کسب درآمد از اینترنت

کسب درآمد از اینترنت

دوستان و سروران گرامی، در اين سايت ( http://easymoneymaker.net/ ) یا ( http://daramad-bala.4kia.ir/ ) آموزش بهترين،آسان ترين و سريع ترين روش های کسب درآمد ميليونی از اينترنت به شما ارائه خواهد شد. باور کنيد کسب درآمد از اينترنت آنقدر آسان است که اگر همه افراد راهش را ميدانستند اکنون هيچکس با مشکل مالی مواجه نبود. واقعا کسب درآمد در منزل از طريق اينترنت لذت بخش است! اینطور نیست؟! روش هایی که معرفی خواهد شد کاملا تست شده و تضمينی میباشند و قطعا به راحتی شما را به درآمد ميليونی ميرسانند. بنده خودم از طریق این روش ها درآمد بسيار بالايی دارم که در ادامه در این مورد توضیحات بیشتری ارائه خواهم داد. پس يک "يا علی" بگوييد و با ما همراه باشيد.

محل لوگو

کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی و تست شده


کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی و تست شده

بسم الله الرحمن الرحیم

*نکته مهم*
لطفا قبل از اینکه به پشتیبانی پیام بدهید و سوال بپرسید ابتدا تمام توضیحات موجود در این صفحه را مطالعه کنید و سوالات متداول و دیدگاه های کاربران به همراه پاسخ های داده شده را با دقت بخوانید. چون اکثر سوالاتی که شما عزیزان از پشتیبانی میپرسید سوالاتی هستند که در همین صفحه پاسخ داده شده اند و این موضوع باعث میشود پاسخگویی به افرادی که مشکلات دیگری دارند کند شود. پس لطفا از پرسیدن سوالات تکراری و بی مورد از پشتیبانی خودداری فرمایید زیرا در این صورت از پاسخ دادن به شما معذوریم.

این روزها با توجه به شرایط اقتصادی کشور کسب درآمد برای بسیاری از افراد جامعه بسیار دشوار است. بسیاری از افراد به امید اینکه در آینده بتوانند شغل مناسبی داشته باشند به سختی درس میخوانند و عده ای دیگر نیز راه های دیگر را انتخاب میکنند. هرکس به طریقی در تقلا است تا بتواند کسب درآمد ایده آلی داشته باشد. اما متاسفانه اکثر از این تقلا ها بی نتیجه میمانند. کسانی که درس میخوانند معمولا بعد از فارغ التحصیلی در پیدا کردن شغل شکست میخورند و تمام زحماتی که این همه سال کشیدند و شب بیداری هایی که برای درس خواندن متحمل شدند به راحتی هیچ و پوچ میشوند و بر باد میروند. کسانی هم که راه های دیگر را انتخاب میکنند معمولا به دلیل نداشتن سرمایه زیر دست این و آن میشوند و تا آخرعمرشان هم زیر دست میمانند. در نهایت نتیجه این شده است که بسیاری از جوانان بیکارند و حتی پول شارژ گوشی خود را هم ندارند و بسیاری دیگر هم به کارهای سخت با حقوق اندک مثل کارکردن در رستوران ها و کارگری در جاهای مختلف مشغول هستند و به هیچ وجه از شرایط زندگی خود رضایت ندارند...در این میان عده اندکی نیز با زحمات فراوان شغل دولتی پیدا میکنند که بدک هم نیست و میتوانند یک زندگی بخور و نمیری داشته باشند. با شغل های دولتی میتوان با 12 ساعت کار همراه با اضافه کاری و صبح خیلی زود از خواب بیدار شدن به درآمد روزی حدود 70 هزار تومن رسید. خب با این شغل ها افراد حتی وقت بودن در کنار خانواده خود را هم به زور پیدا میکنند چه برسه به تفریح کردن آن هم با این حقوق اندک!

پس همه افراد به دنبال یک راه برای کسب درآمد زیاد در قبال کار آسان و زمان کاری اندک هستند. جالب است بدانید این راه جادویی و فوق العاده خیلی وقته که جلوی چشمان همه افراد قرار دارد ولی افراد از آن در جهت کارهای بیهوده و بی فایده استفاده میکنند. این راه جادویی را همه ما میشناسیم: اینترنت!

بسیاری از افراد ثروتمند و موفق جهان که عکس های آن ها را مدام در تلوزیون و اینترنت و مجلات مشاهده میکنید از طریق همین اینترنت به این ثروت دست پیدا کرده اند. بنده خودم تا چند سال پیش از اینترنت فقط برای کار های بیهوده مثل دانلود فیلم های مختلف و چرخ زدن در شبکه های اجتماعی استفاده میکردم. اما زمانی رسید که دیگه واقعا از وضع موجود خسته شدم و به دنبال یک تغییر بزرگ در زندگیم بودم. دوست داشتم به جای اینکه ماشین های مدل بالا و لوکس رو فقط در فیلم ها یا در خیابان ها ببینم، خودم یکی از آنها را داشته باشم. دوست داشتم به جای اینکه مکان ها و مناظر قشنگ رو فقط در فیلم ها ببینم، خودم به اونجا سفر کنم و لذت ببرم. دوست داشتم پدر و مادرم و کلا خانوادم بهم افتخار کنن. پس تصمیم گرفتم دنبال راه های کسب درآمد درست و حسابی از اینترنت بگردم. تبلیغات مختلفی در سایت های مختلف دیدم. در سایت های مختلف آموزشاتی بعنوان آموزش کسب درآمد زیاد از اینترنت میفروختند که هر کدوم از آنها قیمت های مختلفی داشتند. از 1000 تومن شروع میشد تا بیست-سی هزار تومن. بنده تقریبا همه آموزشاتی که در زمینه کسب درآمد اینترنتی در سایت ها وجود داشت رو خریداری کردم ولی وااااقعا همشون به معنای واقعی کلمه مزخرف بودن. یکی میومد آموزش فعالیت در سایت های هرمی و کلاهبردار رو میذاشت، یکی میومد فعالیت در بازاریابی های شبکه ای و حرام رو آموزش میداد، یکی نحوه سرمایه گذاری در بیمه رو میگفت و الی آخر که همشون هم نهایتا دو سه صفحه حرف مفت میزدند و تموم میشد. من میموندم با چند صفحه چرت و پرت و پولی که بابت خرید این فایل ها از دست داده بودم. یکی نبود به من بگه آخه آدم عاقل اگر این ها راست میگن و این راه ها باعث کسب درآمد میشن پس چرا قیمت آموزششون نهایتا بیست-سی هزار تومنه!!! چیزی که باعث درآمد میلیونی میشه چطوری میشه قیمتش انقدر کم باشه!

دیگه کلا نا امید شدم و دست از تلاش کردن برداشتم. حتی دیگه حوصله کارهای بیهوده سابقم مثل فیلم دیدنو هم نداشتم! تا اینکه یک روز یکی از دوستانم که برای تحصیل به بلاروس سفر کرده بود باهام تماس گرفت و احوال پرسید و خیلی با همدیگه صحبت کردیم. در بین صحبت هامون بهم گفت که در بلاروس داره یه سری کارها با استفاده از اینترنت انجام میده و اونجا کسب و کار اینترنتی برای خودش راه انداخته و کارهایی که انجام میده هم خیلی آسونن و تخصص و زمان زیاد هم نمیخوان. و گفت که اتفاقا این کارها در ایران خیلی خیلی بهتر جواب میده و میشه روزی 1 میلیون تومن و حتی بیشتر ازش درآمد داشت. گفت خودم هم روزی بین 500 تا 1 میلیون تومن به پول ایران از این کار درآمد دارم و در روز شاید حتی نیم ساعت هم فعالیت نمیکنم! یک لحظه احساس کردم با یکی از همون تبلیغات مزخرف در اینترنت مواجه شدم یا اینکه دوستم میخواد من رو وارد فعالیت های هرمی و غیر مجاز بکنه. دوستم برام شفاف سازی کرد که داره در مورد چه چیزی صحبت میکنه. من هم گفتم باشه یه چند روزی فعالیت میکنم ببینم چطور میشه. اون چند روز به چند سال تبدیل شد!

اصلا نمیخوام مثل اون تبلیغات الکی و پوچ که در مورد کسب درآمد در سایت های مختلف وجود داره بزرگنمایی و اغراق کنم و با حرف های قشنگ قشنگ کار رو یه جور دیگه جلوه بدم. اکثر افرادی که در فضای اینترنت فایل هایی بعنوان آموزش کسب درآمد میلیونی از اینترنت با قیمت بیست-سی تومن به فروش میرسانند اصلا خودشان راه کسب درآمد از اینترنت را نمیدانند و یک فایل مزخرف را به شما میفروشند. کسی که خودش راه پول درآوردن را بلد نیست چطوری میخواد راه رو به شما یاد بده؟

ولی بنده از آن زمانی که با این روش ها آشنا شده ام تا الان روزی نبوده است که زیر 500 هزار تومان در روز درآمد داشته باشم. درآمد بنده از این روش ها بین 500 تا 1/5 میلیون تومان در روز و 30 تا 40 میلیون تومان در ماه است زمانی هم که برای این کارها اختصاص میدهم بین نیم ساعت تا یک ساعت در روز است. و بقیه اوقاتم در روز را صرف تفریحات مختلف و بودن در کنار خانواده میکنم. بنده به هیچ وجه قصد بزرگنمایی و اغراق ندارم و اصلا هم کسی را مجبور نمیکنم که حرفم را باور کند. من این درآمد را دارم و میخواهم روش آن را با هموطنانم به اشتراک بگذارم. واقعا اگر همه مردم این راه آسان و سرشار از درآمد را میدانستند دیگه کسی اصلا سمت شغل های دیگه نمیرفت! ولی خب اکثر مردم قدرت جادویی اینترنت را باور ندارند و مثلا وقتی این مطلب بنده رو میبینند با خودشون میگن ولش کن بریم بگیریم بخوابیم! بنابراین افراد کمی به سمت این کسب و کار های مورد نظر بنده می روند و به همین دلیل پتانسیل کسب درآمدی آنها بسیار بسیار بالاست. شما هم که دارید این مطلب رو میخونید میتونید این پیشنهاد شگفت انگیز رو قبول کنید و به راحتی از همین امروز به محض دریافت این آموزش کسب درآمد میلیونی خود را شروع کنید، یا میتونید این پیشنهاد رو نادیده بگیرید و به زندگی کسل کننده خود برگردید و تا آخر عمرتون پشیمون باشید و به این فکر کنید که شاید قبول کردن این پیشنهاد وسیله نجات شما بوده است ولی شما آن را به راحتی کنار زدید.

*سوالات متداول* :

1.اگر شما واقعا انقدر درآمد بالایی دارید پس به درآمد حاصل از فروش این آموزش احتیاجی ندارید. پس چرا آموزش را پولی میفروشید؟ چرا رایگان آن را منتشر نمیکنید؟

پاسخ: بنده غیر از این روش هایی که آموزششان را برای شما قرار داده ام، به روش های دیگری نیز در اینترنت کسب درآمد میکنم و از کوچکترین منبع برای کسب درآمد از اینترنت استفاده میکنم. هر کس که محل کسب درآمدش اینترنت است، به هر طریقی که بتواند از آن درآمد کسب میکند. اگر من درآمد بالایی دارم دلیل نمیشود که تجربیات و دانسته های خود را به رایگان در اختیار همگان بگذارم چون اصلا وجدان بنده این را قبول نمیکند. در واقع من تجربیاتم را رایگان به دست نیاوردم که بخواهم آن را رایگان در اختیار بقیه بگذارم. بگذارید یک مثال بزنم. لیونل مسی فوق ستاره فوتبال جهان است و حقوق بسیار زیادی دریافت میکند و یکی از پردرآمدترین افراد جهان است. اما با اینحال به کارهای تبلیغاتی هم میپردازد و بابت تبلیغاتش پول هم میگیرد، در حالی که اصلا به درآمد حاصل از تبلیغات احتیاجی ندارد. ولی سعی میکند از تمام پتانسیلش برای کسب درآمد استفاده کند.

 

2. این کارهایی که ازشون صحبت میکنید فعالیت در سایت های هرمی، بازاریابی شبکه ای(نتورک مارکتینگ)، فعالیت در سایت های کلیکی، فعالیت در بازار حرام فارکس و امثال این هاست؟ اگر هیچکدام از این موارد نیست پس چیه؟ نمیشه بگید چه کاریه؟

پاسخ: خیر هیچکدام از این ها نیست. این کارها، روش های بسیار متفاوتی هستند که قول میدهم به ندرت میتوانید حتی مانند آنها را در سرتاسر دنیای اینترنت پیدا کنید! مطمئن باشید که خیلی از شماها حتی تا الان نمیدانسته اید که همچین چیزی وجود دارد! این فعالیت هایی که نام بردید نیازمند صبر و حوصله فراوان و همچنین سرمایه گذاری بسیار زیاد هستند، در حالیکه روشی هایی که بنده ارائه کرده ام به هیچگونه سرمایه ای نیاز ندارد و اگر هم داشته باشند بسیار بسیار ناچیز است و اگر زرنگ باشید میتوانید در همین روز اول به راحتی درآمدتان را شروع کنید.
متاسفانه نمیتوانم بگویم این پکیج آموزشی، آموزش چه فعالیتی هایی است. چون همانطور که گفتیم این روش ها، روش های جدید و متفاوتی هستند که کمتر کسی از آن ها اطلاع دارد و بنده برای جلوگیری از سواستفاده افراد سود جو این ریسک را انجام نمیدهم و ماهیت پکیجی که آموزش هایش حاصل تجربه های شخصی ام هستند و آنها را با زحمت فراوان تهیه کرده ام را لو نمیدهم.
ولی یه توضیح مختصری در مورد ساختار پکیج میدهم...ببینید در این پکیج حدود 10 تا روش فوق العاده درآمدزا برای کسب درآمد از اینترنت معرفی و بطور کامل آموزش داده شده. یکی از این ده تا آموزش از همشون بهتر هست که خودم شخصاً بطور کامل و بصورت تصویری آموزشش دادم. این روش کاملاً تست شده هست و درآمدش تضمینی. هر کسی به این آموزش عمل کنه قطعاً درآمد خیلی خوبی خواهد داشت. کار بسیار راحتی هم هست و هرکسی میتونه در همون روزای اول هم ازش درآمد کسب کنه. هر چقدر بیشتر براش تلاش کنید مسلماً درآمد خیلی بیشتری هم ازش خواهید داشت...حتی میتونید بخوابید و در خواب هم ازش درآمد داشته باشید! ما اسم این آموزش رو در پکیجمون "بهترین آموزش کسب درآمد موجود در کل اینترنت" گذاشتیم...

 

3. آیا این کارها از لحاظ شرعی حلال هستند؟ از لحاظ قانونی مشکلی ندارند؟ درآمدمان از داخل ایران خواهد بود؟

پاسخ: این کارها صد در صد حلال هستند و هیچگونه مشکلی چه از لحاظ شرعی و چه از لحاظ قانونی ندارند و شما میتوانید همزمان از تمامی این روش ها استفاده کنید و از درآمدشان لذت ببرید. بله درآمد شما از داخل ایران خواهد بود و هر زمانی که بخواهید به حسابتان واریز میشود...

 

4. شما میگید که با این روش میشه روزی 1/5 میلیون در روز درآورد اونم با یه ساعت کار. خب اگه اینجوری باشه کل مردم میان سمت این کار و کسی سر کار نمیره! چجوریه جریان؟؟

پاسخ: بله اگر اگر اگر همه مردم این روش رو یاد بگیرن همشون میفهمند که تا حالا چه فرصتی رو از دست داده بودند و به همین کار میچسبند. ولی خب فقط تعداد اندکی از افرادی که این مطلب را مشاهده میکنند این آموزش را خریداری میکنند و اکثر افراد فکر میکنند این آموزش هم مانند بسیاری دیگر از آموزش ها الکی است و باعث ایجاد درآمد نمیشود! در حالی که دارند بزرگترین فرصت زندگیشان را از دست میدهند! بنابراین افراد زیادی به سمت این کار نمیروند و همچنان به سختی و با حقوقی اندک در جاهای دیگر کار میکنند. و پتانسیل کسب درآمدی این روش ها همچنان بالا و رویایی میماند.

 

5. چه کسانی میتوانند از این آموزش استفاده کنند و کسب درآمد کنند؟

پاسخ: فعالیت و کسب درآمد در این زمینه ها، هیچگونه محدودیتی برای هیچ شخصی ندارد. تمام افراد اعم از شاغل و بیکار، مرد و زن، جوان و نوجوان و با هر سطح سواد میتوانند از این طرق کسب درآمد فوق العاده ای داشته باشند. این فعالیت ها اصلا به هیچ تخصصی نیاز ندارند و خیلی خیلی آسان هستند چون آموزش آنها را بصورت قدم به قدم و خیلی کامل ارائه داده ایم بطوری که همانگونه که گفتیم همه افراد میتواند آنها را انجام دهند.

 

6. برای کسب درآمد در این زمینه ها حتماً باید سرمایه داشته باشیم؟

پاسخ: خیر بدون سرمایه هم میتوانید به خوبی و بدون هیچ مشکلی کسب درآمد داشته باشید.

 

7. قیمت آموزش شما برای من گرونه. من از خودم حتی هزار تومن پول هم ندارم و حتی پول خرید آموزش رو هم قراره از دوستم قرض بگیرم. شما رو ب خدا اگر این آموزش هم مثل بقیه آموزش های موجود در اینترنت کاربردی نیست و درآمدی نداره بهم بگید.

پاسخ: دوست عزیز اتفاقا این روش ها مختص کسایی مثل شماست که میگید از خودتون هزار تومن هم ندارید. با این روش های فوق العاده به این درآمدی که گفته شده میرسید. نگران قرض گرفتن از دوستتان هم نباشید چون در صوتیکه واقعاً دل به کار بدهید و نکات گفته شده را انجام دهید قطعاً این پول رو از طریق این روش ها درمیارید و قرضتون رو میدید. پس اصلا نگران نباشید.

در مورد قیمت آموزش هم باید خدمت شما عرض کنم که این قیمت به هیچ وجه گرون نیست. اگر میبینید که در اینترنت بسته هایی با قیمت ده پونزده تومن یا اصلاً نهایتاً بیست-سی تومن بعنوان آموزش کسب درآمد از اینترنت به فروش میرسند خب باید بدانید که در آن آموزش چیزی جز چرت و پرت وجود ندارد. چه کسی حاضر است روشی که دارای پتانسیل کسب درآمدی بسیار بالایی است را با قیمت بیست-سی تومن به فروش برساند؟؟ پس باید در این زمینه هوشیار باشید. ما ابتدا این آموزش را با قیمت 200,000 تومان قرار داده بودیم. ولی به دلیل درخواست های مکرر شما دوستان مبنی بر ناتوانی در پرداخت این هزینه، 75% تخفیف ویژه قائل شدیم و اکنون این آموزش بینظیر با قیمت 50,000 تومان قابل خریداری است.( البته همان 200 هزار تومن هم در مقابل درآمدی که از این روش کسب میکنید هییییچی نیست!) همچنین در این پکیج غیر از آموزشات فوق العاده برای کسب درآمد،چندتا اپلیکیشن بسیار مهم و جذاب و کمیاب هم بصورت رایگان و بعنوان هدیه در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است که در سایت های دیگر با قیمت های بسیار بالایی به فروش میرسند. حالا دیگر مختارید! میتوانید با این 50 تومان یک جفت دمپایی بخرید، یا این مبلغ ناچیز رو صرف خرید آموزشی بکنید که با استفاده از اون به راحتی میتونید در یک مقطعی این 50 تومان رو در عرض دو سه دقیقه کسب کنید.

8. اگر این آموزش هم مثل بسیاری از آموزش های موجود در اینترنت قابلیت کسب درآمد نداشت چی؟

پاسخ: **تضمین بازگشت وجه**: در صورتیکه کسی تمام نکاتی که در آموزش گفته شده را انجام دهد و بعد از یک ماه فعالیت حساب شده با ارائه یک گزارش کلی از فعالیتش ادعا کند که نتوانسته به درآمد خوبی برسد، مبلغی که از ایشان به ما رسیده را دودستی بازگشت میدهیم.
توجه داشته باشید این تضمینی که برای بازگشت وجه داده‌ایم بصورت قانونی جزو "متن معامله" محسوب میشوند و ما هم طبق قانون قطعاً به آن عمل خواهیم کرد...(البته مطمئن باشید کار به این جاها و درخواست بازگشت وجه و این مسائل نمیکشد همانطور که تا الان این اتفاق هیچوقت نیفتاده است! چون شما قطعاً کسب درآمد خواهید کرد و این حرف را طبق تجربه‌ام میگویم!)


9. حجم فایل دانلودی چند مگابایت هست؟

پاسخ: بعد از پرداخت، 10 عدد لینک دانلود به شما داده میشود که حجم مورد نیاز برای دانلود همه فایل ها در کُل حدود 600 مگابایت است. (این حجم بالا به دلیل کامل بودن و قدم به قدم بودن آموزشات هست)


10. فایل ها رو دانلود کردم ولی نمیتونم بازشون کنم. چطوری باید بازشون کنم؟

پاسخ: فایل هایی که دانلود میکنید با فُرمَت زیپ (zip) هستند. برای اینکه بتونید بازشون کنید و محتویات داخلشون رو استفاده کنید باید از برنامه winrar استفاده کنید و فایل ها رو خارج سازی کنید. اگر این برنامه رو ندارید باید از اینترنت دانلودش کنید. هم نسخه موبایلش موجوده و هم نسخه کامپیوترش.(البته اکثر موبایل ها خودشون این برنامه رو دارند.)

 

**توجه** **توجه**

از تاریخ 1397/03/15 تخفیف ویژه برداشته خواهد شد و قیمت این محصول به قیمت اولیه آن یعنی 200,000 تومان افزایش خواهد یافت و بعد از آن دیگر به هیچ وجه تخفیف نخواهد خورد. پس این فرصت فوق العاده را از دست ندهید و از آن نهایت استفاده را ببرید.

**در انتهای این صفحه لطفا نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید**


مبلغ واقعی 200,000 تومان    75% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 50,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

دیدگاه های کاربران (101)

علی
۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۲

با سلام و عرض ادب جسارتا محبت کنید بفرمایید چطور میتونم به شما عزیزان اعتماد کنم؟!!! با سپاس و احترام فراوان ارادتمند شما علی نجفی

پاسخ: سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز. در قسمت خرید محصول و پرداخت،لوگوی ضمانت خرید وجود دارد که نشان از مورد اعتماد بودن ماست.
همچنین همانطور که در توضیحات هم گفتیم در صورتی که بعد از مدتی فعالیت از طریق روش آموزش داده شده دیدید که این روش قابلیت کسب درآمد ندارد و گفته های ما دروغ بوده و اینچنین روشی کاربردی نیست،به آیدی تلگرامی که معرفی کرده ایم پیام بدهید تا مبلغ مربوطه را دو دستی به شما بازگردانیم. اگر اینچنین ضمانتی میدهیم پس مطمئن باشید که این روش کاربردی است. پس با اطمینان کامل خریدتان را انجام دهید و از کسب درآمد خود لذت ببرید. پایدار باشید

مریم بهبودی
۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۷

سلام
من آموزش رو خریداری کردم و الان دارم مطالعش میکنم. حقیقتاً تا حالا این راه های کسب درآمدو هیچ جا ندیده بودم. تو رو خدا راستشو بگید آیا میشه همچین درآمد بالایی از این روشها کسب کرد؟ با روشهایی که توضیح دادید واقعاً معقول و دست یافتنی به نظر میاد ولی میخوام مطمئن بشم چون خیلی به درآمد احتیاج دارم
لطفا جواب بدید

پاسخ: سلام خدمت شما دوست عزیز. بله قطعا شما از طریق این پکیج و عمل کردن به آن درآمد بالایی کسب خواهید کرد. همانطور که احتمالا تا الان هم متوجه شده اید این روشها بسیار ساده هم هستند. اگر زرنگ باشید شروع کسب درآمد شما درهمان روز های ابتدایی خواهد بود و میتونید کیفشو ببرید (: پایدار باشید

Pouria
۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۵

سلام. من تو ی شرکت کار میکنم. تو یک ماه خیلی فشار بیارم 1800 ت بیشتر در نمیاد. شرکت کاله مازندران. 12 ساعت کار میکنم . ولی بازم عقبم از همه چی. از وعده و وعید های دروغ متنفرم چطوره امکان داره . بدون سرمایه بدون هیچی به همه چی رسید؟؟

پاسخ: سلام. دوست عزیز با این اوصاف من انقدر دور از جون شما آدم بی شرف و خدانشناسی هستم که بخواهم یک آموزش الکی و دروغ رو به کسی مثل شما بفروشم که به سختی داره کار میکنه؟؟!
شما اگر این 12 ساعتی که در روز صرف یک کار سخت میکنید را به فعالیت از این روش های آموزش داده شده توسط بنده بپردازید قطعا قطعا بعد از مدتی به درآمد بالای 500 تومن در روز میرسید. بنده خودم در این زمینه ها فعالیت میکنم و این رو با اطمینان کامل به شما میگم.
بعد از یه مدت که جا افتادید دیگه حتی با روزی یک ساعت فعالیت هم میتوان با این روش ها پول خوبی درآورد. اگر زمان بیشتری فعالیت کنید خب مسلما درآمد بسیار بیشتری هم خواهید داشت. اعتماد کنید مطمئن باشید مزد اعتمادتو رو میگیرید.
پایدار باشید

Ronaldo
۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۳

سلام میگم برا اینکه درآمد داشته باشیم هر روز باید فعالیت کنیم؟ممنون میشم جواب بدید

پاسخ: سلام. در این پکیج روشی معرفی شده که قطعاً همه افراد میتونن باهاش کسب درآمد کنند. در طی همین چند روزی هم که پکیج رو آپدیت کردیم و آموزش این روش فوق العاده رو به پکیج اضافه کردیم خیلیا دارن با این روش کسب درآمد میکنن و نکته جالبش هم اینه که این روش هیچوقت اشباع نمیشه یعنی قابل اشباع شدن نیست!! نه لازمم نیست حتما هر روز فعالیت داشته باشید. یعنی در واقع اصلاً میتونید یه روز طی چند ساعت فعالیتهای لازم رو انجام بدید و دیگه تا چند روز یا یه هفته یا اصن بیشتر از یه هفته فعالیتی نکنید در حالیکه درآمدتون رو دارید و مشکلی در کسب درآمدتون به وجود نمیاد!! واقعاً دارم میگم هااا! هرچقد هم که بخواهید بیشتر فعالیت کنید خب مسلما درآمد شما به مراتب بیشتر خواهد شد. موفق باشید

ن_ف_س
۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۸

سلام.گفتین سرمایه نمیخواد ولی الان قیمت آموزش چرا پنجاه تومنه

پاسخ: پنجاه تومن قیمت خرید خوده آموزش هست. وجدان بنده قبول نمیکنه که چیزی رو که رایگان بدست نیاوردم رایگان منتشر کنم.
منظور از بدون سرمایه اینه ک برای کسب درآمد در این راه نیازی به پول و سرمایه ندارید. اگرم احیاناً جایی نیاز باشه خیلی خیلی کم هست بطوری که اصلاً اسمش سرمایه و پول نیست. به محض اینکه آموزش رو دریافت میکنید میتونید همون لحظه شروع به کسب درآمد بکنید و امکان داره در همون روز اول درآمد خیلی بالایی کسب کنید. پایدار باشید.

محسن هستم
۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۹

آقا من خریداری کردم و کامل خوندم. خیلی خوب به نظر میاد. ان شاءالله از همین امروز شروع میکنم. امیدوارم اعتمادم نتیجه بده

پاسخ: سلام جنابه محسن هستید (: تشکر از اعتماد شما. مطمئن باشید از اعتمادتون نهایت مزد را خواهید گرفت. همانطور که احتمالا به خوبی هم متوجه شده باشید پتانسیل کسب درآمدی در این زمینه ها بسیار بالاست و قطعا به زودی به درآمدی که ازش صحبت کردیم میرسید. امیدوارم از همین امروز درآمد بالاتون شروع بشه. موفق باشید

ali
۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۰

سلام
میخواستم ازتون بپرسم آیا این روش هایی که گفتید همون پیش بینی و شرطبندی مسابقات ورزشیه یا چیز دیگه ای هست؟ممنون ازتون

پاسخ: سلام آقای علی. خیر دوست خوبم به هیچ وجه به این موردی که فرمودید ربطی نداره. بنده در قسمت سوالات متداول هم گفتم که کسب درآمد از این روش هایی که بنده معرفی کردم کاملا حلال و قانونی هست. در حالی که شرطبندی روی مسابقات ورزشی هم حرامه و هم غیر قانونی و زیان آور. پایدار باشید

Miss M
۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۸

سلام. چجوری میشه روزی ۱/۵میلیون پول دراورد؟ چجوریه کارش؟ چطور هس؟ میشه لطفا توضیح بدید؟ ما ازکجا بدونیم ک کلکی تو کار نیس؟

پاسخ: دوست عزیز فکر کنم شما اصلا مطلب رو مطالعه نکردید و فقط سریع اومدید سوال پرسیدید! لطفا تمام متن رو بادقت بخونید مخصوصا قسمت سوالات متداول و همین بخش نظرات کاربران. جواب سوالاتتون رو میگیرید. پایدار باشید

محمد
۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۰

سلام دیروز آموزشو خریدم امروز 52 تومن درآوردم خخخخ خنده بغل امیدوارم شروعی بوده باشه برا درآمدای بالا و بالاتر قلب مرسی راضیم

پاسخ: خیلی هم عالی دوست عزیز آفرین عینک اگه از همین روز اول درآمد داشتید پس مطمئن باشید به زودی به درآمد بالای 500 تومن در روز میرسید شک نکنید. بعدش هم با یکم تلاش بیشتر میتونید به درآمد بالای 1 میلیون در روز برسید. موفق و پیروز باشید

Sajjad
۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۹

سلام مهندس من خیلی از این فایلها خریدم ولی هیچ کدوم یه تومنم بهم پول نداده. بخدا دلم دیگه خستس. واقعا این بدردم می خوره؟؟؟ مهم ۵۰ تومن نیست ها 50 تومن پول دوتا پفکه. مهم اعتماده مهم دله که نشکنه. توروخدا اگه واقع درآمد داره بگید تا بخرم. فداتون

پاسخ: سلام دوست عزیز. من معمولا با دوستانی که پیام میدن رسمی صحبت میکنم. ولی قصد دارم با شما مثل داداشم راحت و خودمونی صحبت کنم. داداش خداوکیلی درآمدش بالاست. حلال هم هست. به خدای واحد قسم من روی مال حلال و حروم خیلی حساسم! و این آموزشی که گذاشتم قطعا قطعا درآمد زاست البته به شرطی که با دقت مطالعش کنید و کارتون رو حساب شده و درست انجام بدید. این 50 تومنی که واسش گذاشتم خیییییلی کمه براش. آشناهام بهم میگن به خودت ظلم میکنی که قیمتشو 50 تومن گذاشتی چون این درآمده چند دقیقش هست. ولی چ میشه کرد...حیوان های کلاهبردار و خدانشناس زیاد شدن و فایل هایی بعنوان آموزش کسب درآمد به مردم میفروشن که در واقع محتواشون چیزی جز چرت و پرت نیست و درآمدی ندارن. برا همین افرادی امثال شما بی اعتماد شدین و الان که با یک آموزش واقعی با پتانسیل کسب درآمد بالا روبرو شدید باورش سخته براتون که واقعا این آموزش درآمدش بالاست. و همین باعث میشه یکی از بهترین شانس های زندگیتون رو از دست بدید. داداش گلم من بهت اطمینان میدم که با این آموزش میتونی کسب درآمد بالایی داشته باشی. همونطور هم که گفتیم قیمت این آموزش قراره به زودی به 200,000 تومن افزایش پیدا میکنه. پس فرصت رو از دست نده و زودتر کسب درآمدت رو شروع کن. موفق باشی قلب

Razieh
۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۳

سلام. بنده محصول شما رو خریداری کردم ولی هنوز لینک های دانلود به جیمیلم ارسال نشدن. چیکار باید بکنم؟

پاسخ: سلام دوست عزیز. چشم الان چک میکنم و لینک های دانلود رو برای آدرس ایمیلی که موقع خرید وارد کردید ارسال میکنم. البته همون موقعی که پرداخت رو انجام دادید و خرید کردید یک صفحه باز شد که لینک های دانلود در اون صفحه موجود بود ولی مثل اینکه حواستون نبوده از اونجا هم دانلود نکردید...چشم الان براتون ایمیل میکنم. موفق باشید

Seyed
۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۲

سلام آقا حرف نداره دست دمتون گرم خدایی گل

پاسخ: سلام عزیز. دم شما گرم که تصمیم درست رو گرفتید گل لذت ببرید...

هیچکس
۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۸

سلام. استاد خداوکیلی دمت گرم همین که برا روز اول 70 تومن درآوردم انقد ذوق زده شدم داشتم میترکیدم تحمل نکردم گفتم بیام یه نظر بدیم اینجا خخ نیشخند خدا خیرت بده. امیدوارم زودتر به درآمدای بالاتر هم برسم. ارادت

پاسخ: سلام هیچکسه عزیز! استاد خود شمایی برادر/خواهر ما عددی نیستیم گل حتی یک درصد هم شکی ندارم که به زودی به درآمد بالای 500 تومن در روز میرسید ان شاءالله. همین رضایت مندی شما از همه چیز برای ما مهمتره. موفق و پایدار باشید

احمد
۱۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۳

سلام
ببخشید ای روش ها همیشگی هستن یا ممکنه قطع بشن؟
شما خودتون چند وقته از این روش ها استفاده میکنید؟
ممنون

پاسخ: سلام خدمت شما دوست عزیز. ببینید هیچ کسب و کاری توی دنیا وجود نداره که بشه با اطمینان گفت تا ابد وجود خواهد داشت یا ممکنه روزی از رونق بیفته. ولی خب اگر بخوایم نرمال به این موضوع نگاه کنیم باید خدمت شما عرض کنم که این روش ها بعیده که از رونق بیفته یا به قول شما از بین بره. اتفاقا در مورد این موضوع در داخل خود فایل آموزش هم صحبت شده و در اونجا توضیحات بیشتری داده شده که چرا باید اطمینان خاطر داشته باشید که این روش تقریبا همیشگیه و قطع نمیشه.
بنده خودم هم چندین ساله که به این کار مشغول هستم و کاملا راضی ام و درآمد مناسبی دارم خداروشکر.
موفق و پیروز باشید

سامان
۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۳

با سلام. من میخوام این آموزش رو خریداری کنم ولی میترسم این آموزش مربوط به آینوتی باشه. چون آینوتی خیلی مزخزفه و هیچ درآمدی نداره. تا حالا یک نفرو هم ندیدم که در آینوتی یک ریال هم کسب درآمد کرده باشه. اگه آینوتی هست بگید لطفا که خرید نکنم. با تشکر

پاسخ: سلام و عرض ادب. خیر دوست عزیز این آموزش هیچ ربطی به کار آینوتی نداره. بنده هم یه چیزایی در مورد آینوتی شنیدم و میدونم که به قول شما مزخزف هست. در واقع آینوتی فقط یه کار تئوری هست و در واقعیت و در عمل هیچوقت موجب کسب درآمد نمیشه. این پکیجی که بنده ارائه دادم کاملا درآمد زاست آن هم درآمد خیلی زیاد. میتونید با پیژامه تو خونتون بشینید و یه لیوان چای دستتون بگیرید و کسب درآمد کنید! هیچ ربطی هم به کارایی مثل آینوتی نداره. بنده روزانه پیغام های زیادی از کسانی که خرید کردند دریافت میکنم که میگن کسب درآمدشون شروع شده و خیلی راضی اند. ولی چون میترسم موجب سوءتفاهم و بدبینی بازدیدکنندگان بشه ترجیح میدم این نظرات رو در سایت درج نکنم. پس بدون هیچ شکی خریدتون رو انجام بدید و بعدش از درآمدتون لذت ببرید. موفق باشید

مجتبی
۱۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۲

با سلام و احترام
آموزش شما گوگل ادسنس هست ؟

پاسخ: سلام و عرض ادب. خیر دوست عزیز. گوگل ادسنس کار هر کسی نیست. هم تخصص میخواد هم داشتن سایت با بازدید بالا میخواد و هم سرمایه خیلی زیاد میخواد. در حالی که روشی هایی که ما ارائه داده ایم سرمایه ای نیاز ندارد و در مدت زمان خیلی کمتری میتوان به درآمد رسید. در ضمن هر کسی در هر سنی با هر سطح از دانش میتواند این کار را انجام دهد و به هیچ تخصصی نیاز ندارد. پیروز باشید

مهدی موذنی
۱۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۲

با سلام میخواستم بدانم روش کسب درآمدی از طریق تولید محتوا است و باید محصولات دانلودی در سایت برای فروش گذاشت؟

پاسخ: سلام و عرض ادب خدمت شما بزرگوار
خیر دوست عزیز آموزشی که ارائه دادیم در مورد این موضوعی که شما میفرمایید نیست.
پیروز و سربلند باشید

ash gray
۱۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۹

لطفا عکس چند فیش واریزی به حسابتون رو بزارید ببینیم شما که می گید روزی یک میلیون تومن در میارید

پاسخ: اولاً که علیک سلام!
ثانیاً اگه شما از اون دست آدمایی هستید که فقط با دیدن فیش واریزی اعتماد و باور میکنید خب باشه همین الان در عرض 5 دقیقه میرم و با فتوشاپ یه فیش واریزی درست میکنم و میذارم تو سایت مبلغش رو هم میزنم یک میلیارد تومن در یک روز!!! خوبه اون موقع راضی میشید؟!
دوست عزیز من خودم هم به فکرم میرسید ک عکس فیش واریزی هام رو بذارم تو سایت ولی متاسفانه این روزها افراد کلاهبردار زیادی در دنیای اینترنت با فتوشاپ فیش های واریزی درست میکنند و اون رو بعنوان فیش واریزی واقعی خودشون در سایتشون میذارند. خوشبختانه امروزه دیگه مردم هم دست این افراد شیاد رو خوندن و دیگه گولشون رو نمیخورند...حقیقتش بنده اتفاقا فیش های واریزی زیادی با مبالغ خیلی بالا دارم ولی ترسیدم که اگر در سایت منتشر کنم ممکنه خدایی نکرده یک سری از دوستان فکر بد بکنند و فکر کنن فیش های بنده هم فتوشاپی باشه. بنابراین این کار رو انجام ندادم و به جاش سعی کردم کاااملاً با شما عزیزان روراست و صادق باشم و این درآمدی هم که ذکر کردم کاملا واقعی و دست یافتنیه. حتی بنده روزانه پیام های زیادی از طرف خریداران دارم که تشکر میکنن و میگن که به درآمد رسیدن. خیلی هاشون حتی در روز اول هم درآمد بالاشون شروع شده. بعضی ها هم بعد از گذشت مدتی استارت کسب درآمدشون زده شده. ولی این پیام ها رو هم به همون دلیلی که عرض کردم و برای اینکه موجب بدگمانی بینندگان سایت نشه خیلی کم در سایت منتشر میکنم. درواقع اصلا سعی میکنم ک منتشر نکنم!..خب حالا فهمیدید که چرا عکس فیش های واریزیم رو در سایت منتشر نمیکنم؟؟!
و نکته آخر...حقیقتاً بنده هیچ اصراری ندارم که کسی حرفم رو باور کنه! ولی باز هم سعی میکنم دل شما عزیزان رو کاملا قرص کنم. بنده خداروشکر این درآمد رو دارم و تصمیم گرفتم آموزش این روش های بینظیر رو با قیمتی نا چیز در اختیار دیگران هم بگذارم...دیگه سرنوشت هرکس دست خودشه و امیدوارم شما هم تصمیم درست رو بگیرید...موفق و پیروز باشید

asdfg
۱۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۰

سلام.ببخشید شما که یک کلمه از نحوه بدست آوردن این پول نگفتین اگه می شه لطفا یکم توضیح بدید که این درآمد روزی یک میلیون قراره از چه منبعی برسه که روزی یک میلیون فقط سود داره که ما بگیریم.

پاسخ: سلام و عرض ادب. جواب سوال شما در قسمت سوالات متداول داده شده است لطفا مطالعه بفرمایید. در ضمن اینجوری نیستش که شما الان بیایید این آموزش رو خریداری کنید بعد یه دکمه بزنید و بصورت اتوماتیک روزانه یک میلیون تومن به حسابتون واریز بشه!!! ولی بدون شک در صورت فعالیت درست که خیلی آسون هم هست به همچین درآمدی میتونید برسید. پیروز باشید

درسا
۱۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۳۷

سلام. درود بر شما واقعا که عالی من خیلی راضی ام. من سه چهار روز پیش بود خریدم امروز اولین درآمدم رو داشتم. البته من درس میخونم فعلا زیاد نمیتونم فعالیت کنم وگرنه به نظرم خیلی زودتر و بهتر میتونستم درآمد کسب کنم. گفتم بدونید فقط. بدرود

پاسخ: سلام وقت شما بخیر. سپاس دوست عزیز. واقعا لذت میبرم همچین پیام هایی دریافت میکنم. البته همونطور که قبلا هم گفتم بنده این قبیل پیام ها رو برای جلوگیری از ایجاد سوءتفاهم و بدگمانی های احتمالی برای بازدیدکنندگان سایت، خیلی کم در سایت منتشر میکنم...حالا تصمیم گرفتم این پیام رو منتشر کنم (: ان شاءالله موفق و پیروز باشید

بهمن
۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۳

سلام و درود به شما ببخشید یه سوال داشتم.من فقط گوشیه اندروید دارم و کامپیوتر ندارم با گوشیم هم میتونم انجام بدم
ممنون میشم جواب بدید

پاسخ: با سلام و احترام. مشکلی نیست با همون گوشیتون هم میتونید به راحتی فعالیت کنید. هم با گوشی میشه هم با کامپیوتر...فرقی نداره.
پیروز باشید

سعید
۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۷

با سلام. اگه کارتون سرمایه گذاری یا دیدن تبلیغات و گرفتن رفرال در سایتهای خارجی هست مفت هم گرونه

پاسخ: سلام. دوست عزیز بنده به چه زبونی میتونم به شما و اون دوستان همگروهتون بفهمونم که این آموزش اصلا ربطی به فعالیت در سایتهای کلیکی نداره؟! اصلا نیاز به سرمایه گذاری هم نداره...دوستان و همگروهی های شما پشتیبانی ما رو به گلوله بستن از بس این سوال رو میپرسن...بنده شخصی به اون اسمی که دوستانتون میگن رو هم نمیشناسم...التماس تفکر...موفق و پیروز باشید

نگار
۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۵

سلام.. ایا این کسب درامد از طریق سایتهای کلیکی می باشد؟؟؟

پاسخ: سلام و عرض ادب
خیر دوست عزیز هیچ ربطی به سایت های کلیکی نداره. اگه سایت رو هم خونده باشید میبینید که در جاهای مختلفی به صراحت گفتیم که این آموزش ربطی به فعالیت در سایت های کلیکی نداره و هیچ شباهتی هم به این گونه کار ها نداره. سربلند باشید

علی
۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۹

سلام خسته نباشین
من همه سوالات متداول رو همراه جواب ها خوندم،منم خیلی هزینه کردم تا الان برای پکیج های آموزش راه های کسب درآمد از اینترنت. خداوکیلی راستشو بگید آیا این پکیج قابلیت کسب درآمد بالا رو بصورت عملی داره؟؟

پاسخ: سلام و عرض ادب
دوست خوبم مطمئن باشید این هزینه ناچیزی که برای این آموزش پرداخت میکنید کاملاً ارزشش رو داره و قطعا خیلی زود از طریق فعالیت در این روش جبرانش میکنید...من با صداقت کامل میگم که تنها پکیج کسب درآمدی که در اینترنت موجوده و واقعا در عمل میشه درآمد بالایی ازش درآورد همین آموزش هستش...دیگه تصمیم با خودتونه و منم هیچ اصراری نمیکنم که آموزشو خریداری کنید
موفق و پایدار باشید

زانا سلیمانی
۲۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۰۵

سلام و خسته نباشید
راستی جناب این روش کسب درآمد از طریق فعالیت در بورس و تحلیل تکنیکال یا همون نموداد هست؟
باتشکرسلیمانی

پاسخ: سلام وقت شما بخیر
خیر دوست عزیز به این موردی که فرمودید ربطی نداره. هیچگونه شباهتی هم به اینگونه فعالیت ها نداره. پیروز باشید

مهران
۲۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۸

سلام وقت بخیر دوست عزیز
بعضیا اومدن نوشتن روز اول 52 تومن یا 70 تومن درآمد کسب کردن،میشه روز اول همچین درآمدی داشت؟

پاسخ: سلام وقت شما بخیر
بله میشه در همون روز اول هم درآمد کسب کرد. خیلیای دیگه هم هستن که میگن در همون روز اول به درآمد خوبی رسیدن ولی ما این نظرات رو معمولا در سایت منتشر نمیکنیم تا باعث بدبینی بازدیدکنندگان نشه.
البته اینطور نیست که حتما در روز اول درآمد داشته باشید...ممکنه هم نداشته باشید...ولی کسب درآمد در روزهای آینده تضمینی هستش. پیروز باشید

شهناز
۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۲

سلام.چرا شما اطلاعات کارتو میخواین. مثل رمز دوم و CV2. خب شماره کارت بدین

سلام. دوست عزیز فکر میکنم شما تا حالا هیچ جا خرید اینترنتی از طریق درگاه پرداخت آنلاین انجام ندادید. وقتی شما گزینه پرداخت و دانلود رو میزنید به درگاه رسمی و معتبر بانک وصل میشید. اطلاعاتی که اونجا وارد میکنید به هیچ وجه برای ما قابل دسترسی نیستند و شما اطلاعاتتون رو در درگاه رسمی و معتبر بانک وارد میکنید...پیشنهاد میکنم در این مورد از اینترنت تحقیقی بکنید...چون در صورتیکه شما تا حالا همچین خریدایی رو انجام ندادید بنده الان هرچی توضیح بدم ممکنه تاثیری روی شما نداشته باشه! موفق باشید

مهران
۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۶

با سلام مجدد و عرض خسته نباشین
من ماهی 40 - 50 میلیون نمیخوام به طور متوسط ماهی 15 تومن میشه درآمد داشت از این روش؟؟

سلام وقت بخیر
بله دوست عزیز میشه به همچین درآمدی رسید. ولی انتظار نداشته باشید در همون هفته اول یهویی درآمدتون 15 میلیون بشه! همچین چیزی تو دنیا وجود نداره...ولی بعد از مدتی فعالیت درست و حساب شده(که خیلی هم آسون هستش) میتونید به اون درآمدهای بالایی که گفتیم برسید. پایدار باشید

علی
۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۵

سلام
اگه درست و حسابی فعالیت کنیم با جون و دل، بعد چه مدت میشه ماهی 15 الی 20 تومن درآمد داشت؟
با تشکر

پاسخ: سلام. بنده خودم بعد از چندسال فعالیت در این زمینه ها به درآمدی که ذکر کردم رسیدم. ولی من هیچی از این کارا نمیدونستم و با مشکلات زیادی مواجه شدم. اما حالا بنده در این آموزشات کار رو کامل براتون توضیح دادم و شما سختی های بنده رو نخواهید داشت و کارتون خیلی خیلی راحت شده...به قول خودتون در صورت فعالیت درست و حسابی و واقعا با جون و دل بعد از مدت کوتاهی فعالیت میتونید به راحتی و بدون هیچ دردسری به این درآمدی که گفتید برسید. پیروز و سربلند باشید

نرگس رجبی
۲۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۲

باسلام. ما خیلی دوست داریم درامدخوبی داشته باشیم شدیداً پول لازم هستیم. میخواستم یه سوال بپرسم کار شما در رابطه با بیت کوین نیست؟؟؟

پاسخ: سلام. خیر دوست عزیز به هیچ وجه به بیت کوین ربطی نداره...نگران نباشید با فعالیت درست از روشی هایی که ما آموزش دادیم مطمئناً درآمد خوبی کسب خواهید کرد. پیروز باشید

Pary
۲۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۰

سلام خسته نباشید. ببخشید داشتم سوالات متداول رو مطالعه میکردم که خوندم بعد از پرداخت لینک های دانلود به جیمیل فرستاده میشه. من جیمیل ندارم خواستم بپرسم میشه بعد از پرداخت هزینه فایل رو توی تلگرام برا من ارسالش کنید امکانش هست؟؟

پاسخ: سلام وقت شما بخیر
دوست عزیز همونطور که میدونید حجم کلی پکیج حدود 600 مگابایت هست و بنده قادر نیستم از طریق تلگرام براتون ارسالش کنم! اگه بلدید جیمیل بسازید که چه بهتر. ولی اگرم نمیتونید اشکالی نداره. در قسمت ایمیل میتونید ایمیل پشتیبانی سایت ما رو وارد کنید (daramad.bala.asan@gmail.com)
بعد به محض اینکه پرداخت رو انجام میدید در همون صفحه ای که حضور دارید لینک های دانلود فایل ها براتون نمایش داده میشه و میتونید دانلود کنید. اگرم از این طریق به مشکلی برخوردید و نتونستید دانلود کنید میتونید به جاش به تلگرام پشتیبانی پیام بدید و اطلاعات خریدتون رو اعلام کنید تا از همون تلگرام لینک های دانلود براتون ارسال بشه و بتونید دانلود کنید. موفق باشید

سعید
۲۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۱

با عرض سلام وخسته نباشید. بنده يه سوال داشتم که قبل از خرید خیلی برام مهمه که جوابشو بدونم خواهش میکنم پاسخ بدین. ميخواستم بپرسم آیا این آموزش متفاوت که گفتين، باینری آپشن نیست که باید روند بازار رو با اندیکاتور حدس بزنیم بعد سود برداشت کنیم؟ ؟ ؟ ؟ واینکه آیا باید حساب ارزی افتتاح کنیم تا درآمد حاصله رو به حسابمان در ایران واریز کنیم؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ توروخدا جواب بدین

پاسخ: سلام و عرض ادب دوست خوبم
خیر دوست عزیز آموزش ما هیچ ربطی به باینری آپشن و مسائل پیرامونش نداره. همانگونه که در سوالات متداول هم ذکر کردیم روش هایی که ما ارائه دادیم هیچ‌ ربطی به فعالیت در بازار فارکس و اینگونه فعالیت ها نداره. فعالیت در فارکس از لحاظ شرعی حرامه و تا جایی که میدونم غیر قانونی هم هستش. چون شبیه به قمار هستش و اکثر افرادی که فعالیت میکنند سرمایشون رو از دست میدن و به خاک سیاه میشینند متأسفانه!
خیر دوست خوبم این فعالیتیهایی که ما معرفی کردیم نیاز به افتتاح حساب ارزی و تبدیل ارز به ریال و این موارد ندارن...همانگونه که گفتیم درآمد شما از ایران خواهد بود.
پیروز باشید

sinaiplichi
۳۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۸

سلام من بسته را خریداری کردم ولی برام نیومده

پاسخ: سلام. لطفاً اطلاعات خریدتون رو برای پشتیبانی بفرستید تا چک کنیم و مشکلتون رو حل کنیم.

افشین
۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۲۹

سلام. آیا با کامپیوتر خانگی و اینترنت ADSL هم میتوان از طریق این روش فعالیت و کسب درآمد کرد؟ باتشکر

پاسخ: سلام. همانگونه که گفتیم لطفا قبل از اینکه سوال بپرسید تمام توضیحات و سوالات متداول و همچنین سوال و جواب های قسمت نظرات سایت رو با دقت بخونید بعد اگه سوالی باقی موند بپرسید ما هم جواب میدیم. این سوال شما رو هم قبلا سایر دوستان پرسیدند و پاسخ دادیم...باز هم میگیم...هم از طریق گوشی میتونید فعالیت کنید هم لپتاپ و هم کامپیوتر خانگی. اینترنت هم هرنوعی باشه مشکلی نیست و میتونید از همه طریق فعالیت کنید. موفق و پیروز باشید.

مهدی
۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۴

سلام ببخشید میخواستم ببینم این روش کسب درامد از طریق کانال زدن در تلگرام و یا پیج زدن در اینستاگرام هست به این صورت که از طریق تبلیغات کسب درآمد کنیم؟ ممنون میشم توضیح بدین و اینکه واقعا به سرمایه و دانش خاصی نیاز نیست ؟ چون خیلی پکیج ها این رو میگن ولی در عمل میبینیم هم پول میخواد هم دانش لطفا این موارد رو پاسخ بدین ممنون میشم

پاسخ: سلام وقت شما بخیر. یعنی منظورتون اینه که برید کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام بزنید و بعد ممبر و فالوورش رو ببرید بالا و مثلا تبلیغ بزنید در کانال یا پیجتون و ازش کسب درآمد کنید؟؟ خب دوست عزیز این کار میلیون ها میلیون سرمایه میخواد و کار خیلی سختی هم هستش و میشه گفت دیگه کسی نمیتونه این کارارو شروع کنه و به موفقیت هم برسه...واقعا شروع این کارا دیگه چیزی جز ضرر نداره...خلاصه دوست خوبم باید بگم که خیر این روشی که میگیم اینجور روشی نیستش.
واقعا به هیچ دانش و تخصص و سرمایه ای هم نیاز ندارید...خیلی راحت میتونید از همون روز اول کارتون رو شروع کنید. پیروز باشید

امیر
۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۱

سلام. درآمدها چطوری به حساب ما واریز میشه آنلاینه یا باید به یه مبلغ خاصی برسی بعد واریز میشه؟

پاسخ: سلام. بابت واریز درآمدها هیچ نگرانی نداشته باشید...هر موقعی که دوست داشته باشید میتونید درآمدتون رو با هر مبلغی که هست دریافت کنید. موفق باشید.

ناصر
۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۲

سلام .... راستش میخام بهت بگم در این زمانه از بس دروغ و کلک زیاد شده معلوم نیست کی راست میگه کی دروغ ........................
اما اگر واقعا چون خودت از این روش پول دراوردی و میخای به هم وطن هات حال بدی - دمت گرم ..........................................
اما اگر هدف کلاه برداری است - بدان اینهایی که می ایند در سایتت
همه شون ادمهای فارغ تحصیل بیکار هستند و یا شاغل هایی که حقوق شون کفاف زندگی شون را نمیده ....... اگر هدفت کلاه برداریه - بی خیال نکن - این ملت همین جوری بدبخت هستند - از جیب این بیچاره نگیر .- بدجوری تاوانش را تو همین دنیا پس میدی ...................... اما اگر واقعا ماجرا راسته و هدفت کمک کردن به نسل جوان است بدان خدا اجرت را خواهد داد .... در هر دو صورت خدا طرف حساب تو است - چه هدفت خدمت باشه چه کلاه برداری

پاسخ: سلام. دوست خوبم من خودم همه این چیزایی که گفتید رو میدونم. بله میدونم کسایی که به دنبال خرید این آموزش هستن چه افرادی هستن. و خداوند متعال رو هم خیلی خوب میشناسم. حلال و حروم رو هم میدونم چیه. واقعا هر چی که در سایت گفتم حقیقته و کاملا با مردم روراست بودم. دیگه نمیدونم چجوری بگم! تا حالا هم نشده کسی آموزش رو خریداری بکنه بعد بیاد بهم اعتراض کنه و بگه آموزشت خوب نبوده...ان شاءالله هممون جوری زندگی و رفتار کنیم که باعث ناامیدی بندگان خدا و از اونا مهمتر خود خداوند نشیم. یا علی

علی
۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۳

با سلام
لطفا به من بگین اگر کسی رمز دوم کارتش نباشه بایدچیکار کنه؟
و اگه آدرس اینترنتی مانند ایمیل و جیمیل نداشته باشه باید چکار کنه؟

پاسخ: سلام. برای خرید حتما باید کارتتون رمز دوم داشته باشه. اگر رمز دوم ندارید باید به خودپرداز بانک مربوطه مراجعه کنید و رمز دوم برای کارتتون تعیین کنید. جواب سوال دومتون رو هم قبلا به یکی از دوستان پاسخ دادیم. لطفا نظرات کاربران رو بخونید.

مهدی
۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۵

ببخشید شما همکاریتون با آقای علیا هست که چند تا کار در زمینه های درامد از تلگرام دارند؟

پاسخ: آقای کی؟؟!! خیر دوست عزیز خیر!!!!!!!!

احسان
۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۴

سلام
من کارت پاسارگاد دارم . آیا می تونم با اون به این درگاههایی که گذاشتین پرداخت کنم ؟

پاسخ: سلام دوست خوبم. بله با کارت همه بانک ها میتونید پرداخت کنید.

فتحعلی شاه قاجار
۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۱

با سلام و عرض ادب
این کسب وکار اینترنتی که میخوایید معرفی کنید سایت های رولی خارجی نیست؟؟؟؟؟؟ (که باید هر چند دقیقه یکبار وارد سایت شد و کد رو وارد کرد)

پاسخ: سلام. خیر دوست عزیز! بارها گفتیم که کسب درآمد از داخل ایران خواهد بود...نحوه کار هم هیچ شباهتی به این موردی که فرمودید نداره.

بهرام
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۶

اگه ایمیل نداشته باشم باید چکار کنم؟

پاسخ: سلام. جواب سوالتون رو قبلا به یه نفر دیگه دادیم. لطفا تمام نظرات و سوالات کاربران رو بخونید چون جوابشون رو دادیم و جواب بسیاری از سوالات شما هم جزوشون هست...این صد بار!!!

Ali
۱۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۱۱

سلام وقت بخیر
این آموزش و کسب درآمدی که ازش صحبت میکنین همین کلیک یا سایتهای ptc نیست؟؟؟

پاسخ: سلام وقت بخیر. دوست خوبم فکر کنم شونصد میلیون بار در تمام نقاط سایت اعلام کردیم که این آموزش ربطی به سایت های کلیکی نداره! لطفا قبل از اینکه سوال بپرسید تمااااام سایت رو یعنی خط به خطشو کامل بخونید. مخصوصا قسمت سوالات متداول و همین قسمت نظرات کاربران که به سوالاتشون پاسخ دادیم. مطمئن باشید سوالی براتون نمیمونه. موفق باشید

زانیار
۱۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۳

باعرض سلام خدمت استاد گرامی
استاد من تمام نظرات رو خوندم باجواباشون،من توی یه سایت دیگه که مثل همین سایت شما درمورد کار در اینترنت توضیح داده بود ومیگفت اصلا سرمایه لازم نداره رفتم دانلودش کردم دیدم همه پیشنهادادش به سرمایه نیاز داره حدود76هزار تومن ضرر کردم،حالا شاید این پول واسه خیلیا چیزی نباشه ولی واسه منی که با گارگری پول درمیارم زیاده،ازتون خواهش میکنم جون عزیزترین کست اگه مثل همون سایته بگید تا بیخیال بشیم چون بدجور به پول نیازدارم

پاسخ: سلام وقت بخیر دوست خوبم. بازم میگم که شما با این روش ها میتونید کاملاً رایگان و بدون خرج کردن پول هم به کسب درآمدتون بپردازید...حساب اون افراد کلاهبردار را از ما جدا کنید چون هیچگونه شباهتی بین کار ما و اونا وجود نداره...بله از وضعیت اقتصادی اکثر مردم هم اطلاع دارم و هیچوقت کاری که درآمد نداره رو به کسی حتی پیشنهاد هم نمیکنم چه برسه به اینکه بخوام آموزشش رو با دریافت پول بهش بدم!! پس میتونید با خیال راحت خریداری بفرمایید و فعالیت و کسب درآمدتون رو شروع کنید. موفق و پیروز باشید

هاجر
۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۸

سلام من نمیتونم فایل رو بخرم.همش میگه اطلاعات نادرسته.باید چیکار کنم؟

پاسخ: سلام. درگاه پرداختو عوض کنید احتمالا درست میشه. هنگام خرید،اون جایی که نوشته شده ((پرداخت توسط بانک)). در حالت پیشفرض روی بانک ملت هست. اگر شما از درگاه بانک ملت مشکلت دارید،روی بانک ملت کلیک کنید یک منوی کشویی براتون باز میشه که اسم بقیه بانک ها داخلش نوشته شده و میتونید هر کدوم از اونها رو انتخاب کنید. کارتتون مال هر بانکی باشه مشکلی نیست. مثلا اگه کارتتون مال بانک انصاره میتونید از طریق درگاه بانک پارسیان یا هر بانک دیگری پرداخت کنید...وقتی هم که پرداخت کردید یه رسید بهتون نشون میده حتما گزینه تکمیل خرید رو بزنید.
در نهایت اگر باز هم به هردلیلی موفق به خرید نشدید به قسمت تماس با ما مراجعه کنید و به آیدی تلگرامی که اعلام شده پیام بدید و مشکلتون رو مطرح کنید تا حلش کنیم.

امیر
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۳

سلام.این همون آموزش ساخت شبکه مجازیه؟

پاسخ: سلام دوست خوبم. خیر اصلا به اینجور مسائل ربطی نداره.

Mehran
۲۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۳

سلام. این به فروشگاه ۳۰۴۰ ارتباطی داره؟

پاسخ: سلام. خیر ربطی نداره

ارسلان
۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۲

این آموزش همون آموزش مونا افشار ؟ درآمد در 7 روز ؟

پاسخ: علیک سلام! نخیر دوست گرامی. به هیچ وجه اون کتاب رو تهیه نکنید. روش های موجود در اون کتاب قابل استفاده در ایران نیستند. بسیار هم سخت و زمانبر هستند.

محمد
۲۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۴

سلام
در مورد حلال بودن روش های این پکیج:
آیا فعالیتی که ما برای کسب این درآمد انجام میدیم، کار مفیدیه و سود حلالی به کسی میرسونه که پولی به ما پرداخت میکنه؟ و دیگه اینکه اگر سودی به کسی میرسه، در ازای اون سود، ضرر و خسارتی برای دیگران نداره؟
یعنی واقعا این فعالیت آسون و کوتاه مدت ما برای کسی که داره به ما پول میده، اینقدر میتونه فایده حلال و شرعی داشته باشه، البته بدون ضرر به دیگران؟
ممنون میشم اگر جواب بدید

پاسخ: سلام وقت بخیر. همانطور که گفتم درآمد حاصل از این فعالیت کاملاً حلال هستش. به هیچ وجه هم به کسی ضرر و زیان نمیرسونه. درآمد هم از داخل ایران خواهد بود.

Hashem
۲۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۳

آیا کار شما کار با وب مانی و خرید و فروش دلار نیست؟

پاسخ: خیر. اصلاً.

اکبری
۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۴

با سلام بنده از این اموزشها از 5000گرفته تا 40000هزار تومان سه مورد را خریداری کردم اما یا مثل تایپ ویا تبلیغات شرکت ها هیچ کدام درامد درستی نداشت می خواستم بپرسم این اموزش را اگر خریداری کنم و مثل بقیه بود پول خرید را عودت می دهید؟

پاسخ: سلام دوست خوبم. بله همانطور که قبلاً هم گفتیم اگر مثل بقیه درآمد درستی نداشت مبلغی که از خریدتان به ما رسیده را عودت خواهیم داد.

idehno
۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۶

سلام آموزشات این پکیج شما ویدیویی است یا پی دی اف؟ اونوقت کامل جزئیات ریز آموزش رو گفتین؟که مشکلی نداشته باشیم ، حجم فایل زیاده یا کم؟ ممنون

پاسخ: سلام دوست عزیز. آموزش ها به همه صورت ارائه شده اند. یعنی هم متن هم ویدیو هم عکس و غیره. بله آموزشات کامل و قدم به قدم هستن و هیچ مشکلی نخواهید داشت. همانطور که قبلاً هم گفتیم حجم فایل های دانلودی سرجمع حدود 600 مگا بایت هستش که نشان از پربار بودن پکیج میباشد.

Farid
۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۸

درود دوست عزیز
من قبلا یه مورد خریداری کردم که تو سایتشون جزوه قرار میدادیم یه ریال هم درامد نداشتم بعد یه ماه کار. قراره برای شما هم تو سایتا تبلیغات کنیم یا براتون جزوه اینا بزاریم تو سایت؟ممنون میشم جواب بدید

پاسخ: سلام دوست عزیز. نخیر اصلاً همچین کاری نیستش.

سعید
۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۸

سلام.فایل آموزش روی گوشی آیفون قابل نمایش هست؟

پاسخ: سلام. بله فایل آموزش بر روی همه انواع گوشی ها و کامپیوترها و... قابل اجراست.

مهدی
۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۹

با سلام
من تا حالا انواع و اقسام پکیج های کسب درآمد رو خریداری کردم و به نتیجه ای نرسیدم،قبول کنید اعتماد کردن به شما خیلی سخته..
من یه آموزشی رو چند وقت پیش خریدم در خصوص کسب درآمد از بازار فارکس و معاملات باینری آپشن،خب تو ظاهر قضیه میشد به درآمد خوبی رسید،اما این کار از اساس حرامه..
و برای من مهمه که درآمدی که کسب میکنم کاملا حلال باشه.
حال میخواستم مطمئن شم این روش حلال هست یا نه؟؟

پاسخ: با سلام خدمت شما. بله متاسفانه یه عده در فضای مجازی انقدر دروغ میگن و کلاهبرداری میکنن که دودش تو چشم ما هم رفته...در مورد فارکس من همینجا در توضیحات هم گفتم که فعالیت در فارکس و مسائل پیرامونش حرام هستش.همچنین در فارکس فقط در ظاهر میتوان به درآمد رسید ولی در نهایت قطعا ضرر بسیار بزرگی خواهید کرد و تمام سرمایتون رو از دست خواهید داد و دقیقاً مثل قمار هستش...روشی که ما معرفی کردیم کاملاً حلال هستش و هیچ مشکلی نداره و نیازی به سرمایه گذاری هم نداره که قرار باشه سرمایتون رو از دست بدید...درآمد هم از داخل ایران هستش.موفق و پیروز باشید

اشکان
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۹

سلام آقا خدا خیرت بده بخدا خیلی به کارم اومد یه دو سه هفته‌ای میشه آموزشو خریدم و تا الان راضی بودم خداشاهده خرج خودمو قشنگ درمیارم انشالا که همیشه در کاراتون موفق باشید

پاسخ: سلام دوست خوبم. خیلی خوشحال شدم که میبینم شما هم مثل خیلیای دیگه از طریق آموزش ما دارید به موفقیت میرسید. امیدوارم روز به روز به درآمدتون اضافه بشه و موفق تر بشید.(کُلی با خودم کلنجار رفتم تا بالاخره تصمیم گرفتم بذارم نظرتون در سایت بمونه و پاسختون رو بدم.از این قبیل نظرات و پیغامها زیاد داریم ولی در سایت درج نمیکنیم تا خدایی نکرده یه جورایی باعث سوءتفاهم نشه..امیدوارم درج کردن و پاسخ دادن به نظر شما کار اشتباهی نبوده باشه!)

ناردین
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۶

سلام فقط یک سئوال آیا کار با پکیچ شما هم مثل کار با پکیچ هایی هست که درآمد به حساب شما واریز میشه و بر اساس الگوی تعریف شده ای شما مبلغی از آن را به حساب ما واریز میکنید؟

پاسخ: سلام. خیر اصلاً اینجوری نیست.

محسن
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۹

سلام
روش همکاری در فروش پایگان هست؟ من در سیستم پایگان نتوانستم درآمد کسب کنم

پاسخ: سلام. خیر دوست خوبم اصلاً نمیدونم این موردی که میگید چی هست!

امیر
۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۳

سلام وبمستر محترم من دیگه روش کسب درآمد اینترنتی در اینترنت نیست که نخریده باشم همشون یا وقت زیاد می خوان یا حرام اند یا اصلا باهاشون نمیشه پول درآورد میخوام باهام رو راست باشید
1- آیا با این روش ها واقعا میشه کسب درآمد کرد؟
2- آیا این فایل مانند اون فایل هایی نیست که اولش خیلی جذاب هستند ولی بعدش که به وسطاش میرسه می فهمی که با این روش نمی شه کسب درآمد مرد؟
3 - آیا بعد از 4 ماه فعالیت سخت اگر دیگه فعالیت نکنیم از درآمد روزانه ما کم می شود؟

پاسخ: سلام دوست عزیز. همونطور که قبلاً هم گفتیم درآمد این کار کاملاً حلال هستش. وقتی هم که باید برای این کار بذارید عادی و نرمال هستش. کاملاً هم قابلیت کسب درآمد داره.
1- بله واقعاً میشه کسب درآمد کرد اونم به مقدار زیاد.
2- نخیر اصلاً اینطوری نیست. اتفاقاً هرچی بیشتر جلو برید بیشتر به این نتیجه میرسید که این کار درآمد خیلی بالایی داره.
3- بله اگر بعد از مدتی دیگه هیچ فعالیتی نکنید خب معلومه که از درآمدتون کاسته میشه. اما خب بعد از مدتی کار و کسب درآمدتون خیلی راحت تر میشه و وقت کمتری برای فعالیت نیاز دارید و با یه تایم خیلی کمتر در روز میتونید درآمد خیلی خوبی داشته باشید. ولی همین فعالیت رو هرچقدرم که کم باشه باید داشته باشید تا بتونید درآمدتون رو بیشتر و بیشتر کنید...به هرحال بهتره که فعالیتتون رو بطور کلی قطع نکنید.

saman
۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۴

با عرض سلام و خسته نباشید
ببخشید من موبایل و سیم کارت ندارم فقط یه لپ تاپ و مودم دارم آیا من هم می تونم با این پکیج فعالیت کنم؟

پاسخ: سلام وقت شما بخیر. بله میتونید بدون هیچ مشکلی فعالیت کنید...هم با کامپیوتر میشه از این روش ها استفاده کرد و هم با گوشی...

محسن
۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۴

سلام ببخشید این فایل رو موبایلم دانلود میشه؟

پاسخ: سلام. دوست خوبم چندبار گفتم توضیحات سایت و نظرات کاربران رو بخونید؟ (: بله هم با موبایل میتونید دانلود و فعالیت کنید و هم با لپتاپ و کامپیوتر و...
کلاً رو همه دستگاه ها امکان پذیر هستش و مشکلی نداره.

saeid
۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۹

سلام و درود
داداش کار شما فارکسه یا باینری یا امازون؟
خیلی ممنونم

پاسخ: سلام و درود دوست خوبم. عزیزم تمام توضیحات و همچنین نظرات کاربران رو بخونید خیلی چیزا دستگیرتون میشه. ولی شما مثل اینکه نخوندید اصلاً. چون خیلی واضح توضیح دادیم در مورد فارکس و باینری نیستش! به آمازون هم ربطی نداره...موفق باشید.

پوریا
۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۷

سلام ایا این اموزش درمورد خرید و سفارش ازسایت مثل امازون و ... هست؟

پاسخ: سلام دوست عزیزم. نخیر اینطوری نیست.

عليرضا
۱۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۱

با سلام خدمت شما
ببخشید اگه درامدتون بالای ٣٠ ميليون تومانه احتياجی به فروش روش های كارتون ندارين و چرا دست زياد ميكنين تو كارتون مگه درامدتون بالا نيست چرا در اختيار بقيه قرارش ميدين.

پاسخ: سلام و وقت بخیر خدمت شما. دوست خوبم بنده درآمدم 30 تومن نیستش خیلی بیشتر از این حرفاست...حالا باور کردن یا نکردنش با خودتونه...ولی این که میگید چون درآمدم بالاست دیگه نباید این پکیج آموزشی رو بفروشم اصلا حرف درستی نیست. من همیشه سعی میکنم از تمام امکانات و توانایی هام برای کسب درآمد بیشتر استفاده کنم. اگه قرار باشه هر موقع که بخوام دست به کاری بزنم این تفکر شما بیاد سراغم خب دیگه کلاً متوقف میشم و نمیتونم پیشرفت کنم(در قسمت سوالات متداول هم در این زمینه توضیح دادم)...و اینکه میگید چرا روش های کسب درآمدم رو در اختیار همگان میذارم...دوست خوبم همونطور که گفتم من از راه های زیادی برای کسب درآمد استفاده میکنم که این روشی هایی که آموزششون رو قرار دادم هم چندتاشون هستن. که اتفاقاً چندتا از فوق العاده ترین روش های کسب درآمدمم هستن. حالا اگه بقیه هم چندتا از روش هام رو بدونن و باهاش کسب درآمد کنن و به قول معروف حال کنن! چیزی از من کم نمیشه و خیلی هم خوشحال میشم که بتونم با یه قیمت خیلی مناسب یه حال اساسی به بندگان خدا بدم!!!! الانم هرکسی که بخواد میتونه آموزش این روش های واقعا درآمدزا رو با یه قیمت خیلی مناسب و معقولانه خریداری کنه و لذتشو ببره و هر عزیزی هم که نمیخواد بنده هیچ اصراری ندارم و تصمیم با خودشه...موفق و پیروز باشید.

علی ایروانی
۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۱

سلام دوستان واقعیه تست کردم این روش های درآمدو شماهم شکی به خود راه ندهید واقعی واقعیه.

پاسخ: (;

امیر
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۱۴

سلام من این محصول رو میخوام تهیه کنم دانش اموزم و 17 سالمه ایا میتونم با روش شما کار کنم یا نه؟
بخدا اونقدر این فایلا رو خریدم و پشیمون شدم که دارم دیوونه میشم
امیدوارم با نظراتی که از مشتریاتون دیدم منم بتونم مثل اونا پول در بیارم.

پاسخ: سلام دوست خوبم. بله شما هم میتونید از این پکیج استفاده کنید و کسب درآمد کنید. سن مناسبی هم دارید...نگران نباشید با خرید این آموزش پشیمون نخواهید شد. چون امکان نداره کسی از طریق این روش ها فعالیت کنه و نتونه درآمد کسب کنه...موفق باشید.

بلوط
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۰

سلام یکی از فرقای بزرگی که شما با سایتای دیگ دارید اینه که شما قسمت نظرات دارید که تو سایتای دیگه نیستن و همینطور ایدی تلگرام! تمام دیدگاه های تایید شدنتونم خوندم که از 4 آذر تا الان 14 اسفند بودن..
شما تضمین دادید که حتما درامد داره و همه نکاتم رعایت کردید حتی اگه سایتتون کلاهبرداری هم بود فورکیا تا حالا شمارو حذف کرده بود
به امیدخدا میرم برا خرید...امیدوارم بتونم زندگیمو تغییر بدم و به آرزوهام برسم...

پاسخ: با سلام و احترام. مطمئن باشید با این پکیج آموزشیی که ارائه دادیم میتونید کاملاً استقلال مالی پیدا کنید و به آرزوهاتون برسید. موفق و پیروز باشید.

Arman
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۶

سلام‌ دوست عزیز سایتتون نماد اعتماد الکترونیکی داره ؟

پاسخ: سلام دوست عزیز در قسمت پرداخت و دانلود میتوانید نماد گارانتی و ضمانت خرید را مشاهده بفرمایید. همچنین همانطور که میدانید ما زیرمجموعه مجموعه بزرگ و معتبر فورکیا هستیم. برای مشاهده نماد الکترونیک متعلق به فورکیا میتوانید به آدرس 4kia.ir بروید و به انتهای صفحه مراجعه کنید و نمادهای مربوطه را مشاهده و کلیک کنید...مسلماً در صورتیکه کار ما اشکال داشت مجموعه معتبر فورکیا هیچوقت اجازه فعالیت به ما را نمیداد...موفق باشید.

محسن حشمتیان
۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۸

سلام عرض ادب.من ی دانشجوام و میدونم دارم الکی درس میخونم بخاطر فقر چندبار شرمنده شدم و ضربه بدی خوردم..از اون به بعد رو آوردم به این بسته ها با پول کارگری و زحمت چندتایی خریدم ولی همش حرام شد ولی نمیدونم چرا حس میکنم این برنامه شما واقعیه. خواهشا میشه اگ تاثیری نداره بگید بهم ک باز اعتمادم از بین نره.

پاسخ: سلام و وقت بخیر دوست خوبم. با اطمینان میگم در صورت فعالیت از این روش ها و عمل کردن به آنچه که آموزش داده ایم قطعاً میتوانید به یک درآمد خوب و استقلال مالی دست پیدا کنید. موفق و پیروز باشید.

matin
۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۷

سلام
این نوع کسب درآمد محدودیت سنی هم داره؟
من ١۴ سال دارم ولی چون میدونم در اینده برای تحصیل و دانشگاه و... پول لازم دارم تصمیم گرفتم از الان شروع کنم پول پس انداز کنم تا برای تحصیل به پدرم فشار نیاد
مچکرم

پاسخ: با سلام و احترام دوست عزیز. همانطور که گفتیم همه افراد میتوانند از این روش کسب درآمد کنند. شما هم که 14 ساله هستید مشکلی نخواهید داشت. پایدار باشید.

احسان
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۰

باسلام.این کار مربوط به خرید و فروش بیت کوین و این چیزا نیست؟

پاسخ: با سلام و احترام. قبلاً هم گفتیم خیر اصلاً مربوط نمیشه.

farhad152
۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۱

دوست عزیز آموزشتون به زبان انگلیسی نیاز داره؟

پاسخ: سلام. خیر نیازی به زبان انگلیسی یا هر زبانِ خارجیِ دیگری ندارد.

آی لر
۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۱

سلام کار شما هوش مالیه؟

پاسخ: سلام. خیر

داود
۲۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۳

سلام.میخواستم بپرسم آیا روش شما با روش هایی که در سایت های دیگری معرفی شده اند و تقریبا همین صحبتهای شما را برای ترغیب به خرید آموزششون زده اند فرق میکند یا خیر؟

پاسخ: با سلام و احترام دوست عزیز. با اطمینان میگیم که فایل آموزش ما غیر از اینجا در هیچ جای دیگری ارائه نمیشود...روشی که ما معرفی کردیم هیچ ربطی به هیچکدام از روش هایی که در سایت های دیگر ارائه میشوند ندارد...ممکن است توضیحات بعضی از سایت ها شبیه توضیحات ما باشد و توضیحات ما رو کپی کرده باشند ولی قطعاً آموزش و روش آنها چیز دیگریست و خدا میدونه چه چیزی رو دارن با اسم پکیج کسب درآمد میدن دست مردم...

Saman
۲۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۳

با سلام و خسته نباشید شمارو به هرکی میپرستید قسمتون میدم این پکیج هم مثل پکیجای تو اینترنته که میگن روش متفاوته چندبار پول پکیج ها دادم اخرش هم هیچی شمارو به سیدالشهدا راسش بگید

پاسخ: با سلام و وقت بخیر. دوست عزیز این همه قسم چیه! هر آنچه که گفته ایم از روی صداقت بوده ولاغیر!

متین زربخش
۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۴

همین الان فایل رو خریداری کردم و مطالعش کردم_واقعا پکیج عالیی هست من که خیلی خوشم اومد واقعا از این که اموزش رو خریداری کردم خوشحالم

پاسخ: سپاس از اینکه نظرتان را با ما در میان گذاشتید و بسیار خوشحالمان کردید. ان شاءالله که روز به روز موفقیتتان بیشتر شود و به درآمدهای نجومی برسید به امید حق :)

علیرضا
۱۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۷

سلام ببخشیداین روش به صورت کار فریلنسری یا ایجادفروشگاه نیست؟
من بیماری ام اس دارم ونمیتونم ازخونه بیرون برم، این باعث عدم کارکردن نمیشه؟

پاسخ: سلام وقت شما بخیر. خیر دوست عزیز این مواردی که گفتید نیست. و خیالتون راحت باشه اصلاً قرار نیست از خونه بیرون برید. هیچ مشکلی نخواهید داشت. پایدار باشید

محمد
۱۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۷

با سلام؛می خواستم بپرسم که ایا این کار ربی به دیپ ویب یا دارک نت یا کلا دنیای زیر اینترنت و گوگل داره یا خیر؟میدونم سوالم یکم تعجب اوره ولی برام سوال شد یه لحظه

پاسخ: سلام. نه دوست من ربطی به اون مسائل نداره خنده

Savage
۱۹ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۷

سلام داداش
من پکیجتونو خریداری کردم
خداوکیلی خیلی عالیه قلب

پاسخ: سلام عزیز. فدا مدا و چاکر ماکر و از این حرفا چشمک نیشخند

محمد رشوند
۲۲ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۸

ایا این روشی که میگید همین نیست که باید یه تبلیغو تو تلگرام به 1000بازید برسونینم وبابتش پول بگیریم

پاسخ: سلام. خیر دوست من

امیرحسین
۲۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۵

سلام آیا سایت شما نماد اعتماد الکترونیک دارد؟

پاسخ: سلام دوست عزیز در قسمت پرداخت و دانلود میتوانید نماد گارانتی و ضمانت خرید را مشاهده بفرمایید. همچنین همانطور که میدانید ما زیرمجموعه مجموعه بزرگ و معتبر فورکیا هستیم. برای مشاهده نماد الکترونیک متعلق به فورکیا میتوانید به آدرس 4kia.ir بروید و به انتهای صفحه مراجعه کنید و نمادهای مربوطه را مشاهده و کلیک کنید...مسلماً در صورتیکه کار ما اشکال داشت مجموعه معتبر فورکیا هیچوقت اجازه فعالیت به ما را نمیداد...موفق باشید.

پانيذ همتی
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۲

ببخشيد اين روش هاتون اينترنت زيادي رو مصرف ميكنه ؟ و اين كه ما هر وقت بخوايم ميتونيم پولمون رو برداشت كنيم يا بايد به حد نصاب خاصي برسه ؟ اگه ما الان پکیج رو بخريم و بعدا بخوايم دانلودش كنيم همچنان لينك های دانلود اين فايل در ايميلمون ميمونه درسته ؟

پاسخ: با سلام و احترام. خیر اینترنت زیادی مصرف نمیکنه. هر وقت که بخواید میتونید پولتون رو برداشت کنید. برای جلوگیری از سو استفاده های احتمالی،لینک های دانلود قابلیت تخریب خودکار دارند. یعنی انقضای لینک های دانلود 3 روز هستش و بعد از گذشت 3 روز لینک ها خراب میشن و دیگه نمیشه فایل ها رو از لینک ها دانلود کرد. ولی خب اگر میخواید الان پکیج رو خریداری کنید و بعداً ازش استفاده کنید میتونید الان خریداری کنید و فایل ها رو هم دانلود کنید بعد فایل ها رو یه جایی برای خودتون داشته باشید و نگهداریشون کنید و بعداً هروقت که دوست داشتید ازشون استفاده کنید. به همین راحتی!

فرزانه
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۸

من دیروز بسته رو خریدم و به امید خدا همون شبش کارم رو شروع کردم.... عالی و کاملاً شدنیه فقط یکم پشتکار میخواد....ممنون بابت اینکه رمز موفقیتتون رو با ما در میون گذاشتید...پاینده باشید...

پاسخ: ممنون از اینکه نظرتان را با ما در میان گذاشتید. پایدار باشید

رضا
۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۶

سلام پکیج خریدم .خودم خیلی جالبه باحاله هم سرگرم کنندس هم میتونی پول خوبی در بیاری خوبیش اینکه راحت میشینی تو خونه کارتو انجام میدی ...دمت گرم واقعی خیلی دنبال کسب درامد از اینترنت بودم ولی راه هایی ک نشون دادید خیلی بحاله فقط یخورده صبر میخواد ..بازم ممنونم ❤

پاسخ: سلام. لذت ببرید دوست من. موفق باشید

مهدی
۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۵

سلام. میخواستم بپرسم آموزشات این پکیج قدم به قدم و مو به مو توضیح داده شده که باید چه کار کرد ؟؟؟

پاسخ: با سلام و احترام. بله همینطوره

محمد
۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۴

دمتون گرم خیلی باحال بود

پاسخ: قلب عینک

مصطفی
۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۳

آموزشتون همون درامدازسایت الیمپ وآلپاری ودرامدازنرخ تبدیل ارزهاست؟؟
والا من دیروزتاحالا 50تومن ضرر کردم فقط آموزش آشغال خریدم
یکیشونم اسمش 3000000تومن در30دقیقه بود که چرت و پرت بود

پاسخ پشتیبانی: با سلام. همونطور که قبلاً هم گفتیم آموزش ارائه شده هیچکدام از این موارد نیست و کاملاً عملی و کارساز هستش

آرمان
۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۴

سلام. روزتون بخیر.
آیا کار شما با بیمه مرتبط هست؟

پاسخ: سلام. خیر

محمدمهدی
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۱

سلام
آیا روش اصلی همکاری در فروش ممبر برای کانالهاست؟

پاسخ: سلام. خیر دوست من

mobin
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۶

سلام من دبیرستانی هستم و میخواستم بدونم که منم میتونم درامدی از پکیجتون کسب کنم؟؟

پاسخ: با سلام و احترام. بله معلومه که میتونید! گل

Arash
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۲

سلام ممکنه بفرمایید فرق پکیج شما با پکیج هایی که دیگر سایتهای مشابه شما ارائه میکنن چیه؟

پاسخ: سلام. خیلی ساده و مختصر و مفید بخوام بگم دوست عزیز فرقشون اینه که پکیجی که ما ارائه دادیم کاملاً عملی و درآمدزا هستش ولی فایل های دیگری که در سایت های دیگر بعنوان آموزش کسب درآمد مشاهده میکنید اصلاً عملی و قابل اجرا نیستن که قرار باشه به شما درآمد برسونن! حالا از ما گفتن بود...بنده هیچ اصراری ندارم که کسی فایل ما رو خریداری کنه و هرکس مسئول سرنوشت خودش هست...ولی هرکس اعتماد کنه حتما نتیجش رو خواهد دید...یا حق

امیر
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۶

سلام وقتتون بخیر
یه سوال دارم ازتون
میخوام بدونم اموزش های شما به چه صورت ارائه شده؟؟ متنی .صوتی. ویدیو ....

پاسخ: سلام. بارها گفتم تمام نظرات به همراه پاسخشون رو بخونید...جواب سوال شما قبلاً به یکی از دوستان داده شده...تمام نظرات رو بخونید...

امیری
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۴

سلام دوست من آیا پکیج در مورد کارت ویزیت الکترونکی؟

پاسخ: سلام. خیر دوست من در اون مورد نیست.

میلاد
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۶

سلام ایا روش شما همان ممبر گیری تلگرامه ؟ براتون ادمین بیاریم ک ممبر بزنین براش؟

پاسخ پشتیبانی: با سلام و احترام. خیر

سمیه
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۹

من فایل رو خریداری کردم و از حسابم کسر شد ولی یه صفحه برام باز شد ک هیچ فایلی یافت نشد و درضمن ایمیل رو چون زده بود اختیاری وارد نکردم

پاسخ: سلام. ایمیل برای همین مواقع لازمه که وقتی به هردلیلی نمیتونید بعد از پرداخت فایل ها رو از همون صفحه دانلود کنید به ایمیلتون مراجعه کنید و از طریق لینک هایی که به ایمیلتون فرستاده شده فایل ها رو دانلود بفرمایید...خب حالا شما که میگید ایمیل وارد نکردید...لطفاً اطلاعات خریدتون رو به تلگرام پشتیبانی بفرستید تا چک کنیم و مشکلتون رو حل کنیم...آیدی تلگرام پشتیبانی در قسمت (تماس با ما) که در بالای سایت قرار داره موجود است.

امان
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۶

سلام داداش توروخدا سرکاری نیست که تو رو خدا واسم مهمه چون میخام خریداری کنم

پاسخ: سلام. نه عزیزم سرکاری کجا بود کاملاً واقعی و درآمدزاست گل

زهرا حاتمی
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۷

سلام خدمت شما. ببخشید میشه یه توضیح مختصری در مورد ساختار پکیجتون بدید؟ با تشکر

پاسخ: با سلام و احترام. در قسمت سوالات متداول توضیح دادیم...ببینید در این پکیج حدود 10 تا روش فوق العاده درآمدزا برای کسب درآمد از اینترنت معرفی و بطور کامل آموزش داده شده. یکی از این ده تا آموزش از همشون بهتر هست که خودم شخصاً بطور کامل و بصورت تصویری آموزشش دادم. این روش کاملاً تست شده هست و درآمدش تضمینی. هر کسی به این آموزش عمل کنه قطعاً درآمد خیلی خوبی خواهد داشت. کار بسیار راحتی هم هست و هرکسی میتونه در همون روزای اول هم ازش درآمد کسب کنه. هر چقدر بیشتر براش تلاش کنید مسلماً درآمد خیلی بیشتری هم ازش خواهید داشت...حتی میتونید بخوابید و در خواب هم ازش درآمد داشته باشید! ما اسم این آموزش رو در پکیجمون ((بهترین آموزش کسب درآمد موجود در کل اینترنت)) گذاشتیم...

محمد
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۷

سلام خسته نباشید آیا پکیج در مورد طراحی فروشگاه اینترنتی و فروش محصولات خودمون هست؟

پاسخ: سلام و درود. خیر دوست خوبم

زانی
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۲

با سلام و خسته نباشید ، ببخشید شما فقط یک نفر هستید که این آموزشات را ارائه میدهید یا یک تیم دخیل هستند؟ و اینکه ما نیز باید تیمی کار کنیم یا ربطی به این موضوع ندارد؟

پاسخ: با سلام و احترام. خیلی ساده بخوام بگم اینه که ما یک تیم هستیم که هممون در زمینه های مختلفی در فضای اینترنت مشغول کسب و کار هستیم و خداروشکر درآمد خوبی هم در همه زمینه ها داریم و در این پکیج تمام تلاشمون رو کرده‌ایم که چند روش کسب درآمد فوق العاده رو بصورت کامل و قدم به قدم و خیلی ساده آموزش بدیم...ولی این موضوع که ما یک تیم هستیم دلیل نمیشه که شما هم قرار باشه حتماً تیمی فعالیت و کسب درآمد کنید! همه چیز به اختیار خودتونه...

لولویی ( اسم خرگوشمه )
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۶

سلام ، من چن ساله که سعی دارم از اینترنت یه پولی دربیارم کارای زیادی کردم مثلاً تبلیغات کلیکی و سایتایی که بیت کوین میدن و وبلاگ و تلگرام و کانال و سین و تبلیغ و ... ولی هیچیییی گیرم نیومده دیگه خیلیییی خسته شدم واقعاً اصن امیدی ندارم دیگه بتونم از اینترنت کسب درامدی داشته باشم ، میخوام یه ریسک دیگه بکنمو آخرین پکیجی که میخرم این باشه. چنتا سوال داشتم فقط :
یکی این که من از زیرمجموعه گیری متنفرم آیا آموزش شما هم این دَنگ و فَنگارو داره یا نه ؟
دوم این که باید هر روووز فعالیت کنیم ؟ مثلاً سیزده بدرم باید حتماً فعالیتی داشته باشیم ؟ آخه بیرون نت نداریم انتن نمیده

پاسخ: سلام. همانطور که قبلاً هم گفتیم در این پکیج روشی معرفی شده که قطعاً همه افراد میتونن باهاش کسب درآمد کنند. در طی همین مدت کوتاهی هم که پکیج رو آپدیت کردیم و آموزش این روش فوق العاده رو به پکیج اضافه کردیم خیلیا دارن با این روش کسب درآمد میکنن و نکته جالبش هم اینه که این روش هیچوقت اشباع نمیشه یعنی قابل اشباع شدن نیست!! خیر نیازی هم به زیرمجموعه گیری و به قول خودتون این دنگ و فنگا نداره این روش. نه لازمم نیست حتما هر روز فعالیت داشته باشید. یعنی در واقع اصلاً میتونید یه روز طی چند ساعت فعالیتهای لازم رو انجام بدید و دیگه تا چند روز یا یه هفته یا اصن بیشتر از یه هفته فعالیتی نکنید در حالیکه درآمدتون رو دارید و مشکلی در کسب درآمدتون به وجود نمیاد!! سیزده به در که دیگه هیچی!!!

داریوش
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۲

سلام اقا خدا قوت دمت گرم خداوکیلی قلب یعنی بعد از یک عمر در به دری و از این سایت به اون سایت رفتن برا پیدا کردن یه روش کسب درآمد از اینترنت بالاخره شما راهشو بهم نشون دادی قلب همین روز اولی که خریدم تونستم 50 تومن ازش دربیارم خدا خیرت بده

پاسخ: سلام. دوست خوبم لطف دارید ما وظیفمون رو انجام دادیم. از حرفاتون خیلی خوشحال شدم و کلی انرژی گرفتم. بدونید که این تازه اولاشه! آرزو میکنم روز به روز درآمدتون بیشتر و بیشتر بشه و ما رو هم دعا کنید. پیروز باشید

*برای میلیونر شدن اصلا لازم نیست سخت کار کنی، کافیه فقط هوشمندانه کار کنی...*

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما