت بگم در این زمانه از بس دروغ و کلک زیاد شده معلوم نیست کی راست میگه کی دروغ ........................
اما اگر واقعا چون خودت از این روش پول دراوردی و میخای به هم وطن هات حال بدی - دمت گرم ..........................................
اما اگر هدف کلاه برداری است - بدان اینهایی که می ایند در سایتت
همه شون ادمهای فارغ تحصیل بیکار هستند و یا شاغل هایی که حقوق شون کفاف زندگی شون را نمیده ....... اگر هدفت کلاه برداریه - بی خیال نکن - این ملت همین جوری بدبخت هستند - از جیب این بیچاره نگیر .- بدجوری تاوانش را تو همین دنیا پس میدی ...................... اما اگر واقعا ماجرا راسته و هدفت کمک کردن به نسل جوان است بدان خدا اجرت را خواهد داد .... در هر دو صورت خدا طرف حساب تو است - چه هدفت خدمت باشه چه کلاه برداری

پاسخ: سلام. دوست خوبم من خودم همه این چیزایی که گفتید رو میدونم. بله میدونم کسایی که به دنبال خرید این آموزش هستن چه افرادی هستن. و خداوند متعال رو هم خیلی خوب میشناسم. حلال و حروم رو هم میدونم چیه. واقعا هر چی که در سایت گفتم حقیقته و کاملا با مردم روراست بودم. دیگه نمیدونم چجوری بگم! تا حالا هم نشده کسی آموزش رو خریداری بکنه بعد بیاد بهم اعتراض کنه و بگه آموزشت خوب نبوده...ان شاءالله هممون جوری زندگی و رفتار کنیم که باعث ناامیدی بندگان خدا و از اونا مهمتر خود خداوند نشیم. یا علی

علی
۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۳

با سلام
لطفا به من بگین اگر کسی رمز دوم کارتش نباشه بایدچیکار کنه؟
و اگه آدرس اینترنتی مانند ایمیل و جیمیل نداشته باشه باید چکار کنه؟

پاسخ: سلام. برای خرید حتما باید کارتتون رمز دوم داشته باشه. اگر رمز دوم ندارید باید به خودپرداز بانک مربوطه مراجعه کنید و رمز دوم برای کارتتون تعیین کنید.(رمز دوم همون رمز اینترنتی هستش). در مورد سوال دومتون هم باید بگم که همانطور که گفتیم حتماً باید ایمیل یا جیمیل داشته باشید چون نیازه...

احسان
۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۴

سلام
من کارت پاسارگاد دارم . آیا می تونم با اون به این درگاههایی که گذاشتین پرداخت کنم ؟

پاسخ: سلام دوست خوبم. بله با کارت همه بانک ها میتونید پرداخت کنید.

هاجر
۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۸

سلام من نمیتونم فایل رو بخرم.همش میگه اطلاعات نادرسته.باید چیکار کنم؟

پاسخ: سلام. درگاه پرداختو عوض کنید احتمالا درست میشه. هنگام خرید،اون جایی که نوشته شده ((پرداخت توسط بانک)). در حالت پیشفرض روی بانک ملت هست. اگر شما از درگاه بانک ملت مشکلت دارید،روی بانک ملت کلیک کنید یک منوی کشویی براتون باز میشه که اسم بقیه بانک ها داخلش نوشته شده و میتونید هر کدوم از اونها رو انتخاب کنید. کارتتون مال هر بانکی باشه مشکلی نیست. مثلا اگه کارتتون مال بانک انصاره میتونید از طریق درگاه بانک پارسیان یا هر بانک دیگری پرداخت کنید...وقتی هم که پرداخت کردید یه رسید بهتون نشون میده حتما گزینه تکمیل خرید رو بزنید.
در ضمن این مشکل میتونه از مرورگرتون هم باشه. مثلاً اگر هنگام تکمیل کردن مشخصات برای خرید در کادر ((تصویر امنیتی)) اعداد رو درست وارد میکنید ولی خطا میده و میگه اشتباهه،حتماً مشکل از مرورگرتون هست. از یک مرورگر دیگه استفاده کنید حتماً درست میشه...مثلاً به فرض اگر از مرورگر گوگل کروم استفاده میکنید و این خطا رو میده،از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید درست میشه...یا بلعکس...
در نهایت اگر باز هم به هردلیلی موفق به خرید نشدید به قسمت تماس با ما مراجعه کنید و به آیدی تلگرامی که اعلام شده پیام بدید و مشکلتون رو مطرح کنید تا حلش کنیم.

ارسلان
۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۲

این آموزش همون آموزش مونا افشار ؟ درآمد در 7 روز ؟

پاسخ: علیک سلام! نخیر دوست گرامی. به هیچ وجه اون کتاب رو تهیه نکنید. روش های موجود در اون کتاب قابل استفاده در ایران نیستند. بسیار هم سخت و زمانبر هستند.

محمد
۲۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۴

سلام
در مورد حلال بودن روش های این پکیج:
آیا فعالیتی که ما برای کسب این درآمد انجام میدیم، کار مفیدیه و سود حلالی به کسی میرسونه که پولی به ما پرداخت میکنه؟ و دیگه اینکه اگر سودی به کسی میرسه، در ازای اون سود، ضرر و خسارتی برای دیگران نداره؟
یعنی واقعا این فعالیت آسون و کوتاه مدت ما برای کسی که داره به ما پول میده، اینقدر میتونه فایده حلال و شرعی داشته باشه، البته بدون ضرر به دیگران؟
ممنون میشم اگر جواب بدید

پاسخ: سلام وقت بخیر. همانطور که گفتم درآمد حاصل از این فعالیت کاملاً حلال هستش. به هیچ وجه هم به کسی ضرر و زیان نمیرسونه. درآمد هم از داخل ایران خواهد بود.

اکبری
۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۴

با سلام بنده از این اموزشها از 5000گرفته تا 40000هزار تومان سه مورد را خریداری کردم اما یا مثل تایپ ویا تبلیغات شرکت ها هیچ کدام درامد درستی نداشت می خواستم بپرسم این اموزش را اگر خریداری کنم و مثل بقیه بود پول خرید را عودت می دهید؟

پاسخ: سلام دوست خوبم. بله بالاتر در قسمت توضیحات پکیج در مورد شرط بازگشت وجه توضیح دادیم...لطفاً مطالعه بفرمایید.

idehno
۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۶

سلام آموزشات این پکیج شما ویدیویی است یا پی دی اف؟ اونوقت کامل جزئیات ریز آموزش رو گفتین؟که مشکلی نداشته باشیم ، حجم فایل زیاده یا کم؟ ممنون

پاسخ: سلام دوست عزیز. آموزش ها به همه صورت ارائه شده اند. یعنی هم متن هم ویدیو هم عکس و غیره. بله آموزشات کامل و قدم به قدم هستن و هیچ مشکلی نخواهید داشت. همانطور که قبلاً هم گفتیم حجم فایل های دانلودی سرجمع حدود 600 مگا بایت هستش که نشان از پربار بودن پکیج میباشد.

سعید
۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۸

سلام.فایل آموزش روی گوشی آیفون قابل نمایش هست؟

پاسخ: سلام. بله فایل آموزش بر روی همه انواع گوشی ها و کامپیوترها و... قابل اجراست.

مهدی
۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۹

با سلام
من تا حالا انواع و اقسام پکیج های کسب درآمد رو خریداری کردم و به نتیجه ای نرسیدم،قبول کنید اعتماد کردن به شما خیلی سخته..
من یه آموزشی رو چند وقت پیش خریدم در خصوص کسب درآمد از بازار فارکس و معاملات باینری آپشن،خب تو ظاهر قضیه میشد به درآمد خوبی رسید،اما من فقط هی پشت سر هم ضرر کردم. بعدم فهمیدم که این کار از اساس حرامه..
و برای من مهمه که درآمدی که کسب میکنم کاملا حلال باشه.
حال میخواستم مطمئن شم این روش حلال هست یا نه؟؟

پاسخ: با سلام خدمت شما. بله متاسفانه یه عده در فضای مجازی انقدر دروغ میگن و کلاهبرداری میکنن که دودش تو چشم ما هم رفته...در مورد فارکس من همینجا در توضیحات هم گفتم که فعالیت در فارکس و مسائل پیرامونش حرام هستش.همچنین در فارکس فقط در ظاهر میتوان به درآمد رسید ولی در نهایت قطعا ضرر بسیار بزرگی خواهید کرد و تمام سرمایتون رو از دست خواهید داد و دقیقاً مثل قمار هستش...روشی که ما معرفی کردیم کاملاً حلال هستش و هیچ مشکلی نداره و نیازی به سرمایه گذاری هم نداره که قرار باشه سرمایتون رو از دست بدید...درآمد هم از داخل ایران هستش.موفق و پیروز باشید

اشکان
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۹

سلام آقا خدا خیرت بده بخدا خیلی به کارم اومد یه دو سه هفته‌ای میشه آموزشو خریدم و تا الان راضی بودم خداشاهده خرج خودمو قشنگ درمیارم انشالا که همیشه در کاراتون موفق باشید

پاسخ: سلام دوست خوبم. خیلی خوشحال شدم که میبینم شما هم مثل خیلیای دیگه از طریق آموزش ما دارید به موفقیت میرسید. امیدوارم روز به روز به درآمدتون اضافه بشه و موفق تر بشید.(کُلی با خودم کلنجار رفتم تا بالاخره تصمیم گرفتم بذارم نظرتون در سایت بمونه و پاسختون رو بدم.از این قبیل نظرات و پیغامها زیاد داریم ولی در سایت درج نمیکنیم تا خدایی نکرده یه جورایی باعث سوءتفاهم نشه..امیدوارم درج کردن و پاسخ دادن به نظر شما کار اشتباهی نبوده باشه!)

محسن
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۹

سلام
روش شما همکاری در فروش پایگان هست؟ من در سیستم پایگان نتوانستم درآمد کسب کنم

پاسخ: سلام. خیر دوست خوبم اون نیست.

امیر
۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۳

سلام وبمستر محترم من دیگه روش کسب درآمد اینترنتی در اینترنت نیست که نخریده باشم همشون یا وقت زیاد می خوان یا حرام اند یا اصلا باهاشون نمیشه پول درآورد میخوام باهام رو راست باشید
1- آیا با این روش ها واقعا میشه کسب درآمد کرد؟
2- آیا این فایل مانند اون فایل هایی نیست که اولش خیلی جذاب هستند ولی بعدش که به وسطاش میرسه می فهمی که با این روش نمی شه کسب درآمد مرد؟
3 - آیا بعد از 4 ماه فعالیت سخت اگر دیگه فعالیت نکنیم از درآمد روزانه ما کم می شود؟

پاسخ: سلام دوست عزیز. همونطور که قبلاً هم گفتیم درآمد این کار کاملاً حلال هستش. وقتی هم که باید برای این کار بذارید عادی و نرمال هستش. کاملاً هم قابلیت کسب درآمد داره.
1- بله واقعاً میشه کسب درآمد کرد اونم به مقدار زیاد.
2- نخیر اصلاً اینطوری نیست. اتفاقاً هرچی بیشتر جلو برید بیشتر به این نتیجه میرسید که این کار درآمد خیلی بالایی داره.
3- بله اگر بعد از مدتی دیگه هیچ فعالیتی نکنید خب معلومه که از درآمدتون کاسته میشه. اما خب بعد از مدتی کار و کسب درآمدتون خیلی راحت تر میشه و وقت کمتری برای فعالیت نیاز دارید و با یه تایم خیلی کمتر در روز میتونید درآمد خیلی خوبی داشته باشید. به هرحال بهتره که فعالیتتون رو بطور کلی قطع نکنید.

saman
۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۴

با عرض سلام و خسته نباشید
ببخشید من موبایل و سیم کارت ندارم فقط یه لپ تاپ و مودم دارم آیا من هم می تونم با این پکیج فعالیت کنم؟

پاسخ: سلام وقت شما بخیر. بله میتونید بدون هیچ مشکلی فعالیت کنید...هم با کامپیوتر میشه از این روش ها استفاده کرد و هم با گوشی...

محسن
۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۴

سلام ببخشید این فایل رو موبایلم دانلود میشه؟

پاسخ: سلام. دوست خوبم چندبار گفتم توضیحات سایت و نظرات کاربران رو بخونید؟ (: بله هم با موبایل میتونید دانلود و فعالیت کنید و هم با لپتاپ و کامپیوتر و...
کلاً رو همه دستگاه ها امکان پذیر هستش و مشکلی نداره.

saeid
۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۹

سلام و درود
داداش کار شما فارکسه یا باینری یا امازون؟
خیلی ممنونم

پاسخ: سلام و درود دوست خوبم. عزیزم تمام توضیحات و همچنین نظرات کاربران رو بخونید خیلی چیزا دستگیرتون میشه. ولی شما مثل اینکه نخوندید اصلاً. چون خیلی واضح توضیح دادیم در مورد فارکس و باینری نیستش! به آمازون هم ربطی نداره...موفق باشید.

پوریا
۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۷

سلام ایا این اموزش درمورد خرید و سفارش ازسایت مثل امازون و ... هست؟

پاسخ: سلام دوست عزیزم. نخیر اینطوری نیست.

عليرضا
۱۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۱

با سلام خدمت شما
ببخشید اگه درامدتون بالای ٣٠ ميليون تومانه احتياجی به فروش روش های كارتون ندارين و چرا دست زياد ميكنين تو كارتون مگه درامدتون بالا نيست چرا در اختيار بقيه قرارش ميدين.

پاسخ: سلام و وقت بخیر خدمت شما. دوست خوبم بنده درآمدم 30 تومن نیستش خیلی بیشتر از این حرفاست...حالا باور کردن یا نکردنش با خودتونه...ولی این که میگید چون درآمدم بالاست دیگه نباید این پکیج آموزشی رو بفروشم اصلا حرف درستی نیست. من همیشه سعی میکنم از تمام امکانات و توانایی هام برای کسب درآمد بیشتر استفاده کنم. اگه قرار باشه هر موقع که بخوام دست به کاری بزنم این تفکر شما بیاد سراغم خب دیگه کلاً متوقف میشم و نمیتونم پیشرفت کنم(در قسمت سوالات متداول هم در این زمینه توضیح دادم)...و اینکه میگید چرا روش های کسب درآمدم رو در اختیار همگان میذارم...دوست خوبم همونطور که گفتم من از راه های زیادی برای کسب درآمد استفاده میکنم که این روشی هایی که آموزششون رو قرار دادم هم چندتاشون هستن. که اتفاقاً چندتا از فوق العاده ترین روش های کسب درآمدمم هستن. حالا اگه بقیه هم چندتا از روش هام رو بدونن و باهاش کسب درآمد کنن و به قول معروف حال کنن! چیزی از من کم نمیشه و خیلی هم خوشحال میشم که بتونم با یه قیمت خیلی مناسب یه حال اساسی به بندگان خدا بدم!!!! الانم هرکسی که بخواد میتونه آموزش این روش های واقعا درآمدزا رو با یه قیمت خیلی مناسب و معقولانه خریداری کنه و لذتشو ببره و هر عزیزی هم که نمیخواد بنده هیچ اصراری ندارم و تصمیم با خودشه...موفق و پیروز باشید.

علی ایروانی
۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۱

سلام دوستان واقعیه تست کردم این روش های درآمدو شماهم شکی به خود راه ندهید واقعی واقعیه.مخصوصا اون روشی که اسمش بهترین آموزش کسب درآمد موجود در کل اینترنت هست.همون که خودشون آموزشش دادن.واقعا هم بهترین و تکه من خداروشکر ازش درامد دارم

پاسخ: (;

امیر
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۱۴

سلام من این محصول رو میخوام تهیه کنم دانش اموزم و 17 سالمه ایا میتونم با روش شما کار کنم یا نه؟
بخدا اونقدر این فایلا رو خریدم و پشیمون شدم که دارم دیوونه میشم
امیدوارم با نظراتی که از مشتریاتون دیدم منم بتونم مثل اونا پول در بیارم.

پاسخ: سلام دوست خوبم. بله شما هم میتونید از این پکیج استفاده کنید و کسب درآمد کنید. سن مناسبی هم دارید...نگران نباشید با خرید این آموزش پشیمون نخواهید شد. چون امکان نداره کسی از طریق این روش ها فعالیت کنه و نتونه درآمد کسب کنه...موفق باشید.

بلوط
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۰

سلام یکی از فرقای بزرگی که شما با سایتای دیگ دارید اینه که شما قسمت نظرات دارید که تو سایتای دیگه نیستن و همینطور ایدی تلگرام! تمام دیدگاه های تایید شدنتونم خوندم که از 4 آذر تا الان 15 اسفند بودن..
شما تضمین دادید که حتما درامد داره و همه نکاتم رعایت کردید حتی اگه سایتتون کلاهبرداری هم بود فورکیا تا حالا شمارو حذف کرده بود
به امیدخدا میرم برا خرید...امیدوارم بتونم زندگیمو تغییر بدم و به آرزوهام برسم...

پاسخ: با سلام و احترام. مطمئن باشید با این پکیج آموزشیی که ارائه دادیم میتونید کاملاً استقلال مالی پیدا کنید و به آرزوهاتون برسید. موفق و پیروز باشید.

Arman
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۶

سلام‌ دوست عزیز سایتتون نماد اعتماد الکترونیکی داره ؟

پاسخ: سلام دوست عزیز در قسمت پرداخت و دانلود میتوانید نماد گارانتی و ضمانت خرید را مشاهده بفرمایید. همچنین همانطور که میدانید ما زیرمجموعه مجموعه بزرگ و معتبر فورکیا هستیم. برای مشاهده نماد الکترونیک متعلق به فورکیا میتوانید به آدرس 4kia.ir بروید و به انتهای صفحه مراجعه کنید و نمادهای مربوطه را مشاهده و کلیک کنید...مسلماً در صورتیکه کار ما اشکال داشت مجموعه معتبر فورکیا هیچوقت اجازه فعالیت به ما را نمیداد...موفق باشید.

محسن حشمتیان
۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۸

سلام عرض ادب.من ی دانشجوام و میدونم دارم الکی درس میخونم بخاطر فقر چندبار شرمنده شدم و ضربه بدی خوردم..از اون به بعد رو آوردم به این بسته ها با پول کارگری و زحمت چندتایی خریدم ولی همش حرام شد ولی نمیدونم چرا حس میکنم این برنامه شما واقعیه. خواهشا میشه اگ تاثیری نداره بگید بهم ک باز اعتمادم از بین نره.

پاسخ: سلام و وقت بخیر دوست خوبم. با اطمینان میگم در صورت فعالیت از این روش ها و عمل کردن به آنچه که آموزش داده ایم قطعاً میتوانید به یک درآمد خوب و استقلال مالی دست پیدا کنید. موفق و پیروز باشید.

matin
۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۷

سلام
این نوع کسب درآمد محدودیت سنی هم داره؟
من ١۴ سال دارم ولی چون میدونم در اینده برای تحصیل و دانشگاه و... پول لازم دارم تصمیم گرفتم از الان شروع کنم پول پس انداز کنم تا برای تحصیل به پدرم فشار نیاد
مچکرم

پاسخ: با سلام و احترام دوست عزیز. همانطور که گفتیم همه افراد میتوانند از این روش کسب درآمد کنند. شما هم که 14 ساله هستید مشکلی نخواهید داشت. پایدار باشید.

farhad152
۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۱

دوست عزیز آموزشتون به زبان انگلیسی نیاز داره؟

پاسخ: سلام. خیر نیازی به زبان انگلیسی یا هر زبانِ خارجیِ دیگری ندارد.

Saman
۲۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۳

با سلام و خسته نباشید شمارو به هرکی میپرستید قسمتون میدم این پکیج هم مثل پکیجای تو اینترنته که میگن روش متفاوته چندبار پول پکیج ها دادم اخرش هم هیچی شمارو به سیدالشهدا راسش بگید

پاسخ: با سلام و وقت بخیر. دوست عزیز این همه قسم چیه! هر آنچه که گفته ایم از روی صداقت بوده ولاغیر!

متین زربخش
۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۴

همین الان فایل رو خریداری کردم و مطالعش کردم_واقعا پکیج عالیی هست من که خیلی خوشم اومد واقعا از این که اموزش رو خریداری کردم خوشحالم

پاسخ: سپاس از اینکه نظرتان را با ما در میان گذاشتید و بسیار خوشحالمان کردید. ان شاءالله که روز به روز موفقیتتان بیشتر شود و به درآمدهای نجومی برسید به امید حق :)

علیرضا
۱۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۷

سلام ببخشید من بیماری ام اس دارم ونمیتونم ازخونه بیرون برم، این باعث عدم کارکردن نمیشه؟

پاسخ: سلام و عرض ادب. خیر دوست عزیز خیالتون راحت باشه اصلاً قرار نیست از خونه بیرون برید. هیچ مشکلی نخواهید داشت. اتفاقاً این کار مخصوص شماست که نمیتونید فعالیت فیزیکی انجام بدید. پایدار باشید

Savage
۱۹ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۷

سلام داداش
من پکیجتونو خریداری کردم
خداوکیلی خیلی عالیه قلب

پاسخ: سلام عزیز. فدا مدا و چاکر ماکر و از این حرفا چشمک نیشخند

امیرحسین
۲۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۵

سلام آیا سایت شما نماد اعتماد الکترونیک دارد؟

پاسخ: سلام دوست عزیز در قسمت پرداخت و دانلود میتوانید نماد گارانتی و ضمانت خرید را مشاهده بفرمایید. همچنین همانطور که میدانید ما زیرمجموعه مجموعه بزرگ و معتبر فورکیا هستیم. برای مشاهده نماد الکترونیک متعلق به فورکیا میتوانید به آدرس 4kia.ir بروید و به انتهای صفحه مراجعه کنید و نمادهای مربوطه را مشاهده و کلیک کنید...مسلماً در صورتیکه کار ما اشکال داشت مجموعه معتبر فورکیا هیچوقت اجازه فعالیت به ما را نمیداد...موفق باشید.

پانيذ همتی
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۲

ببخشيد اين روش هاتون اينترنت زيادي رو مصرف ميكنه ؟ و اين كه ما هر وقت بخوايم ميتونيم پولمون رو برداشت كنيم يا بايد به حد نصاب خاصي برسه ؟ اگه ما الان پکیج رو بخريم و بعدا بخوايم دانلودش كنيم همچنان لينك های دانلود اين فايل در ايميلمون ميمونه درسته ؟

پاسخ: با سلام و احترام. خیر اینترنت زیادی مصرف نمیکنه. هر وقت که بخواید میتونید پولتون رو برداشت کنید. برای جلوگیری از سو استفاده های احتمالی،لینک های دانلود قابلیت تخریب خودکار دارند. یعنی انقضای لینک های دانلود 7 روز هستش و بعد از گذشت 7 روز لینک ها خراب میشن و دیگه نمیشه فایل ها رو از لینک ها دانلود کرد. ولی خب اگر میخواید الان پکیج رو خریداری کنید و بعداً ازش استفاده کنید میتونید الان خریداری کنید و فایل ها رو هم دانلود کنید بعد فایل ها رو یه جایی برای خودتون داشته باشید و نگهداریشون کنید و بعداً هروقت که دوست داشتید ازشون استفاده کنید. به همین راحتی!

فرزانه
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۸

من دیروز بسته رو خریدم و به امید خدا همون شبش کارم رو شروع کردم.... عالی و کاملاً شدنیه....ممنون بابت اینکه رمز موفقیتتون رو با ما در میون گذاشتید...خدا حفظتون کنه...

پاسخ: ممنون از اینکه نظرتان را با ما در میان گذاشتید. پایدار باشید

رضا
۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۶

سلام پکیج خریدم .خودم خیلی جالبه باحاله هم سرگرم کنندس هم میتونی پول خوبی در بیاری خوبیش اینکه راحت میشینی تو خونه کارتو انجام میدی ...دمت گرم واقعی خیلی دنبال کسب درامد از اینترنت بودم ولی راه هایی ک نشون دادید خیلی بحاله ..بازم ممنونم ❤

پاسخ: سلام. لذت ببرید دوست من. موفق باشید

مهدی
۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۵

سلام. میخواستم بپرسم آموزشات این پکیج قدم به قدم و مو به مو توضیح داده شده که باید چه کار کرد ؟؟؟

پاسخ: با سلام و احترام. بله همینطوره

محمد
۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۴

دمتون گرم خیلی باحال بود

پاسخ: قلب عینک

محمدمهدی
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۱

سلام
آیا روش اصلی همکاری در فروش ممبر برای کانالهاست؟

پاسخ: سلام. خیر دوست من

mobin
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۶

سلام من دبیرستانی هستم و میخواستم بدونم که منم میتونم درامدی از پکیجتون کسب کنم؟؟

پاسخ: با سلام و احترام. بله معلومه که میتونید! گل

Arash
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۲

سلام ممکنه بفرمایید فرق پکیج شما با پکیج هایی که دیگر سایتهای مشابه شما ارائه میکنن چیه؟

پاسخ: سلام. خیلی ساده و مختصر و مفید بخوام بگم دوست عزیز فرقشون اینه که پکیجی که ما ارائه دادیم کاملاً تست شده و عملی و درآمدزا هستش ولی فایل های دیگری که در سایت های دیگر بعنوان آموزش کسب درآمد مشاهده میکنید اصلاً عملی و قابل اجرا نیستن که قرار باشه به شما درآمد برسونن! حالا از ما گفتن بود...بنده هیچ اصراری ندارم که کسی فایل ما رو خریداری کنه و هرکس مسئول سرنوشت خودش هست...ولی هرکس اعتماد کنه حتما نتیجش رو خواهد دید...یا حق

امیر
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۶

سلام وقتتون بخیر
یه سوال دارم ازتون
میخوام بدونم اموزش های شما به چه صورت ارائه شده؟؟ متنی .صوتی. ویدیو ....

پاسخ: سلام. بارها گفتم تمام نظرات به همراه پاسخشون رو بخونید...جواب سوال شما قبلاً به یکی از دوستان داده شده...تمام نظرات رو بخونید...

امان
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۶

سلام داداش توروخدا سرکاری نیست که تو رو خدا واسم مهمه چون میخام خریداری کنم

پاسخ: سلام. نه عزیزم سرکاری کجا بود کاملاً واقعی و درآمدزاست گل

زهرا حاتمی
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۷

سلام خدمت شما. ببخشید میشه یه توضیح مختصری در مورد ساختار پکیجتون بدید؟ با تشکر

پاسخ: با سلام و احترام. سوال شما در بالا در قسمت ((سوالات متداول)) پاسخ داده شده است لطفاً مطالعه بفرمایید.

زانی
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۲

با سلام و خسته نباشید ، ببخشید شما فقط یک نفر هستید که این آموزشات را ارائه میدهید یا یک تیم دخیل هستند؟ و اینکه ما نیز باید تیمی کار کنیم یا ربطی به این موضوع ندارد؟

پاسخ: با سلام و احترام. خیلی ساده بخوام بگم اینه که ما یک تیم هستیم که هممون در زمینه های مختلفی در فضای اینترنت مشغول کسب و کار هستیم و خداروشکر درآمد خوبی هم در همه زمینه ها داریم و در این پکیج تمام تلاشمون رو کرده‌ایم که چند روش کسب درآمد فوق العاده رو بصورت کامل و قدم به قدم و خیلی ساده آموزش بدیم...ولی این موضوع که ما یک تیم هستیم دلیل نمیشه که شما هم قرار باشه حتماً تیمی فعالیت و کسب درآمد کنید! همه چیز به اختیار خودتونه...

لولویی ( اسم خرگوشمه )
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۶

سلام ، من چن ساله که سعی دارم از اینترنت یه پولی دربیارم کارای زیادی کردم مثلاً تبلیغات کلیکی و سایتایی که بیت کوین میدن و وبلاگ و تلگرام و کانال و سین و تبلیغ و ... ولی هیچیییی گیرم نیومده دیگه خیلیییی خسته شدم واقعاً اصن امیدی ندارم دیگه بتونم از اینترنت کسب درامدی داشته باشم ، میخوام یه ریسک دیگه بکنمو آخرین پکیجی که میخرم این باشه. چنتا سوال داشتم فقط :
یکی این که من از زیرمجموعه گیری متنفرم آیا آموزش شما هم این دَنگ و فَنگارو داره یا نه ؟
دوم این که باید هر روووز فعالیت کنیم ؟ مثلاً سیزده بدرم باید حتماً فعالیتی داشته باشیم ؟ آخه بیرون نت نداریم انتن نمیده

پاسخ: سلام. همانطور که قبلاً هم گفتیم در این پکیج روشی معرفی شده که قطعاً همه افراد میتونن باهاش کسب درآمد کنند. در طی همین مدت کوتاهی هم که پکیج رو آپدیت کردیم و آموزش این روش فوق العاده رو به پکیج اضافه کردیم خیلیا دارن با این روش کسب درآمد میکنن و نکته جالبش هم اینه که این روش هیچوقت اشباع نمیشه یعنی قابل اشباع شدن نیست!! خیر نیازی هم به زیرمجموعه گیری و به قول خودتون این دنگ و فنگا نداره این روش. نه لازمم نیست حتما هر روز فعالیت داشته باشید. یعنی در واقع اصلاً میتونید یه روز طی چند ساعت فعالیتهای لازم رو انجام بدید و دیگه تا چند روز یا یه هفته یا اصن بیشتر از یه هفته فعالیتی نکنید در حالیکه درآمدتون رو دارید و مشکلی در کسب درآمدتون به وجود نمیاد!! سیزده به در که دیگه هیچی!!!

داریوش
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۲

سلام اقا خدا قوت دمت گرم خداوکیلی قلب یعنی بعد از یک عمر در به دری و از این سایت به اون سایت رفتن برا پیدا کردن یه روش کسب درآمد از اینترنت بالاخره شما راهشو بهم نشون دادی قلب همین روز اولی که خریدم تونستم 120 تومن ازش دربیارم خدا خیرت بده

پاسخ: سلام. دوست خوبم لطف دارید ما وظیفمون رو انجام دادیم. از حرفاتون خیلی خوشحال شدم و کلی انرژی گرفتم. بدونید که این تازه اولاشه! آرزو میکنم روز به روز درآمدتون بیشتر و بیشتر بشه و ما رو هم دعا کنید. پیروز باشید

پوریا
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۸

سلام میخاستم بدونم الان ک تلگرام قطعه و دسترسی بهش سخت شده ایا این کار مختل نمیشه و سخت تر نمیشه؟؟

پاسخ: سلام. خیر مشکلات تلگرام تاثیری روی این پکیج نداره و حتی اگر تلگرام کلاً بسته هم بشه باز هم شما میتونید از روش های آموزش داده شده در این پکیج به خوبی کسب درآمد کنید.

رضا
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۸

سلام،وقت بخیر؛ من راه های درآمد از تلگرام،اینستاگرام،همکاری در فروش،نودینو،باینری،فارکس،بورس،تو دلار،درآند از سایت،بلیط فروشی،درآمد از نظر سایت نظرسنجی،بازاریاب و اوووووو.... هزار کوفت و زهرمار رو امتحان کردم فقط با هدف اینکه بخوام تو عصر ارتباطات از مغزم کار بکشم نه از دستام ولی یه قرون هم کاسبی نشدم.خودمم دانشجوی دانشگاه آزادم.آقا ما از خدا زیاد نمیخوایم تو رو خدا بگو میشه روزی ازش 50 هزار تومن درآورد؟
تو کارتم 60 هزار تومن پول هست ولی اگه شما تایید کنی که می صرفه و می تونم ازش پول دربیارم باشه میخرمش

پاسخ: با سلام خدمت شما. بله دوست عزیز قطعاً میتونید روزی 50 تومن رو ازش دربیارید. اگر حساب شده کارتون رو بکنید و به کارتون اهمیت بدید 50 تومن که چیزی نیست خیلی بیشتر از اینا میتونید در روز دربیارید.

Rahim
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۲

داداش مرسی دمت گرم من اولین دشتمو کردم عااااااالیه

پاسخ: خواهش میکنم رفیق وظیفم بود. از کسب درآمدت لذت ببر

حمید
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۴

سلام. ببخشید برای این روش شما نیاز به چنج دلار و از این کوفت ها که بعدش بگن چون تحریمی نمیشه، که نیست؟

پاسخ: سلام. خیر نیازی به این کارها نیست و درآمد از داخل ایران خواهد بود.

فاطمه
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۳

سلام حال دلتون خوش ایشالا. به کارم اومد تونستم ازش درآمد کسب کنم

پاسخ: گل

محمد
۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۱

سلام. با این روش شما چقد طول میکشه تا بتونیم درآمد کسب کنیم؟؟ باینری آپشن هم اولش میگفت تو روز اول میتونید درآمد کسب کنید ولی بعدش که خریدیم گفته بود نیاز به تمرین زیاد دارید که ضرر نکنید. همون بلا سرمون نیاد اینجا هم؟؟؟

پاسخ: با سلام خدمت شما. نه دوست عزیز با روش ما واقعاً میتونید در همون روز اول هم درآمد کسب کنید و به هیچ وجه نیازی به تمرین و این حرفا نداره. اصلاً شما یه سری کارای لازم رو انجام بدید و بخوابید و تو خواب کسب درآمد کنید!! باینری آپشن که اصلاً قماره و حرومه و اصلاً سود و پولی توش نیست همش ضرره...کلاً اون موارد رو از ما جدا کنید...

هادی
۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۴

سلام در روش شما برای رسیدن به درآمد نیاز به زیرمجموعه گیری داریم؟

پاسخ: سلام. خیر نیازی به زیرمجموعه گیری نیست.

Mehdi
۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۱

سلام خسته نباشید ؛
من همین چند روز پیش یک پکیج خریداری کردم که اسمش 300 هزار تومن در 30 دقیقه بود.در مورد فارکس بود که واقعاً به معنای واقعی کلمه چرت و پرت بود و اصلاً نمیشه ازش درآمدی کسب کرد.یعنی همش ضرر اندر ضرر بود بدبخت شدم به خاک سیاه نشستم.اصلاً عملی نبود تازه حروم هم هست. تو رو خدا مال شما حلاله راستشو بگید خداوکیلی درآمد داره یا نه؟ با تشکر

پاسخ: با سلام و احترام. بله دوست عزیز روشی که ما معرفی کردیم قطعاً صددرصد درآمدزاست و همه افراد میتونن خیلی راحت ازش پول دربیارن و امکان نداره کسی با این روش ضرر کنه. اکثر افراد در همون روز اول ازش کسب درآمد میکنن. کاملاً هم حلال هست و درآمدش از داخل ایران هستش.

مصوم
۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۴

سلام وقت بخیر
سوالی داشتم ک ایا این روش کسب درامد برای کسانی ک خارج از کشور زندگی میکنند هم کار میکنه یا ن، ک اگه جواب بله هستش درامدمون رو از کجا و ب چ واحد پولی دریافت خاهیم کرد؟

پاسخ: با سلام و احترام. دوست عزیز تنها کسانی میتوانند از این پکیج کسب درآمد کنند که حتماً در یکی از بانک های ایران حساب بانکی داشته باشند و بتوانند درآمدشان را از حساب بانکیشان در ایران به هر طریقی برداشت کنند. زیرا کسب درآمد در داخل ایران و به واحد ریال هستش. بنابراین در صورتیکه خارج از ایران هم زندگی میکنید میتوانید از طریق این پکیج کسب درآمد کنید ولی به شرط آنکه به هر طریقی بتوانید درآمدتان را از حساب بانکیتان در ایران برداشت کنید...حالا به وسیله دوستان و آشنایتان در ایران یا به هر طریق دیگری...موفق باشید.

مرجان افشاری
۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۶

سلام ببخشید من چند روزه خریداری کردم ولی هنوز لینک ها رو دریافت نکردم ایمیلم مسدود شده. چطور می تونم به لینک ها برسم لطفا جواب بدید

پاسخ پشتیبانی: سلام وقت بخیر. شما در جاهای مختلف دو تا ایمیل مختلف وارد کرده بودید. ما لینک های دانلود رو به هر دو تا ایمیلتون فرستادیم. اگر به هر دلیلی به ایمیل هاتون دسترسی ندارید به تلگرام پشتیبانی پیام بدید و مشکلتون رو مطرح کنید تا مشکلتون برطرف بشه. آیدی تلگرام پشتیبانی: @Suppoortt
(در ضمن چه دلیلی داره که یک ایمیل مسدود شده رو در هنگام خرید وارد کنید تا این مشکلات به وجود بیاد و اینجوری وقت ما گرفته بشه و پاسخگویی به سایر دوستان کند بشه؟؟!! من موندم واقعاً!)

س.ا.
۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۳

باسلام
الان که تلگرام داره بطور دایم فیلتر میشه،دیگه روشاتون کاربرد داره؟
بخصوص روش ویژه تون؟؟؟

پاسخ: سلام. دوست عزیز همانطور که قبلاً هم گفتیم فیلترینگ تلگرام تاثیری روی پتانسیل کسب درآمدی پکیج ما ندارد. لطفاً از پرسیدن سوالات تکراری خودداری کنید. با تشکر

akramzare
۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۱

سلام من دیروز خریداری کردم و پرداخت با موفقیت انجام شد ولی حین دانلود کردن لینک ها یهویی دستم خورد از صفحه خارج شدم و نتونستم دانلود کنم. لینک ها به ایمیلم هم ارسال نشدن حالا چطوری فایل ها رو دانلود کنم؟

پاسخ: با سلام. دوست عزیز زبونمون مو درآورد از بس تو توضیحات گفتیم ایمیلتون رو دقیق و درست وارد کنید. ایمیلتون رو اشتباه وارد کردید و این ایمیلی که شما وارد کردید اصلاً وجود نداره. به همین خاطر لینک ها به ایمیلتون ارسال نشدند. و همین بی دقتی شما متاسفانه داره وقت ما رو میگیره و باعث شده پاسخگویی به سایر دوستان کند بشه. لطف کنید اطلاعات خریدتون رو به ایمیل پشتیبانی بفرستید و مشکلتون رو مطرح کنید تا لینک های دانلود رو به همون آدرس ایمیلی که باهاش بهمون ایمیل میزنید بفرستیم و مشکلتون رو برطرف کنیم.

محمد
۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۶

سلام. عالی بود

پاسخ: گل

منصور
۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۷

سلام و عرض ادب
هرچی دیدگاه های کاربران محترم رو خوندم کسی این سوال را نپرسیده بود که :
1. آیا 24 ساعت شبانه روز میشه کار کرد یا زمان مشخصی داره ؟
2. روزهای تعطیل رسمی و پنچشنبه ها چطور؟ ( کلا لطف کنید اگر ساعت و روزهای کاری مشخصی داره رو توضیحی بفرمایید )
تشکر

پاسخ: با سلام خدمت شما. هر زمانی که خودتون دوست داشته باشید میتونید فعالیت کنید و تایم کاری مشخصی نداره. در روز های تعطیل هم میتونید فعالیت و کسب درآمدتون رو انجام بدید و هیچ مشکلی نداره. موفق باشید.

puria
۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۴

سلام.
ممنون من خریداری کردم واقعا جالب بود
بزودی کارم رو شروع میکنم... ممنون از شما قلب

پاسخ: خواهش میکنیم. موفق باشید گل

سارینا طاهری
۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۱۵

سلام استادان گرامی خیلی ممنونم بابت این پکیج فوق العادتون واقعا منو از یک وضعیت خیلی بد مالی نجات دادین و هر روز هم دارم بهتر میشم تا آخر عمر دعاگوتون هستم انشاالله که خداوند همیشه پشتیبانتون باشه

پاسخ: با سلام و احترام. شما لطف دارید خیلی ممنون. هر کاری که کردیم وظیفه بوده. موفق و سربلند باشید. گل

هاشم
۱۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۶

سلام وقت بخیر
این روش شما کسب در آمد از دایان شاپ و سبز گستر هست ؟

پاسخ: سلام. خیر

daniyal1122
۱۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۳

سلام خسته نباشید به شما لطفاً به من بگید بعد خرید که لینک ها رو دریافت کردیم ایا باید هزینه ای دیگ بابت وارد شدن به لینک ها پرداخت کرد؟

پاسخ: با سلام و احترام. خیر دوست عزیز

Amin
۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۴

سلام این کار شما از طریق دراپ شیپینگ نیست؟

پاسخ: سلام. خیر

naser
۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۳

خداون رو شاکرم که روش های کسب درامد رو از طریق شما به من رسوند،من از چند نفر از دوستان و آشنایانم که پکیجتون رو دریافت کردن پرسدم و همشون نظر مثبتی داشتند،انشالا پکیجتون رو خریداری میکنم که هزینش رو پرداخته باشم و درآمدم حلال باشه

پاسخ: در خدمتیم دوست گرامی گل

یونس
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۷

سلام جناب من چند ماه پیش پکیج قبلیتون رو خریداری کردم و خداروشکر تونستم طبق آموزشات شما درآمد خیلی خوبی کسب کنم و کماکان دارم کارم رو ادامه میدم.امروز همینجوری گفتم بذا دوباره یه سری به سایتتون بزنم.که الان دارم میبینم پکیج قبلی رو از سایتتون حذف کردید و یک پکیج جدید رو در سایتتون قرار دادید.میخواستم بدونم این پکیجتون هم مثل پکیج قبلیتون و اون کاری که آموزش دادید و من الان دارم انجام میدم درآمدش بالاست؟همینجوری آسون هم هست جناب؟

پاسخ: با سلام و احترام خدمت شما دوست گرامی. به جرئت میگم که پکیج کنونی خیلی از پکیج قبلیمون بهتر هستش و میتونید درآمد بالاتری ازش داشته باشید...درآمد حاصل از روشی که قبلاً در پکیج قبلیمون آموزش دادیم و الان دارید انجام میدید و میگید درآمد بالایی ازش دارید++درآمد حاصل از پکیج جدید....چه شود!!!

حمید
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۹

سلام، این آموزشتون تو روستا هم جواب میده یا نه؟؟؟ینی بستگی به موقعیت داره یا فقط نت داشته باشی؟؟؟

پاسخ: با سلام و احترام. ربطی به موقعیت و شهر و روستا نداره. هر جایی که باشید میتونید استفاده کنید. فقط یک اینترنت معمولی داشته باشید کافیه.

Tanaz
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۵

salam dostan man taghriban 2 mahi mishe ke in package ro kharidam va alan khoda ro shokr daramadam kheili khobe.bara inke cheshm nakhoram daramadamo nemigam cheghadre vali khastam begam ke dar kharide in package hich shaki be deleton rah nadid.manam avalesh yekam do del bodam vali khoda ro shokr entekhabe dorosto kardam...mamnoonam azaton

پاسخ: خواهش میکنیم. امیدواریم روز به روز موفق تر بشید...

مسلم
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۷

سلام.ببخشید چند دقیقه بعد از واریز میشه بسته و دانلود کرد؟
ایا فورا این کار انجام میشه.باتوجه به حجم600 مگابایتی این بسته میشه اونو در ساعات نیمه شب واریز و دانلود کرد؟چون حجمش زیاده و من در اینترنت شبانه دارم.ایا میشه؟لطفا جواب بدید

پاسخ: با سلام و احترام. دوست خوبم به محض اینکه پرداخت رو با موفقیت انجام بدید لینک های دانلود براتون به نمایش درمیاد و میتونید دانلود کنید. همچنین در همون لحظه لینک های دانلود بصورت اتوماتیک به ایمیلتون هم ارسال میشن و شما تا 7 روز بعد از تاریخ خریدتون هم میتونید از طریق لینک هایی که به ایمیلتون ارسال شده‌اند اقدام به دانلود کنید...یعنی اگر احیاناً بعد از پرداخت که لینک ها براتون به نمایش دراومد به هر دلیلی نتونستید فایل ها رو دانلود کنید میتونید به ایمیلتون مراجعه کنید و از طریق لینک هایی که به ایمیلتون ارسال شده‌اند اقدام به دانلود فایل ها کنید.

dara
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۹

عالی بود انتظاراتمو به طور کامل برآورده کرد خدا خیرتون بده خدا پشت و پناهتون

پاسخ: قلب عینک

علی
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۳

خواستم ببینم تو پانزده سالگی هم میشه این کار رو انجام داد ؟

پاسخ: بله میشه چرا نمیشه!

س ت
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۱۸

سلام ببخشید اگه پکیج شما واقعا انقد خوبه پ چرا انقد ارزون میفروشین؟

پاسخ: با سلام و احترام. جواب سوالتون خیلی واضحه دوست عزیز! به خاطر اینکه اگر گرون تر بفروشیم اون موقع بسیاری از افراد قدرت خریدش رو ندارند...در ضمن به نظرمون مبلغ 50 هزار تومن مبلغ خوب و منصفانه‌ای هست که نه مبلغ خیلی کمیه و نه مبلغ خیلی زیادیه...اینجوری هم ما به حقمون میرسیم و هم خریدار...

parsa
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۵

میشه در قسمت خرید به جای ایمیل جیمیل وارد کنیم؟

پاسخ: بله مشکلی نیست...ایمیل یا جیمیل یا حتی سرویس های ایرانی و...

هما
۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۲

سلام. من دیشب آموزش رو خریداری کردم 10 تا قسمت بود که من 6 تاشو دانلود کردم اما بعدش حجم بستم تموم شد نتونستم بقیشو دانلود کنم. و از اون قسمت لینک های دانلود خارج شدم

پاسخ: با سلام و احترام. به ایمیلتون مراجعه کنید و از طریق لینک هایی که به ایمیلتون ارسال شده اقدام به دانلود فایل ها نمایید.

#چطوری_کیریس_پنالدو
۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۷

فقط میتونم بگم تو خریداین پکیج شک به دلتون راه ندیییییییید.فوق العاده فوق العاده فوق العاده.واقعامن درآمدخوبی ازش دارم قلب

پاسخ: چطووور مطوریییی کرییییس خنده با پنالتی هم نتونس به ما گل بزنه خنده ماشالا بیرو دست (و در آخر از اظهار لطف شما سپاسگذاریم گل )

محمدرضا
۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۱

با سلامت خدمت شما دوست عزیز. روز سوم بود بسته رو خرید کردم و پول هم ازم کسر کردید و دیگه خبری نشد داخل ارتباط با ما هم سه روز پیش براتون مشکلم رو فرستادم ولی الان سه روزه جواب منو ندادید نه لینکی دریافت کردم و نه چیزی داده شد به من لطفاً رسیدگی کنید ممنونم جواب بدید؟

پاسخ: با سلام و احترام خدمت شما. دوست عزیز من با چه زبونی تو سایت اعلام کنم که آدرس ایمیلتون رو درست وارد کنید تا امثال شما متوجه بشید و یکم زحمت بکشید کالری مصرف کنید و به مغز مبارکتون فشار بیارید و آدرس ایمیلتون رو هنگام خرید درست وارد کنید تا لینک ها به آدرس ایمیلتون ارسال بشن؟؟؟؟ اصن موقع خرید اشتباه وارد کردید به کنار،لااقل وقتی پیام میدید و شاکی میشید که لینک ها براتون ارسال نشده تو پیامتون ایمیلتون رو درست بنویسید!! هم موقع خرید اشتباه نوشتید و هم موقعی که پیغام دادید گفتید لینک ها برام ارسال نشده برام بفرستید!! گوگل پیغام داده میگه این آدرس ایمیل اشتباهه: mohammd3956.77@gmail.com
وقتی که آدرس ایمیل شما اصلاً وجود نداره من چجوری میتونم به شما ایمیل بزنم و لینک ها رو براتون ارسال کنم؟؟ در ضمن مگه تو سایت اعلام نکردیم که آدرس ایمیل www نداره!! با چه زبونی باید میگفتیم دوست عزیز؟؟! خب لااقل با ایمیلتون به ما یه ایمیل میزدید و مشکلتون رو مطرح میکردید تا لینک ها رو به همون آدرس ایمیلی که باهاش بهمون ایمیل زدید ارسال کنیم!! آدرس ایمیلمون رو که تو سایتمون اعلام کردیم برای شما عزیزان گذاشتیم دیگه!!! روزانه افراد زیادی مثل شما با همین بی مسئولیتی هاشون باعث میشن هم وقت ما گرفته بشه و هم وقت خودشون. با زبون فارسی همه این مسائل رو توضیح دادیم لطفاً دقت کنید دوستان. آقای محمد رضای عزیز شما هم لطف کنید یک ایمیل به ما بزنید تا مشکلتون رو حل کنیم...آدرس ایمیلمون رو در قسمت تماس با ما اعلام کردیم. با تشکر (لطفاً لطفاً لطفاً تمامی دوستان عزیز در وارد کردن آدرس ایمیلشون دقت کافی رو به خرج بدن و به هیچ وجه آدرس ایمیل اشتباه وارد نکنند...حتی اگر یک کلمه از آدرس ایمیلتون رو اشتباه وارد کنید کلاً آدرس ایمیلتون اشتباه درمیاد...از این به بعد در صورتیکه کسی توضیحات ما رو نادیده بگیره و همچین مشکلاتی براش پیش بیاد تیم ما هم متقابلاً درخواست پشتیبانی اون شخص رو نادیده میگیره و مشکلش رو حل نمیکنه. چون واقعاً دیگه بعضی از دوستان ما رو کلافه کردن...)

sg
۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۰

با سلام. این روش مثل بعضی روش ها نیاز داره که تا رسیدن به سقفی صبر کنیم و برداشت کنیم یا نه؟ میشه همون موقع پولی که کسب میکنیم رو برداشت کنیم؟

پاسخ: با سلام. هر موقع که خواستید میتونید درآمدتون رو به هر مقداری که هست برداشت کنید.

کسری
۱۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۲

اقا من اطلاعاته کارتمو کامل می نویسم میگه(اطلاعات کار نا معتبر)قضیه چیه؟
بعد یه چیز دیگه.. باید ایمیلمو اینطوری بزنم
ksks39081@gmail.com

پاسخ: سلام. مشکل از مرورگرتون هست که خطا میده و میگه اطلاعات کارت نامعتبره. از یک مرورگر دیگه استفاده کنید درست میشه. اگر باز درست نشد درگاه پرداخت بانک رو تغییر بدید...در پاسخ به نظرات قبلی گفتیم که چجوری میتونید درگاه پرداخت بانک رو تغییر بدید...
در مورد ایمیلتون هم آره دیگه فرم و نحوه نوشتن ایمیل (در واقع جیمیل!) باید به همین صورت باشه...دقت کنید که به هیچ وجه در نوشتن آدرس ایمیلتون اشتباه تایپی نکنید و آدرس ایمیلتون رو کاملاً درست تایپ کنید...

R7
۱۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۴

سلام و عرض خسته نباشید بنده دوتا سوال داشتم
1ببخشید امکانش هست تحریما تاثیری بر کسب در آمد از این پکسج بزارن ؟(منظورم همون روش اصلی هستش)
2امکانش وجود داره که با افزایش تعداد نفرات درآمد از این پکیج کاهش یابد ؟

پاسخ: سلام و درود بر شما دوست عزیز...جواب هر دو سوال شما منفی هستش...خیر نه تحریم ها روش اثری داره و نه افزایش تعداد استفاده کنندگان از این روش تاثیری روی درآمدش داره...موفق باشید.

hossein
۱۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۶

ایا مهاجرینم میتونن استفاده کنند؟

پاسخ: سلام. دوست عزیز پاسخ این سوال رو قبلاً به یکی دیگه از دوستان دادیم. تمام نظرات رو بخونید. سوالات تکراری پاسخ داده نمیشوند.

امین الله قهرمانی
۱۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۲

سلام
من با اعتماد کامل خرید کردم
مطالب را کلی وار خوندم و به نظرم جالب اومد دوباره مرور کردم به همین نتیجه رسیدم ممنونم از این پکیجتون راضی هستم تا الان و خدا از شما راضی باشد هنوز شروع نکردم ولی به کمی مطالعه و تسلط بیشتر شروع می کنم
باور دارم و به نتیجه می رسم
همیشه در سلامت سعادت و ثروت و سرور باشید

پاسخ: گل

مت
۱۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۶

سلام وقتتون بخیر
من موبایل هوشمند و اندروید ندارم
ایا میتونم فقط با استفاده از کامپیوتر این کار رو انجام بدم

پاسخ: سلام وقت بخیر. بله میتونید فقط با کامپیوتر کار کنید هیچ مشکلی نیست...همونطور که قبلاً هم گفتیم هم با گوشی میشه و هم با کامپیوتر...

حسین
۱۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۴

سلام ببخشید مهاجرین افغان مقیم ایران هم میتونن استفاده کنند؟

پاسخ: با سلام و احترام. در صورتیکه کارت ملی یا شناسنامه داشته باشند و همچنین کارت بانکی به نام خودشان در یکی از بانک های ایران داشته باشند در آن صورت بله میتونن استفاده کنند.

ق
۱۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰

سلام خسته نباشید من یه خانوم خونه دارم شوهرم خیلی حساسه رو ارتباط با مردها در محیط کار میخواستم بدونم که این روش کسب درامد احتیاجی به ارتباط با مردها نداره و یا خیلی رفت و آمد کردن به بیرون از منزل چون بچه کوچیک دارم

پاسخ پشتیبانی: سلام وقت بخیر. خیر هیچ ارتباطی با هیچکسی نخواهید داشت...و اینکه اصلاً کار به صورت فیزیکی نیست که نیاز به رفت و آمد به بیرون از منزل داشته باشید...فعالیت تماماً در فضای اینترنت هست...در ضمن قبل از خرید حتماً تمام توضیحات رو مطالعه بفرمایید...

محمد مهدی برابادی
۱۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۵

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان
در خرید این پکیج اصلا شک نکنید چون اصلا مثل پکیج های مزخرف دیگه نیست به شدد بهتره
به راحتی میتونین روزی 300 یا 400 درامد داشته باشید من که خیلی راضیم

پاسخ: سپاس از اظهار لطف شما قلب

ریحانه
۲۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۵۳

dastetoom dard nakone aaaaaalli boood aaaliiiii (:

پاسخ: وظیفمونو انجام دادیم دوست عزیز...ممنونم از اظهار لطف شما گل

*برای میلیونر شدن اصلا لازم نیست سخت کار کنی، کافیه فقط هوشمندانه کار کنی...*

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما