کسب درآمد از اینترنت

کسب درآمد از اینترنت

دوستان و سروران گرامی، در اين سايت ( http://daramad-bala.4kia.ir/ ) آموزش بهترين،آسان ترين و سريع ترين روش کسب درآمد ميليونی از اينترنت به شما ارائه ميشود. باور کنيد کسب درآمد از اينترنت آنقدر آسان است که اگر همه افراد راهش را ميدانستند اکنون هيچکس با مشکل مالی مواجه نبود. واقعا کسب درآمد در منزل از طريق اينترنت لذت بخش است! اینطور نیست؟! روشی که معرفی ميشود کاملا تست شده و تضمينی میباشد و قطعا به راحتی شما را به درآمد ميليونی ميرساند. بنده خودم از اين طريق درآمد بسيار بالايی دارم که در ادامه در این مورد توضیحات بیشتری ارائه خواهم داد. پس يک "يا علی" بگوييد و با ما همراه باشيد.

محل لوگو

پشتیبانی خرید

لطفا به نکات زیر توجه نمایید :
1- بخش پشتیبانی به سوالاتی در مورد محتوای فایل ، روش نصب یا اجرا ، نحوه استفاده ، راهنمایی ، تدریس و هرآنچه خارج از پرداخت آنلاین و دانلود است ، پاسخ نخواهد داد و باید از بخش تماس با ما پیغام خود را ارسال نمایید.
2- زمان پاسخگویی بین یک تا 48 ساعت خواهد بود، لطفا از ارسال درخواست تکراری خودداری نمایید.
3- برای ارسال درخواست جدید به پشتیبانی لطفا موضوع درخواست، نام و نام خانوادگی، ایمیل و متن پیغام خود را با دقت وارد نمایید.
4- درصورتیکه قبلا درخواست پشتیبانی ارسال نموده اید، لطفا شماره پشتیبانی خود را در قسمت زیر وارد نمائید تا پاسخ های مربوط به درخواست خود را مشاهده نمائید.

فرم مشاهده پاسخ پشتیبانی


Captcha

فرم ارسال درخواست پشتیبانی


Captcha
توجه : جهت مشاهده خریدهای مربوط به محصولات فایلی که انجام داده اید ایمیلی که زمان خرید وارد کرده اید را درج نمائید تا گزارش خریدهای شما ارائه شود
Captcha

1- فايل مورد نظر را با مشاهده توضيحات و تصوير و اطلاعات ارائه شده انتخاب نماييد.

2- آدرس ايميل خود را با دقت وارد نماييد.

3- دکمه پرداخت را کليک نماييد. در اين مرحله شما به سايت بانک هدايت ميشويد که توسط تمامی کارت های بانکی ميتوانيد مبلغ هزينه دانلود فايل را پرداخت نماييد.

*توجه*: در صفحه بانک پس از مشاهده پرداخت موفق صفحه بانک را نبنديد، چند لحظه صبر کنيد تا بصورت خودکار به فروشگاه هدايت شويد و پرداخت شما تاييد گردد. در صورتيکه پس از پرداخت موفق مرورگر شما پيغامی را نمايش داد روی دکمه Continue کليک کنيد تا فرايند خريد کامل شود. دقت کنيد در صورتيکه پس از پرداخت موفق در صفحه بانک به فروشگاه هدايت نشويد خريد شما ناقص ميماند و مبلغ پرداختی بصورت خودکار به حساب شما بازگشت داده خواهد شد.

4- پس از پرداخت موفق به سايت هدايت ميشويد و لينک دانلود اختصاصی را دريافت ميکنيد. لينک دانلود به محض پرداخت در اختيار شما قرار ميگيرد. همچنين به ايميل شما هم ارسال ميشود. دقت کنيد براي خريد اينترنتی شما اطلاعات بانکی خود را در سايت رسمی و معتبر بانک وارد ميکنيد و حتما نياز به رمز دوم کارت بانکی داريد که با مراجعه به خودپرداز ميتوانيد اين رمز را مشخص کنيد. براي راهنمايی های بيشتر در خصوص خريد اينترنتی ميتوانيد از شعبه بانک راهنمايی های لازم را دريافت نماييد.


*برای میلیونر شدن اصلا لازم نیست سخت کار کنی، کافیه فقط هوشمندانه کار کنی...*

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما