کسب درآمد از اینترنت

کسب درآمد از اینترنت

دوستان و سروران گرامی، در اين سايت ( http://daramad-bala.4kia.ir/ ) آموزش بهترين،آسان ترين و سريع ترين روش کسب درآمد ميليونی از اينترنت به شما ارائه ميشود. باور کنيد کسب درآمد از اينترنت آنقدر آسان است که اگر همه افراد راهش را ميدانستند اکنون هيچکس با مشکل مالی مواجه نبود. واقعا کسب درآمد در منزل از طريق اينترنت لذت بخش است! اینطور نیست؟! روشی که معرفی ميشود کاملا تست شده و تضمينی میباشد و قطعا به راحتی شما را به درآمد ميليونی ميرساند. بنده خودم از اين طريق درآمد بسيار بالايی دارم که در ادامه در این مورد توضیحات بیشتری ارائه خواهم داد. پس يک "يا علی" بگوييد و با ما همراه باشيد.

محل لوگو

کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی و تست شده


کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی و تست شده

بسم الله الرحمن الرحیم

*نکته مهم*
لطفا قبل از اینکه به پشتیبانی پیام بدهید و سوال بپرسید ابتدا تمام توضیحات موجود در این صفحه را مطالعه کنید و سوالات متداول و دیدگاه های کاربران به همراه پاسخ های داده شده را با دقت بخوانید. چون اکثر سوالاتی که شما عزیزان از پشتیبانی میپرسید سوالاتی هستند که در همین صفحه پاسخ داده شده اند و این موضوع باعث میشود پاسخگویی به افرادی که مشکلات دیگری دارند کند شود. پس لطفا از پرسیدن سوالات تکراری از پشتیبانی خودداری فرمایید.

این روزها با توجه به شرایط اقتصادی کشور کسب درآمد برای بسیاری از افراد جامعه بسیار دشوار است. بسیاری از افراد به امید اینکه در آینده بتوانند شغل مناسبی داشته باشند به سختی درس میخوانند و عده ای دیگر نیز راه های دیگر را انتخاب میکنند. هرکس به طریقی در تقلا است تا بتواند کسب درآمد ایده آلی داشته باشد. اما متاسفانه اکثر از این تقلا ها بی نتیجه میمانند. کسانی که درس میخوانند معمولا بعد از فارغ التحصیلی در پیدا کردن شغل شکست میخورند و تمام زحماتی که این همه سال کشیدند و شب بیداری هایی که برای درس خواندن متحمل شدند به راحتی هیچ و پوچ میشوند و بر باد میروند. کسانی هم که راه های دیگر را انتخاب میکنند معمولا به دلیل نداشتن سرمایه زیر دست این و آن میشوند و تا آخرعمرشان هم زیر دست میمانند. در نهایت نتیجه این شده است که بسیاری از جوانان بیکارند و حتی پول شارژ گوشی خود را هم ندارند و بسیاری دیگر هم به کارهای سخت با حقوق اندک مثل کارکردن در رستوران ها و کارگری در جاهای مختلف مشغول هستند و به هیچ وجه از شرایط زندگی خود رضایت ندارند...در این میان عده اندکی نیز با زحمات فراوان شغل دولتی پیدا میکنند که بدک هم نیست و میتوانند یک زندگی بخور و نمیری داشته باشند. با شغل های دولتی میتوان با 12 ساعت کار همراه با اضافه کاری و صبح خیلی زود از خواب بیدار شدن به درآمد روزی حدود 70 هزار تومن رسید. خب با این شغل ها افراد حتی وقت بودن در کنار خانواده خود را هم به زور پیدا میکنند چه برسه به تفریح کردن آن هم با این حقوق اندک!

پس همه افراد به دنبال یک راه برای کسب درآمد زیاد در قبال کار آسان و زمان کاری اندک هستند. جالب است بدانید این راه جادویی و فوق العاده خیلی وقته که جلوی چشمان همه افراد قرار دارد ولی افراد از آن در جهت کارهای بیهوده و بی فایده استفاده میکنند. این راه جادویی را همه ما میشناسیم: اینترنت!

بسیاری از افراد ثروتمند و موفق جهان که عکس های آن ها را مدام در تلوزیون و اینترنت و مجلات مشاهده میکنید از طریق همین اینترنت به این ثروت دست پیدا کرده اند. بنده خودم تا چند سال پیش از اینترنت فقط برای کار های بیهوده مثل دانلود فیلم های مختلف و چرخ زدن در شبکه های اجتماعی استفاده میکردم. اما زمانی رسید که دیگه واقعا از وضع موجود خسته شدم و به دنبال یک تغییر بزرگ در زندگیم بودم. دوست داشتم به جای اینکه ماشین های مدل بالا و لوکس رو فقط در فیلم ها یا در خیابان ها ببینم، خودم یکی از آنها را داشته باشم. دوست داشتم به جای اینکه مکان ها و مناظر قشنگ رو فقط در فیلم ها ببینم، خودم به اونجا سفر کنم و لذت ببرم. دوست داشتم پدر و مادرم و کلا خانوادم بهم افتخار کنن. پس تصمیم گرفتم دنبال راه های کسب درآمد درست و حسابی از اینترنت بگردم. تبلیغات مختلفی در سایت های مختلف دیدم. در سایت های مختلف آموزشاتی بعنوان آموزش کسب درآمد زیاد از اینترنت میفروختند که هر کدوم از آنها قیمت های مختلفی داشتند. از 1000 تومن شروع میشد تا ده پونزده هزار تومن. بنده تقریبا همه آموزشاتی که در زمینه کسب درآمد اینترنتی در سایت ها وجود داشت رو خریداری کردم ولی وااااقعا همشون به معنای واقعی کلمه مزخرف بودن. یکی میومد آموزش فعالیت در سایت های هرمی و کلاهبردار رو میذاشت، یکی میومد فعالیت در بازاریابی های شبکه ای و حرام رو آموزش میداد، یکی نحوه سرمایه گذاری در بیمه رو میگفت و الی آخر که همشون هم نهایتا دو سه صفحه حرف مفت میزدند و تموم میشد. من میموندم با چند صفحه چرت و پرت و پولی که بابت خرید این فایل ها از دست داده بودم. یکی نبود به من بگه آخه آدم عاقل اگر این ها راست میگن و این راه ها باعث کسب درآمد میشن پس چرا قیمت آموزششون نهایتا 15 هزار تومنه!!! چیزی که باعث درآمد میلیونی میشه چطوری میشه قیمتش انقدر کم باشه!

دیگه کلا نا امید شدم و دست از تلاش کردن برداشتم. حتی دیگه حوصله کارهای بیهوده سابقم مثل فیلم دیدنو هم نداشتم! تا اینکه یک روز یکی از دوستانم که برای تحصیل به بلاروس سفر کرده بود باهام تماس گرفت و احوال پرسید و خیلی با همدیگه صحبت کردیم. در بین صحبت هامون بهم گفت که در بلاروس یه کسب و کار اینترنتی برای خودش راه انداخته و کارش خیلی آسونه و تخصص و زمان زیاد هم نمیخواد. و گفت که اتفاقا این کار در ایران خیلی خیلی بهتر جواب میده و میشه روزی 1 میلیون تومن و حتی بیشتر ازش درآمد داشت. گفت خودم هم روزی بین 500 تا 1 میلیون تومن به پول ایران از این کار درآمد دارم و در روز شاید حتی نیم ساعت هم فعالیت نمیکنم! یک لحظه احساس کردم با یکی از همون تبلیغات مزخرف در اینترنت مواجه شدم یا اینکه دوستم میخواد من رو وارد فعالیت های هرمی و غیر مجاز بکنه. دوستم برام شفاف سازی کرد که داره در مورد چه چیزی صحبت میکنه. من هم گفتم باشه یه چند روزی فعالیت میکنم ببینم چطور میشه. اون چند روز به چند سال تبدیل شد!

اصلا نمیخوام مثل اون تبلیغات الکی و پوچ که در مورد کسب درآمد در سایت های مختلف وجود داره بزرگنمایی و اغراق کنم و با حرف های قشنگ قشنگ کار رو یه جور دیگه جلوه بدم. اکثر افرادی که در فضای اینترنت فایل هایی بعنوان آموزش کسب درآمد میلیونی از اینترنت با قیمت ده پونزده تومن به فروش میرسانند اصلا خودشان راه کسب درآمد از اینترنت را نمیدانند و یک فایل مزخرف را به شما میفروشند. کسی که خودش راه پول درآوردن را بلد نیست چطوری میخواد راه رو به شما یاد بده؟

ولی بنده از آن زمانی که با این روش آشنا شده ام تا الان روزی نبوده است که زیر 500 هزار تومان در روز درآمد داشته باشم. درآمد بنده از این روش بین 500 تا 1/5 میلیون تومان در روز و 30 تا 40 میلیون تومان در ماه است زمانی هم که برای این کار اختصاص میدهم بین نیم ساعت تا یک ساعت در روز است. و بقیه اوقاتم در روز را صرف تفریحات مختلف و بودن در کنار خانواده میکنم. بنده به هیچ وجه قصد بزرگنمایی و اغراق ندارم و اصلا هم کسی را مجبور نمیکنم که حرفم را باور کند. من این درآمد را دارم و میخواهم روش آن را با هموطنانم به اشتراک بگذارم. واقعا اگر همه مردم این راه آسان و سرشار از درآمد را میدانستند دیگه کسی اصلا سمت شغل های دیگه نمیرفت! ولی خب اکثر مردم قدرت جادویی اینترنت را باور ندارند و مثلا وقتی این مطلب بنده رو میبینند با خودشون میگن ولش کن بریم بگیریم بخوابیم! بنابراین افراد کمی به سمت این کسب و کار می روند و به همین دلیل پتانسیل کسب درآمدی آن بسیار بسیار بالاست. شما هم که دارید این مطلب رو میخونید میتونید این پیشنهاد شگفت انگیز رو قبول کنید و به راحتی از همین امروز به محض دریافت این آموزش کسب درآمد میلیونی خود را شروع کنید، یا میتونید این پیشنهاد رو نادیده بگیرید و به زندگی کسل کننده خود برگردید و تا آخر عمرتون پشیمون باشید و به این فکر کنید که شاید قبول کردن این پیشنهاد وسیله نجات شما بوده است ولی شما آن را به راحتی کنار زدید.

*سوالات متداول* :

1.اگر شما واقعا انقدر درآمد بالایی دارید پس به درآمد حاصل از فروش این آموزش احتیاجی ندارید. پس چرا آموزش را پولی میفروشید؟ چرا رایگان آن را منتشر نمیکنید؟

پاسخ: بنده غیر از این روشی که آموزشش را برای شما قرار داده ام، به روش های دیگری نیز در اینترنت کسب درآمد میکنم و از کوچکترین منبع برای کسب درآمد از اینترنت استفاده میکنم. هر کس که محل کسب درآمدش اینترنت است، به هر طریقی که بتواند از آن درآمد کسب میکند. اگر من درآمد بالایی دارم دلیل نمیشود که تجربیات و دانسته های خود را به رایگان در اختیار همگان بگذارم چون اصلا وجدان بنده این را قبول نمیکند. در واقع من تجربیاتم را رایگان به دست نیاوردم که بخواهم آن را رایگان در اختیار بقیه بگذارم. بگذارید یک مثال بزنم. لیونل مسی فوق ستاره فوتبال جهان است و حقوق بسیار زیادی دریافت میکند و یکی از پردرآمدترین افراد جهان است. اما با اینحال به کارهای تبلیغاتی هم میپردازد و بابت تبلیغاتش پول هم میگیرد، در حالی که اصلا به درآمد حاصل از تبلیغات احتیاجی ندارد. ولی سعی میکند از تمام پتانسیلش برای کسب درآمد استفاده کند.

 

2. این کار فعالیت در سایت های هرمی، بازاریابی شبکه ای، همکاری در فروش فایل یا پوشاک، فعالیت در سایت های کلیکی، فعالیت در بازار حرام فارکس و امثال این هاست؟ اگر هیچکدام از این موارد نیست پس چیه؟ نمیشه بگید چه کاریه؟

پاسخ: خیر هیچکدام از این ها نیست. حتی مثل هیچکدام از این ها هم نیست. این کار، روش بسیار متفاوتی است که قول میدهم به هیچ وجه مانند آن را در سرتاسر دنیای اینترنت پیدا نمیکنید. مطمئن باشید حتی تا الان نمیدانسته اید که همچین چیزی وجود دارد! این فعالیت هایی که نام بردید نیازمند صبر و حوصله فراوان و همچنین سرمایه گذاری هستند، در حالیکه روشی که بنده ارائه کرده ام به هیچگونه سرمایه ای نیاز ندارد و میتوانید در همین روز اول به راحتی درآمدتان را شروع کنید.
متاسفانه نمیتوانم بگویم این آموزش، آموزش چه فعالیتی است. چون همانطور که گفتیم این روش، روش بسیار جدید و متفاوتی است که کمتر کسی از آن اطلاع دارد و بنده برای جلوگیری از سواستفاده افراد سود جو این ریسک را انجام نمیدهم و ماهیت آموزشی که حاصل تجربیات خودم هست را لو نمیدهم.

 

3. آیا این کار از لحاظ شرعی حلال است؟ از لحاظ قانونی مشکلی ندارد؟ درآمدمان از داخل ایران خواهد بود؟

پاسخ: این کار صد در صد حلال است و هیچگونه مشکلی چه از لحاظ شرعی و چه از لحاظ قانونی ندارد. بله درآمد شما از داخل ایران خواهد بود و هر زمانی که بخواهید به حسابتان واریز میشود.

 

4. شما میگید که با این روش میشه روزی 1/5 میلیون در روز درآورد اونم با یه ساعت کار. خب اگه اینجوری باشه کل مردم میان سمت این کار و کسی سر کار نمیره! چجوریه جریان؟؟

پاسخ: بله اگر اگر اگر همه مردم این روش رو یاد بگیرن همشون میفهمند که تا حالا چه فرصتی رو از دست داده بودند و به همین کار میچسبند. ولی خب فقط تعداد اندکی از افرادی که این مطلب را مشاهده میکنند این آموزش را خریداری میکنند و اکثر افراد فکر میکنند این آموزش هم مانند بسیاری دیگر از آموزش ها الکی است و باعث ایجاد درآمد نمیشود! در حالی که دارند بزرگترین فرصت زندگیشان را از دست میدهند! بنابراین افراد زیادی به سمت این کار نمیروند و همچنان به سختی و با حقوقی اندک در جاهای دیگر کار میکنند. و پتانسیل کسب درآمدی این کار همچنان بالا و رویایی میماند.

 

5. چه کسانی میتوانند از این آموزش استفاده کنند و کسب درآمد کنند؟

پاسخ: فعالیت و کسب درآمد در این زمینه، هیچگونه محدودیتی برای هیچ شخصی ندارد. تمام افراد اعم از شاغل و بیکار، مرد و زن، پیر و جوان، کودک و نوجوان و با هر سطح سواد میتوانند از این طریق کسب درآمد فوق العاده ای داشته باشند. این فعالیت اصلا به هیچ تخصصی نیاز ندارد و خیلی خیلی آسان است بطوری که همانگونه که گفتیم حتی یک کودک یا فرد کهنسال هم میتواند آن را انجام دهد.

 

6. برای کسب درآمد در این زمینه به سرمایه نیاز داریم؟

پاسخ: خیر حتی یک قرون سرمایه هم نیاز ندارید.

 

7. قیمت آموزش شما برای من گرونه. من از خودم حتی هزار تومن پول هم ندارم و حتی پول خرید آموزش رو هم قراره از دوستم قرض بگیرم. شما رو ب خدا اگر این آموزش هم مثل بقیه آموزش های موجود در اینترنت کاربردی نیست و درآمدی نداره بهم بگید.

پاسخ: دوست عزیز اتفاقا پس این کار مختص کسایی مثل شماست که میگید از خودتون هزار تومن هم ندارید. من به شما قول میدهم که با این کار به راحتی به این درآمدی که گفته شده میرسید. نگران قرض گرفتن از دوستتان هم نباشید چون قطعا در همان روز های اول این پول رو به راحتی از طریق این کار درمیارید و قرضتون رو میدید. حتی من به بقیه دوستانی که برای خرید آموزش مشکل مالی دارند هم توصیه میکنم که از بقیه قرض بگیرید و آموزش را خریداری کنید چون مطمئنم که در همان روز های اول فعالیت قرضتون رو برمیگردونید. و من انقدر خدا نشناس! نیستم که برای یک آموزش ب درد نخور بگم برید پول قرض کنید! پس اصلا نگران نباشید.

در مورد قیمت آموزش هم باید خدمت شما عرض کنم که این قیمت به هیچ وجه گرون نیست. اگر میبینید که در اینترنت بسته هایی با قیمت ده پونزده تومن بعنوان آموزش کسب درآمد از اینترنت به فروش میرسند خب باید بدانید که در آن آموزش چیزی جز چرت و پرت وجود ندارد. چه کسی حاضر است روشی که دارای پتانسیل کسب درآمدی بسیار بالایی است را با قیمت 15 تومن به فروش برساند؟؟ پس باید در این زمینه هوشیار باشید. بنده ابتدا این آموزش را با قیمت 200,000 تومان قرار داده بودم. ولی به دلیل درخواست های مکرر شما دوستان مبنی بر ناتوانی در پرداخت این هزینه، 75% تخفیف قائل شدم و اکنون این آموزش بینظیر با قیمت 50,000 تومان قابل خریداری است.( البته همان 200 هزار تومن هم در مقابل درآمدی که از این روش کسب میکنید هییییچی نیست!) حالا دیگر مختارید! میتوانید با این 50 تومان یک جفت دمپایی بخرید، یا این مبلغ ناچیز رو صرف خرید آموزشی بکنید که با استفاده از اون به راحتی میتونید این 50 تومان رو در عرض دو سه دقیقه کسب کنید.

8. اگر این آموزش هم مثل بسیاری از آموزش های موجود در اینترنت تکراری و غیر کاربردی بود چی؟

پاسخ: اگر لنگه این آموزش را در هر جا دیده بودید و دیدید که تکراریه و یا اگر این آموزش کاربردی نبود کافیه از طریق قسمت "تماس با ما" موجود در بالای صفحه سایت با ما ارتباط برقرار کنید تا مبلغی که از شما به ما رسیده است را دو دستی به شما برگردانیم.

**توجه** **توجه**

از تاریخ 1397/01/15 قیمت این محصول به قیمت اولیه آن یعنی 200,000 تومان افزایش خواهد یافت و بعد از آن دیگر به هیچ وجه تخفیف نخواهد خورد. پس این فرصت فوق العاده را از دست ندهید و از آن نهایت استفاده را ببرید.

**در انتهای این صفحه لطفا نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید**


مبلغ واقعی 200,000 تومان    75% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 50,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

دیدگاه های کاربران (64)

علی
۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۲

با سلام و عرض ادب جسارتا محبت کنید بفرمایید چطور میتونم به شما عزیزان اعتماد کنم؟!!! با سپاس و احترام فراوان ارادتمند شما علی نجفی

پاسخ: سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز. در قسمت خرید محصول و پرداخت،لوگوی ضمانت خرید وجود دارد که نشان از مورد اعتماد بودن ماست.
همچنین همانطور که در توضیحات هم گفتیم در صورتی که بعد از مدتی فعالیت از طریق روش آموزش داده شده دیدید که درآمدی برایتان حاصل نمیشود و گفته های ما دروغ بوده و اینچنین روشی کاربردی نیست،یا اینکه دیدید روش معرفی شده تکراری است،به آیدی تلگرامی که معرفی کرده ایم پیام بدهید تا مبلغ مربوطه را دو دستی به شما بازگردانیم. اگر اینچنین ضمانتی میدهیم پس مطمئن باشید که این روش کاربردی است. به علاوه اینکه ما این آموزش را در بالاترین سطح امنیتی ارائه داده ایم. وقتی شما آموزش را خریداری میکنید یک پسورد اختصاصی هم در کنار فایل آموزش به شما داده میشود که برای باز کردن فایل آموزش و خواندنش باید آن پسورد را وارد بفرمایید وگرنه نمیتوانید آموزش را مطالعه کنید. همچنین حتی وقتیکه پسورد را وارد میکنید و فایل را باز میکنید، امکان کپی کردن یا ویرایش محتویات آموزش وجود ندارد. خب حالا به نظرتان اگر فایل آموزشی ما یک فایل بی ارزش و بدون درآمد بود انقدر برای امن کردن آن تلاش میکردیم؟؟! خب مسلماً خیر! پس با اطمینان کامل خریدتان را انجام دهید و از کسب درآمد خود لذت ببرید. پایدار باشید

مریم بهبودی
۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۷

سلام
من آموزش رو خریداری کردم و الان دارم مطالعش میکنم. تا حالا این راه کسب درآمدو هیچ جا ندیده بودم. تو رو خدا راستشو بگید آیا میشه همچین درآمد بالایی از این روش کسب کرد؟ با روشی که توضیح دادید معقول به نظر میاد ولی میخوام مطمئن بشم چون خیلی به درآمد احتیاج دارم
لطفا جواب بدید

پاسخ: سلام خدمت شما دوست عزیز. بله قطعا شما از این روش درآمد بالایی کسب خواهید کرد. همانطور که احتمالا تا الان هم متوجه شده اید این روش بسیار ساده هم هست. شروع کسب درآمد شما درهمان روز های ابتدایی هم خواهد بود. اگر از درآمد این روش مطمئن نبودیم قطعا توصیه نمیکردیم که کسایی که توانایی خرید آموزش رو ندارند میتوانند از اطرافیانشان پول قرض بگیرند! این حرف را زدیم چون مطمئن هستیم مبلغ قرض گرفته شده به راحتی از این کار کسب میشه و افراد میتونند قرضشون رو بدن. پایدار باشید

Pouria
۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۵

سلام. من تو ی شرکت کار میکنم. تو یک ماه خیلی فشار بیارم 1800 ت بیشتر در نمیاد. شرکت کاله مازندران. 12 ساعت کار میکنم . ولی بازم عقبم از همه چی. از وعده و وعید های دروغ متنفرم چطوره امکان داره . بدون سرمایه بدون هیچی به همه چی رسید؟؟

پاسخ: سلام. دوست عزیز با این اوصاف من انقدر دور از جون شما آدم بی شرف و خدانشناسی نیستم که بخواهم یک آموزش الکی و دروغ رو به کسی مثل شما بفروشم که به سختی داره کار میکنه
شما اگر این 12 ساعتی که در روز صرف یک کار سخت میکنید را به فعالیت از روش آموزش داده شده توسط بنده بپردازید قطعا قطعا بعد از یک ماه به درآمد بالای 500 تومن در روز میرسید. بنده خودم در این زمینه فعالیت میکنم و این رو با اطمینان کامل به شما میگم.
با روزی یک ساعت فعالیت در همان یکی دو هفته اول به 50 تومان در روز میرسید. اگر زمان بیشتری فعالیت کنید خب مسلما درآمد بسیار بیشتری هم خواهید داشت. اعتماد کنید مطمئن باشید مزد اعتمادتو رو میگیرید.
پایدار باشید

Ronaldo
۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۳

سلام میگم برا اینکه درآمد داشته باشیم هر روز باید فعالیت کنیم؟ممنون میشم جواب بدید

پاسخ: سلام خدمت شما دوست عزیز. بله برای اینکه بتونید درآمد روزتون رو کسب کنید خب باید کارهای مربوطه رو انجام بدید تا درآمدتون رو به دست بیارید. اینطوری نمیشه که کاری نکنید و خود به خود پول به حساب شما واریز شود! ولی خب بعد از چند هفته فعالیت حتی اگر دیگه فعالیت آنچنانی هم انجام ندهید همچنان درآمدتون رو دارید و میشه گفت درآمد ثابت میمونه. در کل اینطوری هست که بعد از یک مدت دیگه لازم نیست کار زیادی انجام بدید و کسب درآمدتون خیلی خیلی آسان تر خواهد شد... هرچه بخواهید بیشتر فعالیت کنید مسلما درآمد شما به مراتب بیشتر خواهد بود. موفق باشید

ن_ف_س
۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۸

سلام.گفتین یه قرون خرج نمیکنین ولی الان قیمت آموزش چرا پنجاه تومنه

پاسخ: پنجاه تومن قیمت خرید خوده آموزش هست. وجدان بنده قبول نمیکنه که چیزی رو که رایگان بدست نیاوردم رایگان منتشر کنم.
منظور از بدون سرمایه اینه ک برای کسب درآمد در این راه اصلا نیازی به پول و سرمایه ندارید. یعنی چیزی نیست که بخواید پول خرج کنید تبلیغش کنید یا مانند این موارد. به محض اینکه آموزش رو دریافت میکنید میتونید همون لحظه شروع به کسب درآمد بکنید و امکان داره در همون روز اول درآمد خیلی بالایی کسب کنید. پایدار باشید.

محسن هستم
۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۹

آقا من خریداری کردم و کامل خوندم. خیلی خوب به نظر میاد. ان شاءالله از همین امروز شروع میکنم. امیدوارم اعتمادم نتیجه بده

پاسخ: سلام جنابه محسن هستید (: تشکر از اعتماد شما. مطمئن باشید از اعتمادتون نهایت مزد را خواهید گرفت. همانطور که احتمالا به خوبی هم متوجه شده باشید پتانسیل کسب درآمدی در این زمینه بسیار بالاست و قطعا به زودی به درآمدی که ازش صحبت کردیم میرسید. امیدوارم از همین امروز درآمد بالاتون شروع بشه. موفق باشید

ali
۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۰

سلام
میخواستم ازتون بپرسم آیا این روش که گفتید همون پیش بینی و شرطبندی مسابقات ورزشیه یا چیز دیگه ای هست؟ممنون ازتون

پاسخ: سلام آقای علی. خیر دوست خوبم به هیچ وجه به این موردی که فرمودید ربطی نداره. بنده در قسمت سوالات متداول هم گفتم که کسب درآمد از این روشی که بنده معرفی کردم کاملا حلال و قانونی هست. در حالی که شرطبندی روی مسابقات ورزشی هم حرامه و هم غیر قانونی و زیان آور. پایدار باشید

Miss M
۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۸

سلام. چجوری میشه روزی ۱/۵میلیون پول دراورد؟ چجوریه کارش؟ چطور هس؟ میشه لطفا توضیح بدید؟ ما ازکجا بدونیم ک کلکی تو کار نیس؟

پاسخ: دوست عزیز فکر کنم شما اصلا مطلب رو مطالعه نکردید و فقط سریع اومدید سوال پرسیدید! لطفا تمام متن رو بادقت بخونید مخصوصا قسمت سوالات متداول و همین بخش نظرات کاربران. جواب سوالاتتون رو میگیرید. پایدار باشید

محمد
۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۰

سلام دیروز آموزشو خریدم امروز 52 تومن درآوردم خخخخ خنده بغل امیدوارم شروعی بوده باشه برا درآمدای بالا و بالاتر قلب مرسی راضیم

پاسخ: خیلی هم عالی دوست عزیز آفرین عینک اگه از همین روز اول درآمد داشتید پس مطمئن باشید به زودی به درآمد بالای 500 تومن در روز میرسید شک نکنید. بعدش هم با یکم تلاش بیشتر میتونید به درآمد بالای 1 میلیون در روز برسید. موفق و پیروز باشید

Sajjad
۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۹

سلام مهندس من خیلی از این فایلها خریدم ولی هیچ کدوم یه تومنم بهم پول نداده. بخدا دلم دیگه خستس. واقعا این بدردم می خوره؟؟؟ مهم ۵۰ تومن نیست ها 50 تومن پول دوتا پفکه. مهم اعتماده مهم دله که نشکنه. توروخدا اگه واقع درآمد داره بگید تا بخرم. فداتون

پاسخ: سلام دوست عزیز. من معمولا با دوستانی که پیام میدن رسمی صحبت میکنم. ولی قصد دارم با شما مثل داداشم راحت و خودمونی صحبت کنم. داداش بهت قول شرف میدم درآمدش بالاست. حلال هم هست. به خدای واحد قسم من روی مال حلال و حروم خیلی حساسم! و این آموزشی که گذاشتم قطعا قطعا درآمد زاست. این 50 تومنی که واسش گذاشتم خیییییلی کمه براش. آشناهام بهم میگن به خودت ظلم میکنی که قیمتشو 50 تومن گذاشتی چون این درآمده چند دقیقش هست. ولی چ میشه کرد...حیوان های کلاهبردار و خدانشناس زیاد شدن و فایل هایی بعنوان آموزش کسب درآمد به مردم میفروشن که در واقع محتواشون چیزی جز چرت و پرت نیست و درآمدی ندارن. برا همین افرادی امثال شما بی اعتماد شدین و الان که با یک آموزش واقعی با پتانسیل کسب درآمد بالا روبرو شدید باورش سخته براتون که واقعا این آموزش درآمدش بالاست. و همین باعث میشه یکی از بهترین شانس های زندگیتون رو از دست بدید. داداش گلم من بهت اطمینان میدم که با این آموزش میتونی خیلی زود کسب درآمد بالایی داشته باشی. همونطور هم که گفتیم قیمت این آموزش از اول بهمن ماه به 200,000 تومن افزایش پیدا میکنه. پس فرصت رو از دست نده و زودتر کسب درآمدت رو شروع کن. موفق باشی قلب

Razieh
۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۳

سلام. بنده محصول شما رو خریداری کردم ولی هنوز لینک دانلودش به جیمیلم ارسال نشده. چیکار باید بکنم؟

پاسخ: سلام دوست عزیز. چشم الان چک میکنم و لینک دانلودش رو برای آدرس ایمیلی که موقع خرید وارد کردید ارسال میکنم. البته همون موقعی که پرداخت رو انجام دادید و خرید کردید یک صفحه باز شد که لینک دانلود در اون صفحه موجود بود ولی مثل اینکه حواستون نبوده از اونجا هم دانلود نکردید...چشم الان براتون ایمیل میکنم. موفق باشید

Seyed
۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۲

سلام آقا حرف نداره دست دمتون گرم خدایی گل

پاسخ: سلام عزیز. دم شما گرم که تصمیم درست رو گرفتید گل لذت ببرید...

هیچکس
۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۸

سلام. استاد خداوکیلی دمت گرم همین که برا روز اول 70 تومن درآوردم انقد ذوق زده شدم داشتم میترکیدم تحمل نکردم گفتم بیام یه نظر بدیم اینجا خخ نیشخند خدا خیرت بده. امیدوارم زودتر به درآمدای بالاتر هم برسم. ارادت

پاسخ: سلام هیچکسه عزیز! استاد خود شمایی برادر/خواهر ما عددی نیستیم گل حتی یک درصد هم شکی ندارم که به زودی به درآمد بالای 500 تومن در روز میرسید ان شاءالله. همین رضایت مندی شما از همه چیز برای ما مهمتره. موفق و پایدار باشید

احمد
۱۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۳

سلام
ببخشید ای روش همیشگی هست یا ممکنه قطع بشه؟
شما خودتون چند وقته از این روش استفاده میکنید؟
ممنون

پاسخ: سلام خدمت شما دوست عزیز. ببینید هیچ کسب و کاری توی دنیا وجود نداره که بشه با اطمینان گفت تا ابد وجود خواهد داشت یا ممکنه روزی از رونق بیفته. ولی خب اگر بخوایم نرمال به این موضوع نگاه کنیم باید خدمت شما عرض کنم که این روش بعیده که از رونق بیفته یا به قول شما از بین بره. اتفاقا در مورد این موضوع در داخل خود فایل آموزش هم صحبت شده و در اونجا توضیحات بیشتری داده شده که چرا باید اطمینان خاطر داشته باشید که این روش تقریبا همیشگیه و قطع نمیشه.
بنده خودم هم چندین ساله که به این کار مشغول هستم و کاملا راضی ام و درآمد مناسبی دارم خداروشکر.
موفق و پیروز باشید

سامان
۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۳

با سلام. من میخوام این آموزش رو خریداری کنم ولی میترسم این آموزش مربوط به آینوتی باشه. چون آینوتی خیلی مزخزفه و هیچ درآمدی نداره. تا حالا یک نفرو هم ندیدم که در آینوتی یک ریال هم کسب درآمد کرده باشه. اگه آینوتی هست بگید لطفا که خرید نکنم. با تشکر

پاسخ: سلام و عرض ادب. خیر دوست عزیز این آموزش هیچ ربطی به کار آینوتی نداره. بنده هم یه چیزایی در مورد آینوتی شنیدم و میدونم که به قول شما مزخزف هست. در واقع آینوتی فقط یه کار تئوری هست و در واقعیت و در عمل هیچوقت موجب کسب درآمد نمیشه. این روشی که بنده ارائه دادم کاملا درآمد زاست آن هم درآمد خیلی زیاد. میتونید با پیژامه تو خونتون بشینید و یه لیوان چای دستتون بگیرید و کسب درآمد کنید! هیچ ربطی هم به کارایی مثل آینوتی نداره. بنده روزانه پیغام های زیادی از کسانی که خرید کردند دریافت میکنم که میگن کسب درآمدشون شروع شده و خیلی راضی اند. ولی چون میترسم موجب سوءتفاهم و بدبینی بازدیدکنندگان بشه ترجیح میدم این نظرات رو در سایت درج نکنم. پس بدون هیچ شکی خریدتون رو انجام بدید و بعدش از درآمدتون لذت ببرید. موفق باشید

عباس وجدانی
۱۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۴

سلام . بنده فایل رو خریداری کردم ولی گذرواژه نیومد

پاسخ: سلام. از اونجایی که در تلگرام هم پیام داده بودید از همون تلگرام پسورد رو براتون فرستادم. موفق باشید

مجتبی
۱۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۲

با سلام و احترام
روش شما همکاری در فروش فایل یا پوشاک هست یا روشی مثل گوگل ادسنس هست ؟

پاسخ: سلام و عرض ادب. خیر دوست عزیز هیچکدام از این ها نیست. هر دوی این مورادی که ذکر کردید نیاز به سرمایه و وقت زیاد دارند. مخصوصا گوگل ادسنس که کار هر کسی نیست. در حالی که روشی که ما ارائه داده ایم به هیچ سرمایه ای نیاز ندارد و در مدت زمان خیلی کمتری میتوان به درآمد رسید. در ضمن هر کسی در هر سنی با هر سطح از دانش میتواند این کار را انجام دهد و به هیچ تخصصی نیاز ندارد. پیروز باشید

مهدی موذنی
۱۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۲

با سلام میخواستم بدانم روش کسب درآمدی از طریق تولید محتوا است و باید محصولات دانلودی در سایت برای فروش گذاست ممنون میشوم توضیح دهید

پاسخ: سلام و عرض ادب خدمت شما بزرگوار
خیر دوست عزیز روشی که ارائه دادیم به هیچ وجه ارتباطی با تولید محتوا یا فعالیت های مشابه ندارد.
پیروز و سربلند باشید

ash gray
۱۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۹

لطفا عکس چند فیش واریزی به حسابتون رو بزارید ببینیم شما که می گید روزی یک میلیون تومن در میارید

پاسخ: اولاً که علیک سلام!
ثانیاً اگه شما از اون دست آدمایی هستید که فقط با دیدن فیش واریزی اعتماد و باور میکنید خب باشه همین الان در عرض 5 دقیقه میرم و با فتوشاپ یه فیش واریزی درست میکنم و میذارم تو سایت مبلغش رو هم میزنم یک میلیارد تومن در یک روز!!! خوبه اون موقع راضی میشید؟!
دوست عزیز من خودم هم به فکرم میرسید ک عکس فیش واریزی هام رو بذارم تو سایت ولی متاسفانه این روزها افراد کلاهبردار زیادی در دنیای اینترنت با فتوشاپ فیش های واریزی درست میکنند و اون رو بعنوان فیش واریزی واقعی خودشون در سایتشون میذارند. خوشبختانه امروزه دیگه مردم هم دست این افراد شیاد رو خوندن و دیگه گولشون رو نمیخورند...حقیقتش بنده اتفاقا فیش های واریزی زیادی با مبالغ خیلی بالا دارم ولی ترسیدم که اگر در سایت منتشر کنم ممکنه خدایی نکرده یک سری از دوستان فکر بد بکنند و فکر کنن فیش های بنده هم فتوشاپی باشه. بنابراین این کار رو انجام ندادم و به جاش سعی کردم کاااملاً با شما عزیزان روراست و صادق باشم و این درآمدی هم که ذکر کردم کاملا واقعی و دست یافتنیه. حتی بنده روزانه پیام های زیادی از طرف خریداران دارم که تشکر میکنن و میگن که به درآمد رسیدن. خیلی هاشون حتی در روز اول هم درآمد بالاشون شروع شده. بعضی ها هم بعد از گذشت مدتی استارت کسب درآمدشون زده شده. ولی این پیام ها رو هم به همون دلیلی که عرض کردم و برای اینکه موجب بدگمانی بینندگان سایت نشه خیلی کم در سایت منتشر میکنم. درواقع اصلا سعی میکنم ک منتشر نکنم!..خب حالا فهمیدید که چرا عکس فیش های واریزیم رو در سایت منتشر نمیکنم؟؟!
و نکته آخر...حقیقتاً بنده هیچ اصراری ندارم که کسی حرفم رو باور کنه! ولی باز هم سعی میکنم دل شما عزیزان رو کاملا قرص کنم. بنده خداروشکر این درآمد رو دارم و تصمیم گرفتم آموزش این روش بینظیر رو با قیمتی نا چیز در اختیار دیگران هم بگذارم...دیگه سرنوشت هرکس دست خودشه و امیدوارم شما هم تصمیم درست رو بگیرید...موفق و پیروز باشید

asdfg
۱۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۰

سلام.ببخشید شما که یک کلمه از نحوه بدست آوردن این پول نگفتین اگه می شه لطفا یکم توضیح بدید که این درآمد روزی یک میلیون قراره از چه منبعی برسه که روزی یک میلیون فقط سود داره که ما بگیریم.

پاسخ: سلام و عرض ادب. جواب سوال شما در قسمت سوالات متداول داده شده است لطفا مطالعه بفرمایید. در ضمن اینجوری نیستش که شما الان بیایید این آموزش رو خریداری کنید بعد یه دکمه بزنید و بصورت اتوماتیک روزانه یک میلیون تومن به حسابتون واریز بشه!!! ولی بدون شک در صورت فعالیت درست که خیلی آسون هم هست به همچین درآمدی میتونید برسید. پیروز باشید

درسا
۱۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۳۷

سلام. درود بر شما واقعا که عالی من خیلی راضی ام. من سه چهار روز پیش بود خریدم امروز اولین درآمدم رو داشتم. البته من درس میخونم فعلا زیاد نمیتونم فعالیت کنم وگرنه به نظرم خیلی زودتر و بهتر میتونستم درآمد کسب کنم. گفتم بدونید فقط. بدرود

پاسخ: سلام وقت شما بخیر. سپاس دوست عزیز. واقعا لذت میبرم همچین پیام هایی دریافت میکنم. البته همونطور که قبلا هم گفتم بنده این قبیل پیام ها رو برای جلوگیری از ایجاد سوءتفاهم و بدگمانی های احتمالی برای بازدیدکنندگان سایت، خیلی کم در سایت منتشر میکنم...حالا تصمیم گرفتم این پیام رو منتشر کنم (: ان شاءالله موفق و پیروز باشید

محمدحسن
۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۸

با سلام
آقای خدیری چرا انقدر دیر جواب میدن؟

پاسخ: سرشون خیلی شلوغه روزانه پیام های زیادی بهشون میدن. پشت سر هم بهش پیام بدید حتما میبینه. موفق باشید

بهمن
۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۳

سلام و درود به شما این فایل شما درمورد بحث فروش فایل هست؟
یه سوال دیگه من فقط گوشیه اندروید دارم و کامپیوتر ندارم با گوشیم هم میتونم انجام بدم
ممنون میشم جواب بدید

پاسخ: با سلام و احترام
خیر دوست خوبم هیچ ربطی به فروش فایل ندارد. فروش فایل سرمایه برای تبلیغ کسب و کار لازم داره درحالیکه ما گفتیم روش ما به حتی یک قرون سرمایه هم نیاز ندارد.
مشکلی نیست با همون گوشیتون هم میتونید به راحتی فعالیت کنید. هم با گوشی میشه هم با کامپیوتر...فرقی نداره.
پیروز باشید

سعید
۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۷

با سلام. اگه کارتون سرمایه گذاری یا دیدن تبلیغات و گرفتن رفرال در سایتهای خارجی هست مفت هم گرونه

پاسخ: سلام. دوست عزیز بنده به چه زبونی میتونم به شما و اون دوستان همگروهتون بفهمونم که این کار اصلا ربطی به فعالیت در سایتهای کلیکی نداره؟! اصلا نیاز به کوچکترین سرمایه گذاری هم نداره...دوستان و همگروهی های شما پشتیبانی ما رو به گلوله بستن از بس این سوال رو میپرسن...بنده شخصی به اون اسمی که دوستانتون میگن رو هم نمیشناسم...التماس تفکر...موفق و پیروز باشید

نگار
۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۵

سلام.. ایا این کسب درامد از طریق سایتهای کلیکی می باشد؟؟؟

پاسخ: سلام و عرض ادب
خیر دوست عزیز هیچ ربطی به سایت های کلیکی نداره. اگه سایت رو هم خونده باشید میبینید که در جاهای مختلفی به صراحت گفتیم که این کار ربطی به فعالیت در سایت های کلیکی نداره و هیچ شباهتی هم به این گونه کار ها نداره. سربلند باشید

علی
۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۹

سلام خسته نباشین
من همه سوالات متداول رو همراه جواب ها خوندم،منم خیلی هزینه کردم تا الان برای پکیج های آموزش راه های کسب درآمد از اینترنت،میخواستم بدونم آیا این روش ربطی به ایجاد وبلاگ برای فروشگاه اینترنتی نداره؟؟

پاسخ: سلام و عرض ادب
خیر دوست عزیز این روش هیچ ربطی به این موردی که فرمودید نداره...
مطمئن باشید این هزینه ناچیزی که برای این آموزش پرداخت میکنید کاملاً ارزشش رو داره و قطعا خیلی زود از طریق فعالیت در این روش جبرانش میکنید...من با صداقت کامل میگم که تنها آموزش کسب درآمدی که در اینترنت موجوده و واقعا در عمل میشه درآمد بالایی ازش درآورد همین آموزش هستش...دیگه تصمیم با خودتونه و منم هیچ اصراری نمیکنم که آموزشو خریداری کنید
موفق و پایدار باشید

زانا سلیمانی
۲۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۰۵

سلام و خسته نباشید
راستی جناب این روش کسب درآمد از طریق فعالیت در بورس و تحلیل تکنیکال یا همون نموداد هست؟
باتشکرسلیمانی

پاسخ: سلام وقت شما بخیر
خیر دوست عزیز به این موردی که فرمودید ربطی نداره. هیچگونه شباهتی هم به اینگونه فعالیت ها نداره. پیروز باشید

علی
۲۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۸

سلام دوست عزیز برای اینکار نیازی به معرفی یا زیرمجموعه گیری که نداریم ؟
یعنی درآمد از این روش وابستگی نداره؟
فقط به خودم وابسته هست کسب درآمد؟

پاسخ: سلام دوست خوبم. خیر به هیچ وجه نیازی به زیرمجموعه گیری و این مسائل نداره و کسب درآمدتون فقط به فعالیت خودتون بستگی داره. موفق باشید

مهران
۲۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۸

سلام وقت بخیر دوست عزیز
بعضیا اومدن نوشتن روز اول 52 تومن یا 70 تومن درآمد کسب کردن،میشه روز اول همچین درآمدی داشت؟

پاسخ: سلام وقت شما بخیر
بله میشه در همون روز اول هم درآمد کسب کرد. خیلیای دیگه هم هستن که میگن در همون روز اول به درآمد خوبی رسیدن ولی ما این نظرات رو معمولا در سایت منتشر نمیکنیم تا باعث بدبینی بازدیدکنندگان نشه.
البته اینطور نیست که حتما در روز اول درآمد داشته باشید...ممکنه هم نداشته باشید...ولی کسب درآمد در روزهای آینده تضمینی هستش. پیروز باشید

شهناز
۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۲

سلام.چرا شما اطلاعات کارتو میخواین. مثل رمز دوم و CV2. خب شماره کارت بدین

سلام. دوست عزیز فکر میکنم شما تا حالا هیچ جا خرید اینترنتی از طریق درگاه پرداخت آنلاین انجام ندادید. وقتی شما گزینه پرداخت و دانلود رو میزنید به درگاه رسمی و معتبر بانک وصل میشید. اطلاعاتی که اونجا وارد میکنید به هیچ وجه برای ما قابل دسترسی نیستند و شما اطلاعاتتون رو در درگاه رسمی و معتبر بانک وارد میکنید...پیشنهاد میکنم در این مورد از اینترنت تحقیقی بکنید...چون در صورتیکه شما تا حالا همچین خریدایی رو انجام ندادید بنده الان هرچی توضیح بدم ممکنه تاثیری روی شما نداشته باشه! موفق باشید

مهران
۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۶

با سلام مجدد و عرض خسته نباشین
من ماهی 40 - 50 میلیون نمیخوام به طور متوسط ماهی 15 تومن میشه درآمد داشت از این روش؟؟

سلام وقت بخیر
بله دوست عزیز میشه به همچین درآمدی رسید. ولی انتظار نداشته باشید در همون هفته اول یهویی درآمدتون 15 میلیون بشه! همچین چیزی تو دنیا وجود نداره...ولی بعد از مدتی فعالیت درست و حساب شده(که خیلی هم آسون هستش) میتونید به اون درآمدهای بالایی که گفتیم برسید. پایدار باشید

علی
۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۵

سلام
اگه درست و حسابی فعالیت کنیم با جون و دل، بعد چه مدت میشه ماهی 15 الی 20 تومن درآمد داشت؟
با تشکر

پاسخ: سلام. بنده خودم بعد از چندسال فعالیت در این زمینه به درآمدی که ذکر کردم رسیدم. ولی من هیچی از این کار نمیدونستم و با مشکلات زیادی مواجه شدم. اما حالا بنده در این آموزش کار رو کامل براتون توضیح دادم و شما سختی های بنده رو نخواهید داشت و کارتون خیلی خیلی راحت شده...به قول خودتون در صورت فعالیت درست و حسابی و واقعا با جون و دل بعد از چند ماه فعالیت میتونید به راحتی و بدون هیچ دردسری به این درآمدی که گفتید برسید. پیروز و سربلند باشید

نرگس رجبی
۲۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۲

باسلام. ما خیلی دوست داریم درامدخوبی داشته باشیم شدیداً پول لازم هستیم. میخواستم یه سوال بپرسم کار شما در رابطه با بیت کوین نیست؟؟؟

پاسخ: سلام. خیر دوست عزیز به هیچ وجه به بیت کوین ربطی نداره...نگران نباشید با فعالیت درست از روشی که ما آموزش دادیم مطمئناً درآمد خوبی کسب خواهید کرد. پیروز باشید

Pary
۲۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۰

سلام خسته نباشید. ببخشید داشتم سوالات متداول رو مطالعه میکردم که خوندم بعد از پرداخت لینک دانلود به جیمیل فرستاده میشه. من جیمیل ندارم خواستم بپرسم میشه بعد از پرداخت هزینه فایل رو توی تلگرام برا من رسالش کنید امکانش هست؟؟

پاسخ: سلام وقت شما بخیر
اگه بلدید جیمیل بسازید که چه بهتر. ولی اگرم نمیتونید اشکالی نداره. در قسمت ایمیل میتونید ایمیل پشتیبانی سایت ما رو وارد کنید (daramad.bala.asan@gmail.com)
بعد به محض اینکه پرداخت رو انجام میدید در همون صفحه ای که حضور دارید لینک دانلود فایل براتون نمایش داده میشه و میتونید دانلود کنید. بعدم اگه خواستید به تلگرام پشتیبانی پیام بدید و اسم و فامیلی که موقع خرید وارد کردید رو اعلام کنید تا از همون تلگرام هم فایل براتون ارسال بشه. موفق باشید

سعید
۲۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۱

با عرض سلام وخسته نباشید. بنده يه سوال داشتم که قبل از خرید خیلی برام مهمه که جوابشو بدونم خواهش میکنم پاسخ بدین. ميخواستم بپرسم آیا این روش متفاوت که گفتين، باینری آپشن نیست که باید روند بازار رو با اندیکاتور حدس بزنیم بعد سود برداشت کنیم؟ ؟ ؟ ؟ واینکه آیا باید حساب ارزی افتتاح کنیم تا درآمد حاصله رو به حسابمان در ایران واریز کنیم؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ توروخدا جواب بدین

پاسخ: سلام و عرض ادب دوست خوبم
خیر دوست عزیز آموزش ما هیچ ربطی به باینری آپشن و مسائل پیرامونش نداره. همانگونه که در سوالات متداول هم ذکر کردیم روشی که ما ارائه دادیم هیچ‌ ربطی به فعالیت در بازار فارکس و اینگونه فعالیت ها نداره. فعالیت در فارکس از لحاظ شرعی حرامه و تا جایی که میدونم غیر قانونی هم هستش. چون شبیه به قمار هستش و اکثر افرادی که فعالیت میکنند سرمایشون رو از دست میدن و به خاک سیاه میشینند متأسفانه!
خیر دوست خوبم این فعالیتی که ما معرفی کردیم نیاز به افتتاح حساب ارزی و تبدیل ارز به ریال و این موارد نداره...همانگونه که گفتیم درآمد شما از ایران خواهد بود.
پیروز باشید

sinaiplichi
۳۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۸

سلام من بسته را خریداری کردم ولی برام نیومده

پاسخ: سلام. اسم و فامیلی و ایمیلی ک موقع خرید وارد کردید رو لطف کنید برای پشتیبانی بفرستید تا چک کنیم و مشکلتون رو حل کنیم.

محمد
۳۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۰

سلام من فایل رو خرید کردم الان باز نمیشه رمز میخواد چیکار کنم؟

پاسخ: سلام. فایلی به نام Password در کنار فایل آموزش موجوده ک رمز داخلش نوشته شده ولی ندیدید ظاهرا !

افشین
۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۲۹

سلام. آیا با کامپیوتر خانگی و اینترنت ADSL هم میتوان از طریق این روش فعالیت و کسب درآمد کرد؟ باتشکر

پاسخ: سلام. همانگونه که گفتیم لطفا قبل از اینکه سوال بپرسید تمام توضیحات و سوالات متداول و همچنین سوال و جواب های قسمت نظرات سایت رو با دقت بخونید بعد اگه سوالی باقی موند بپرسید ما هم جواب میدیم. این سوال شما رو هم قبلا سایر دوستان پرسیدند و پاسخ دادیم...باز هم میگیم...هم از طریق گوشی میتونید فعالیت کنید هم لپتاپ و هم کامپیوتر خانگی. اینترنت هم هرنوعی باشه مشکلی نیست و میتونید از همه طریق فعالیت کنید. موفق و پیروز باشید.

مهدی
۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۴

سلام ببخشید میخواستم ببینم این روش کسب درامد در رابطه با جمع اوری ممبر تلگرام و فالور اینستاگرام هست یا نه؟ ممنون میشم توضیح بدین و اینکه واقعا به سرمایه و دانش خاصی نیاز نیست ؟ چون خیلی پکیج ها این رو میگن ولی در عمل میبینیم هم پول میخواد هم دانش لطفا این موارد رو پاسخ بدین ممنون میشم

پاسخ: سلام وقت شما بخیر. ببخشید من اصلا نمیدونم منظورتون از این روش کسب درآمدی که گفتید چیه! یعنی منظورتون اینه که برید کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام بزنید و بعد ممبر و فالوورش رو ببرید بالا و مثلا تبلیغ بزنید در کانال یا پیجتون و ازش کسب درآمد کنید؟؟ خب دوست عزیز این کار میلیون ها میلیون سرمایه میخواد و کار خیلی سختی هم هستش و میشه گفت دیگه کسی نمیتونه این کارارو شروع کنه و به موفقیت هم برسه...واقعا شروع این کارا دیگه چیزی جز ضرر نداره...خلاصه دوست خوبم منظورتون هرچی که هست باید بگم که خیر این روشی که میگیم اینجور روشی نیستش.
واقعا واقعا واقعا به هیچ دانش و تخصصی نیاز ندارید و هیچ سرمایه ای هم نیاز ندارید...خیلی راحت میتونید از همون روز اول کارتون رو شروع کنید. پیروز باشید

امیر
۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۱

سلام. درآمدها چطوری به حساب ما واریز میشه آنلاینه یا باید به یه مبلغ خاصی برسی بعد واریز میشه؟

پاسخ: سلام. بابت واریز درآمدها هیچ نگرانی نداشته باشید...هر موقعی که دوست داشته باشید میتونید درآمدتون رو با هر مبلغی که هست دریافت کنید. موفق باشید.

ناصر
۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۲

سلام .... راستش میخام بهت بگم در این زمانه از بس دروغ و کلک زیاد شده معلوم نیست کی راست میگه کی دروغ ........................
اما اگر واقعا چون خودت از این روش پول دراوردی و میخای به هم وطن هات حال بدی - دمت گرم ..........................................
اما اگر هدف کلاه برداری است - بدان اینهایی که می ایند در سایتت
همه شون ادمهای فارغ تحصیل بیکار هستند و یا شاغل هایی که حقوق شون کفاف زندگی شون را نمیده ....... اگر هدفت کلاه برداریه - بی خیال نکن - این ملت همین جوری بدبخت هستند - از جیب این بیچاره نگیر .- بدجوری تاوانش را تو همین دنیا پس میدی ...................... اما اگر واقعا ماجرا راسته و هدفت کمک کردن به نسل جوان است بدان خدا اجرت را خواهد داد .... در هر دو صورت خدا طرف حساب تو است - چه هدفت خدمت باشه چه کلاه برداری

پاسخ: سلام. دوست خوبم من خودم همه این چیزایی که گفتید رو میدونم. بله میدونم کسایی که به دنبال خرید این آموزش هستن چه افرادی هستن. و خداوند متعال رو هم خیلی خوب میشناسم. حلال و حروم رو هم میدونم چیه. واقعا هر چی که در سایت گفتم حقیقته و کاملا با مردم روراست بودم. دیگه نمیدونم چجوری بگم! تا حالا هم نشده کسی آموزش رو خریداری بکنه بعد بیاد بهم اعتراض کنه و بگه آموزشت خوب نبوده...ان شاءالله هممون جوری زندگی و رفتار کنیم که باعث ناامیدی بندگان خدا و از اونا مهمتر خود خداوند نشیم. یا علی

فرهاد
۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۷

ایا برای این کار نیاز به درست کردن سایت است ؟

پاسخ: سلام. خیر نیازی به درست کردن سایت یا هرچیز دیگر ندارید. درست کردن سایت هزینه میخواهد درحالی که بنده گفتم فعالیت از این روش نیاز به هیچ هزینه ای ندارد. پایدار باشید

مهدی
۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۵

ببخشید شما همکاریتون با آقای علیا هست که چند تا کار در زمینه های درامد از تلگرام دارند؟

پاسخ: خیر دوست عزیز خیر!!!!!!!!

اسحاق
۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۸

باسلام.ببخشید من فایل آموزشی رو خریدم.یه سوال کوچولو دارم.کجا میتونم باهاتون در میون بذارم؟

پاسخ: سلام دوستم خوبم. اینجا که نمیتونیم در موردش صحبت کنیم! لطفا به تلگرام پشتیبانی پیام بدید.

احسان
۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۴

سلام
من کارت پاسارگاد دارم . آیا می تونم با اون به این درگاههایی که گذاشتین پرداخت کنم ؟

پاسخ: سلام دوست خوبم. بله با کارت همه بانک ها میتونید پرداخت کنید.

فتحعلی شاه قاجار
۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۱

با سلام و عرض ادب
این کسب وکار اینترنتی که میخوایید معرفی کنید سایت های رولی خارجی نیست؟؟؟؟؟؟ (که باید هر چند دقیقه یکبار وارد سایت شد و کد رو وارد کرد)

پاسخ: سلام. خیر دوست عزیز! بارها گفتیم که کسب درآمد از داخل ایران خواهد بود...نحوه کار هم هیچ شباهتی به این موردی که فرمودید نداره.

بهرام
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۶

اگه ایمیل نداشته باشم باید چکار کنم؟

پاسخ: سلام. جواب سوالتون رو قبلا به یه نفر دیگه دادیم. لطفا تمام نظرات و سوالات کاربران رو بخونید چون جوابشون رو دادیم و جواب بسیاری از سوالات شما هم جزوشون هست...این صد بار!!!

Ali
۱۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۱۱

سلام وقت بخیر
این آموزش و کسب درآمدی که ازش صحبت میکنین همین کلیک یا سایتهای ptc نیست؟؟؟

پاسخ: سلام وقت بخیر. دوست خوبم فکر کنم شونصد میلیون بار در تمام نقاط سایت اعلام کردیم که این روش ربطی به سایت های کلیکی نداره! لطفا قبل از اینکه سوال بپرسید تمااااام سایت رو یعنی خط به خطشو کامل بخونید. مخصوصا قسمت سوالات متداول و همین قسمت نظرات کاربران که به سوالاتشون پاسخ دادیم. مطمئن باشید سوالی براتون نمیمونه. موفق باشید

زانیار
۱۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۳

باعرض سلام خدمت استاد گرامی
استاد من تمام نظرات رو خوندم باجواباشون،من توی یه سایت دیگه که مثل همین سایت شما درمورد کار در اینترنت توضیح داده بود ومیگفت اصلا سرمایه لازم نداره رفتم دانلودش کردم دیدم همه پیشنهادادش به سرمایه نیاز داره حدود76هزار تومن ضرر کردم،حالا شاید این پول واسه خیلیا چیزی نباشه ولی واسه منی که با گارگری پول درمیارم زیاده،ازتون خواهش میکنم جون عزیزترین کست اگه مثل همون سایته بگید تا بیخیال بشیم چون بدجور به پول نیازدارم

پاسخ: سلام وقت بخیر دوست خوبم. خیر بازم میگم این کار اصلاً به سرمایه نیاز نداره و میتونید کاملا رایگان و بدون خرج کردن پول به کسب درآمدتون بپردازید...حساب اون افراد کلاهبردار را از ما جدا کنید چون هیچگونه شباهتی بین کار ما و اونا وجود نداره...بله از وضعیت اقتصادی اکثر مردم هم اطلاع دارم و هیچوقت کاری که درآمد نداره رو به کسی حتی پیشنهاد هم نمیکنم چه برسه به اینکه بخوام آموزشش رو با دریافت پول بهش بدم!! پس میتونید با خیال راحت خریداری بفرمایید و فعالیت و کسب درآمدتون رو شروع کنید. موفق و پیروز باشید

احمدرضا
۲۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۳

سلام یه سوال خصوصی از شما داشتم از کجا میتونم بپرسم؟

پاسخ: سلام. به قسمت تماس با ما مراجعه کنید و به آیدی تلگرامی که اعلام شده پیام بدید.

هاجر
۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۸

سلام من نمیتونم فایل رو بخرم.همش میگه اطلاعات نادرسته.باید چیکار کنم؟

پاسخ: سلام. شما هم به قسمت تماس با ما مراجعه کنید و به آیدی تلگرامی که اعلام شده پیام بدید و مشکلتون رو مطرح کنید تا حلش کنیم.

امیر
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۳

سلام.این همون آموزش ساخت شبکه مجازیه؟

پاسخ: سلام دوست خوبم. خیر اصلا به اینجور مسائل ربطی نداره.

Mehran
۲۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۳

سلام. این به فروشگاه ۳۰۴۰ ارتباطی داره؟

پاسخ: سلام. خیر ربطی نداره

ارسلان
۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۲

این آموزش همون آموزش مونا افشار ؟ درآمد در 7 روز ؟

پاسخ: علیک سلام! نخیر دوست گرامی. به هیچ وجه اون کتاب رو تهیه نکنید. روش های موجود در اون کتاب قابل استفاده در ایران نیستند. بسیار هم سخت و زمانبر هستند.

محمد
۲۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۴

سلام
در مورد حلال بودن این روش:
آیا فعالیتی که ما برای کسب این درآمد انجام میدیم، کار مفیدیه و سود حلالی به کسی میرسونه که پولی به ما پرداخت میکنه؟ و دیگه اینکه اگر سودی به کسی میرسه، در ازای اون سود، ضرر و خسارتی برای دیگران نداره؟
یعنی واقعا این فعالیت آسون و کوتاه مدت ما برای کسی که داره به ما پول میده، اینقدر میتونه فایده حلال و شرعی داشته باشه، البته بدون ضرر به دیگران؟
ممنون میشم اگر جواب بدید

پاسخ: سلام وقت بخیر. همانطور که گفتم درآمد حاصل از این فعالیت کاملاً حلال هستش. به هیچ وجه هم به کسی ضرر و زیان نمیرسونه. درآمد هم از داخل ایران خواهد بود.

Hashem
۲۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۳

آیا کار شما کار با وب مانی و خرید و فروش دلار نیست؟

پاسخ: خیر. اصلاً.

اکبری
۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۴

با سلام بنده از این اموزشها از 5000گرفته تا 40000هزار تومان سه مورد را خریداری کردم اما یا مثل تایپ ویا تبلیغات شرکت ها هیچ کدام درامد درستی نداشت می خواستم بپرسم این اموزش را اگر خریداری کنم و مثل بقیه بود پول خرید را عودت می دهید؟

پاسخ: سلام دوست خوبم. بله اگر مثل بقیه درآمد درستی نداشت مبلغی که از خریدتان به ما رسیده را عودت خواهیم داد.

idehno
۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۶

سلام این فایل آموزش شما ویدیویی است یا پی دی اف؟ اونوقت کامل جزئیات ریز آموزش رو گفتین؟ که مشکلی نداشته باشیم ، چند مگابایت هست؟ ممنون

پاسخ: سلام دوست عزیز. آموزش بصورت فایل PDF هستش. توضیحات آن بصورت متن+تصاویر میباشند. بله آموزش کامل است و مشکلی نخواهید داشت. از آنجایی که آموزش بصورت PDF است بنابراین حجم بسیار کمی هم دارد (کمتر از یک مگابایت)

Farid
۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۸

درود دوست عزیز
من قبلا یه مورد خریداری کردم که تو سایتشون جزوه قرار میدادیم یه ریال هم درامد نداشتم بعد یه ماه کار. قراره برای شما هم تو سایتا تبلیغات کنیم یا براتون جزوه اینا بزاریم تو سایت؟ممنون میشم جواب بدید

پاسخ: سلام دوست عزیز. نخیر اصلاً همچین کاری نیستش.

سعید
۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۸

سلام.فایل آموزش روی گوشی آیفون قابل نمایش هست؟وآیا پسورد داره؟

پاسخ: سلام. بله فایل آموزش بر روی همه انواع گوشی ها و کامپیوترها و... قابل اجراست. پسوردش رو هم برداشتیم.(چون اکثر افراد بلد نبودند پسوردش رو وارد کنند و نمیتونستند فایل رو باز کنند. بنابراین تصمیم گرفتیم پسورد رو برداریم...ولی هنوز هم فایل امنیتی هستش و قابلیت کپی متن و... ندارد.)

مهدی
۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۹

با سلام
من تا حالا انواع و اقسام پکیج های کسب درآمد رو خریداری کردم و به نتیجه ای نرسیدم،قبول کنید اعتماد کردن به شما خیلی سخته..
من یه آموزشی رو چند وقت پیش خریدم در خصوص کسب درآمد از بازار فارکس و معاملات باینری آپشن،خب تو ظاهر قضیه میشد به درآمد خوبی رسید،اما این کار از اساس حرامه..
و برای من مهمه که درآمدی که کسب میکنم کاملا حلال باشه.
حال میخواستم مطمئن شم این روش حلال هست یا نه؟؟

پاسخ: با سلام خدمت شما. بله متاسفانه یه عده در فضای مجازی انقدر دروغ میگن و کلاهبرداری میکنن که دودش تو چشم ما هم رفته...در مورد فارکس من همینجا در توضیحات هم گفتم که فعالیت در فارکس و مسائل پیرامونش حرام هستش.همچنین در فارکس فقط در ظاهر میتوان به درآمد رسید ولی در نهایت قطعا ضرر بسیار بزرگی خواهید کرد و تمام سرمایتون رو از دست خواهید داد و دقیقاً مثل قمار هستش...روشی که ما معرفی کردیم کاملاً حلال هستش و هیچ مشکلی نداره و اصلاً نیازی به سرمایه گذاری نداره که قرار باشه سرمایتون رو از دست بدید...درآمد هم از داخل ایران هستش.موفق و پیروز باشید

اشکان
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۹

سلام آقا خدا خیرت بده بخدا خیلی به کارم اومد یه دو سه هفته‌ای میشه آموزشو خریدم و تا الان راضی بودم خداشاهده خرج خودمو قشنگ درمیارم انشالا که همیشه در کاراتون موفق باشید

پاسخ: سلام دوست خوبم. خیلی خوشحال شدم که میبینم شما هم مثل خیلیای دیگه از طریق آموزش ما دارید به موفقیت میرسید. امیدوارم روز به روز به درآمدتون اضافه بشه و موفق تر بشید.(کُلی با خودم کلنجار رفتم تا بالاخره تصمیم گرفتم بذارم نظرتون در سایت بمونه و پاسختون رو بدم.از این قبیل نظرات و پیغامها زیاد داریم ولی در سایت درج نمیکنیم تا خدایی نکرده یه جورایی باعث سوءتفاهم نشه..امیدوارم درج کردن و پاسخ دادن به نظر شما کار اشتباهی نبوده باشه!)

ناردین
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۶

سلام فقط یک سئوال آیا کار با پکیچ شما هم مثل کار با پکیچ هایی هست که درآمد به حساب شما واریز میشه و بر اساس الگوی تعریف شده ای شما مبلغی از آن را به حساب ما واریز میکنید؟

پاسخ: سلام. خیر اصلاً اینجوری نیست.

محسن
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۹

سلام
روش همکاری در فروش پایگان هست؟ من در سیستم پایگان نتوانستم درآمد کسب کنم

پاسخ: سلام. خیر دوست خوبم اصلاً نمیدونم این موردی که میگید چی هست!

*برای میلیونر شدن اصلا لازم نیست سخت کار کنی، کافیه فقط هوشمندانه کار کنی...*

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما